Přejít na obsah


Fotka

Aktualizace listingů v GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MiBji

MiBji

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 10:36

V GG si vedu databázi nových keší. U parkrát mě vypeklo, že u keší, které v db už jsou, se při dalším načítání nových nezaktualizuje listing. Ten zůstane ve tvaru, jak se tam natáhl při prvním přidání dané keše do db, tzn. je třeba rok starý. Pak přijdu ke keši a nemůžu ji najít, protože v GPS mám starý, neaktuální listing.
Na stahování keší do db používám GJ (Hledat nové). Je mi jasné, že makro dělá to, co má, tj, jak se jmenuje. Jak (čím) zajistit aktualizaci keší, které v db už jsou?
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 11:01

GJ ma mezi svymi pluginy i plugin na aktualizaci listingu. Dokonce si myslim, ze hned po instalaci je umisten na listu. Kdyz oznacis v seznamu kese a kliknes na tuto ikonu, stahne ti lisitnigy ke vsem oznacenym kesim. Jina ikonka (s modrym plusem) stahuje i vsechny logy. Pokud jsi PM, je vyhodnejsi pouzit funkci GC.Live - prave mysitko v seznamu - Aktualizivat kesky. Aktualizaci ma smysl provedet jen u kesi, ktere jsou v oblasti, kam se chystas. Aktualizovat vzdy vsechny kese je docela neekonomicke, casove narocne a proto i zbytecne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 11:14

Já aktualizoval vždycky přes Geojarry-Geojarry-Databáze Geogetu - Aktuální seznam. Až jsem si nedavno ten plugin udělal. A udělal jsem si i ten na aktualizaci označených, který ale funguje teprve nedlouho, poté co byla odstraněna chyba SelectId. Pokud už ten plugin je součástí GJ - já kdysi instaloval ještě GASP, tak to možná mám nastavené z té doby. Neaktualizované keše jsou zdrojem strašných DNF, po několika takových případech aktualizuju už pravidelně.
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 11:20

Ten plugin je soucasti GJ odjakziva (tedy presneji od te doby, co je GJ jako balicek a ne jen samostatny exe). Ta chyba ovlivnovala davky v Combine a ne GJ. GJ to dela jinak. GJ nacita si napred seznam oznacenych kesi, protoze vi, ze je bude potrebovat. Combine to ve vetsine pripadu nepotrebuje, tak to vyhodnocuje jen v pripade, ze to opravdu je nutne, navic ani ted zrejme neni ta chyba uplne odstranena, zrovna vcera jsem narazil na stejny problem, ale jeste ho budu zkoumat nez vyplasim Halumu ;).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama