Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Eventy a mudlové


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:20

Zdravím, chtěla bych s sebou vzít na jeden event kamaráda - mudlu. Byl by to porblém? Resp. vadí tohle kačerům? Ještě jsem na žádnym eventu nebyla, tak to nedokážu posoudit. Díky.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:24

Neres to a nikomu nerikej, ze je to mudla. Otazka spis je, jestli ten mudla bude s chtit jit i priste, az uvidi tu bandu cvoku. ;)
  • 0

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:27

Taky bych to neřešil, není to žádný tajný spolek zednářů :-)
  • 0

#4 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:30

Super. :) Moc díky za odpovědi.
  • 0

#5 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:32

Některý mudlové chodí i sami:D Tuhle se rozdávalo zaplacené cwg na jednom eventu, utvořila se fronta, všimnul si toho nějakej zvědavej důchodce, tak se šel zeptat co se to rozdává, jestli si může stoupnout do fronty taky:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#6 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:36

Stava se, ze kacer privede na event partnerku/partnera ci pritelkyni/pritele mudlu, a nam to jako organizatorum nikdy nevadilo, nevim co jine regiony, ale pokud se chovaji slusne, at jsou... Posledne jeden starsi kacer vzal na nas event manzelku, aby videla, ze on neni ten nejvetsi cvok v okoli, ze podobnych cvoku je pomerne hodne, a nezklamali jsme jej - cvoku prislo celkem na 250 ;)
  • 0

#7 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 17:45

Na naše taneční eventy chodí tak kolem 1/3 i více mudlů - partnerů/partnerek - jinak by si většina přítomných moc nezatančila ;) Takže jsou všichni velice vítáni!
  • 0
Don't panic!

#8 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:13

Naopak, kačer má přece svoji činnost před mudly tajit a nesmí se před nimi prozradit. Pokud tam někdo mudlu ještě přitáhne a vše mu vyzradí, měl by být diskvalifikován. Doufám, že si alespoň dobrovolně smaže svůj log. :D
  • 0

#9 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:33

Ehm, kačer nemá prozradit polohu a ukrytí kešky. Nikde se nepíše, že musíme být tajemnější než James Bond :D
  • 0

#10 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 16:23

Shamane, táhni už do *autocenzurováno*!!!!
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#11 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 16:31

Čemu ne, aspon dobře uvidí do čeho jde. Na dvanáctkách před nádražím v praze jsem viděl bezdomovce jak se zvědavě žene doprostřed toho shluku lidí kteří se snažili dostat k logbooku a cwg :D
  • 0

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 17:57

No a to je právě špatně. Kačeři mají být nenápadní.
  • 0

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 23:05

shaman3 napsal/a:
No a to je právě špatně. Kačeři mají být nenápadní.


Podle nějakého nedávného průzkumu geocaching alespoň zkoušel každý pátý obyvatel téhle země. Takže skoro každý už tady ví, o co jde. Dřív stačilo chvíli postávat u telefonní budky a počkat, až lidi odejdou. Dneska se přijdou suverénně zeptat, jestli jdete pro keš. Jednou mě dokonce na ulici zastavilo asi šestileté dítě, že mám navigaci na krku a že mi ukáže, kde tam jsou jaké keše. Nenápadní už moc být nemůžeme, leda lovit v noci. Lidi nás poznají podle navigací, odznaků, TBček na batozích, postáváním u okapů...
  • 0

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 23:06

shaman3 napsal/a:
Naopak, kačer má přece svoji činnost před mudly tajit a nesmí se před nimi prozradit. Pokud tam někdo mudlu ještě přitáhne a vše mu vyzradí, měl by být diskvalifikován. Doufám, že si alespoň dobrovolně smaže svůj log. :D


Myslím, že jsi byl taky mudla a taky tě někdo zasvětil.
  • 0

#15 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 23:34

Byli jsme na mudlovýletě s větší partou. Chvátal jsem na kopec, abych ulovil keš. Povedlo se. A z několika mudlů pak jen tak mezi řečí vypadlo, že někde na tomto kopci je keš, jeden dokonce věděl kde. Ale nikdo pro ní nešel. Takže i mudlové jsou dnes informovaní.
  • 0

#16 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 23:41

mpik napsal/a:
Byli jsme na mudlovýletě s větší partou. Chvátal jsem na kopec, abych ulovil keš. Povedlo se. A z několika mudlů pak jen tak mezi řečí vypadlo, že někde na tomto kopci je keš, jeden dokonce věděl kde. Ale nikdo pro ní nešel. Takže i mudlové jsou dnes informovaní.


Ono pouceny mudla je mnohdy lepsi nez blby "takykacer".
  • 0

#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2012 - 9:47

Smrk napsal/a:
Myslím, že jsi byl taky mudla a taky tě někdo zasvětil.


Nee já se zasvětil sám na internetu. B)
  • 0

#18 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2012 - 9:50

shaman3 