Přejít na obsah


Fotka

Dotaznik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:01

Ahoj, vim ze takovych dotazniku uz je hromada, pouzil jsem dokonce i nektere otazky z nich, nicmene, chtel bych vas moc poprosit, jestli byste mohli vyplnit tento kratky a jednoduchy dotaznik. Muzete dotaznik dale sirit, abych mel co nejvice vysledku a mel presnejsi data, je to i pro nezasvecene geocachingu. Dekuji mockrat ;-) https://docs.google....1VqZkE6MQ#gid=0
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:12

Vyplněno .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:15

Prosim sirte tento dotaznik dal, aby si zaklikali aj mudlove, dekuji :)
  • 0

#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:25

U zaměstnání se mi nehodila ani jedna možnost a přitom bez vyplnění se nedá odeslat, musela jsem dát "nechci uvést", ač to není pravda. Měl bys přidat možnost "jiné", protože do tvých kolonek se zaručeně všichni nevejdou.
  • 0

#5 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:30

A co tam jeste chybi?
  • 0

#6 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:39

Snad jsem trochu pomohl:):D
  • 0

#7 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 20:56

Snad ti to pomůže. Docela pobavila "vzdálenost, jakou jsem ochoten za keškou urazit" - do 500 m, pokud jde o vymazlenou multimysterku, tak i 2 km :D (A jelikož jde asi víc o "zpracování dotazníku" než o GC, bacha na dobu kešování: takhle ti to automaticky snižuje průměr oproti skutečnosti, páč 1,5 roku = 1, zatímco 0,5 roku = 0,5 :P).
  • 0

#8 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 27 listopad 2012 - 21:20

máš to vyplněno...;)
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 21:22

Vyplněno, ale už tady bylo hodně dotazníků na to samé téma. Když je v místě keše hrad, navštívíte ho? To se ptají všichni. Myslím, že by stačilo podívat se do knihovny a předchozí diplomky.
  • 0

#10 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 21:35

Ohledně atrakci se vstupným je to těžké. Zaleží na množství času, na počasí (proč lézt na rozhlednu, když je mlha) a ceně (zadarmo vlezu i do muzea máku). Preferuju hrady a zřiceniny, v zámcich chodím spíš na věž a do parku. Geocaching v tom nehraje hlavní roli. Prostě si řeknu, zítra jdu na Sněžku, nejlepší je jít odtud a sem se asi budu vracet. A potom si vybírám kešky, které asi budu hledat. Výjimkou je moje dojezdová oblast (20 km), ale v ní jsem navštívil zpoplatněné památky ještě před geocachingem.
  • 0

#11 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 21:37

Ono je to totiž opáčně. Správně by tam mělo být: když je v místě hradu keška, navštívíte ji? ;-)
  • 0

#12 Kokos&Linn

Kokos&Linn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 22:04

Hotovo přeposláno mudlokámošum,
  • 0

#13 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 22:28

Zaměstnání nemůžu vyplnit. Pokud si to neopravíš, máš smůlu. A obdobně nemůžu odpovědět na víc otázek. Takhle by to byla krásná ukázka, jak na základě blbě vytvořenýho dotazníku můžeš dojít k naprosto scestnejm výsledkům. Jo, taky dobrý poučení v rámci předmětu Matematická statistika... (BTW, příbuznej obor jsem úspěšně absolvovala.)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#14 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 22:32

Tak jsem to zamestnani upravil, jsem opravdu zvedavy co mi tam jeste chybi, budu moc rad kdyz mi napisete co bych tam KONKRETNE jeste mohl upravit, dik.
  • 0

#15 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 22:41

Vyplněno, pěkný dotazník.
  • 0

#16 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 23:32

Tak konečně jeden inteligentně udělaný dotazník. Statistiku jsem dělal přes 30 let a viděl jsem už ledacos. Docela by mě ale zajímalo téma té práce, resp. hypotézy, které se budou nakonec testovat a případné závěry, které z toho mohou vyplynout. Už jsem to kdysi tady psal (a tvrdím to nejmíň 20 let), že všeobecná dostupnost počítačů a matematicko-statistických programů se může negativně projevit na úrovni vědeckého zkoumání. Není totiž problém odpovědi na otázky "hodit do počítače", projet je třeba vícenásobnou regresí (nebo faktorovou analýzou apod. metodami, vypadá to líp) a bez hlubších znalostí mat.-statistiky - podle toho, co vyjde - vymyslet, co jsem vlastně zjistil. (V medicíně se to tak často dělá a jeden se diví, na co lidský mozek taky může přijít...) Přitom je geocaching téma nosné a při vší úctě k autorům dotazníků a diplom. prací se mi zdá, že tyto práce nějak kloužou po povrchu. Zabýval se někdo například tím, že stále stoupající obliba GC třeba může být projevem znechucení lidí ze současných společenských a politických poměrů, nemožnosti cokoliv svým úsilím změnit a představuje vlastně útěk z beznadějné reality do "lepšího a spravedlivějšího světa" geocachingu, (tak jako za první republiky vznikl z podobných příčin tramping jakožto náhradní společenská (spíš protispolečenská) aktivita především mládeže?). Chybí mi takovýto hlubší sociologický pohled; je to ale výzva spíš pro mladé, protože je dobře známo, že na co člověk nepřijde do 30 let svého věku, tak na to už později nepřijde, protože už ví, že to nejde...
  • 0

#17 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 23:39

ladislavappl napsal/a:
Tak konečně jeden inteligentně udělaný dotazník. Statistiku jsem dělal přes 30 let a viděl jsem už ledacos.
Docela by mě ale zajímalo téma té práce, resp. hypotézy, které se budou nakonec testovat a případné závěry, které z toho mohou vyplynout. Už jsem to kdysi tady psal (a tvrdím to nejmíň 20 let), že všeobecná dostupnost počítačů a matematicko-statistických programů se může negativně projevit na úrovni vědeckého zkoumání. Není totiž problém odpovědi na otázky "hodit do počítače", projet je třeba vícenásobnou regresí (nebo faktorovou analýzou apod. metodami, vypadá to líp) a bez hlubších znalostí mat.-statistiky - podle toho, co vyjde - vymyslet, co jsem vlastně zjistil. (V medicíně se to tak často dělá a jeden se diví, na co lidský mozek taky může přijít...)
Přitom je geocaching téma nosné a při vší úctě k autorům dotazníků a diplom. prací se mi zdá, že tyto práce nějak kloužou po povrchu. Zabýval se někdo například tím, že stále stoupající obliba GC třeba může být projevem znechucení lidí ze současných společenských a politických poměrů, nemožnosti cokoliv svým úsilím změnit a představuje vlastně útěk z beznadějné reality do "lepšího a spravedlivějšího světa" geocachingu, (tak jako za první republiky vznikl z podobných příčin tramping jakožto náhradní společenská (spíš protispolečenská) aktivita především mládeže?). Chybí mi takovýto hlubší sociologický pohled; je to ale výzva spíš pro mladé, protože je dobře známo, že na co člověk nepřijde do 30 let svého věku, tak na to už později nepřijde, protože už ví, že to nejde...


Moc pekne napsano, vysledek me prace sem na zaver hodim. Bude to opravdu jednoducha statisticka prezentace a bude se zabivat tim, jestli lovi kesky casteji muzi nez zeny, ve ketrem kraji se lovi nejcasteji, vekovy prumer atd....Pokud Vas napada nejake rozsireni, tak mi klidne piste sve navrhy. Dekuji;)
  • 0

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 23:43

Vyplněno, i když T5 mám jen jednu a ta šla sundat a vrátit hráběmi.
  • 0

#19 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 1:12

Jacka_dominikanka napsal/a:
U zaměstnání se mi nehodila ani jedna možnost a přitom bez vyplnění se nedá odeslat, musela jsem dát "nechci uvést", ač to není pravda. Měl bys přidat možnost "jiné", protože do tvých kolonek se zaručeně všichni nevejdou.


To by se mohlo považovat za soukromou firmu...bo ne? :)
  • 0

#20 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 6:58

Nemo02 napsal/a:
Ohledně atrakci se vstupným je to těžké. Zaleží na množství času, na počasí (proč lézt na rozhlednu, když je mlha) a ceně (zadarmo vlezu i do muzea máku). Preferuju hrady a zřiceniny, v zámcich chodím spíš na věž a do parku. Geocaching v tom nehraje hlavní roli.
Prostě si řeknu, zítra jdu na Sněžku, nejlepší je jít odtud a sem se asi budu vracet. A potom si vybírám kešky, které asi budu hledat.
Výjimkou je moje dojezdová oblast (20 km), ale v ní jsem navštívil zpoplatněné památky ještě před geocachingem.


Nemo pěkně shrnul to, co ovlivňuje návštěvy památek u mně...
Já osobně jsem i před geokešingem třeba navštěvoval hrady a zámky, rozhledny... Takže dnes, když jdu na kešky, navštívím je znova... Ale spíš proto, že bych je navštívil i bez geokešingu. A i tu návštěvu ovlivňují okolnosti. Na hodinové courání po zámku se mi většinou nechce - většinou jen prohlédnu nádvoří, prohlédnu si zámek zvenčí, architekturu atp., protože biflovat si do hlavy historii mě nikdy nebavilo... Zato třeba zříceniny si rád prolezu. Většinou mám raději prohlídky bez průvodce :-).

Další věc je, jak daleko jsem ochotný jet za keškama... Kdyby se to bralo podle nejvzdálenější kešky, tak i přes 2000 km. Jenže to jsou všechno zároveň výlety (u mé nejvzdálenější kešky spíše expedice, kde jsem si stihl ulovit pár kešek). Jen za keškami jsem nikdy tak daleko nejel. To max. nějakých 30-40 km, abych si posbíral kešky... Většinou sběr kešek spojuji s výlety přírodou nebo po historických památkách, takže takhle daleko nikdy nejedu jen kvůli keškám....

Trochu OT.: Zaujalo mě též zamyšlení Ládi Appla. Jen bych neřekl, že na vše přijde člověk do 30-ti let, v GC máme spoustu starších lidí ;-). I když připouštím, že základy pro cestování u nich asi byly rozvinuté.
Jen si nejsem jistý, když v poslední době čtu některé komentáře a chování některých členů tady, tak jaký je to únik do lepšího a spravedlivějšího světa... Když i tady je časté napadání ostatních, zášť a další lidské nectnosti (ale to je bohužel všude). Stále však doufám, že je to dáno tak trochu částečnou anonymitou zde na internetovém fóru...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama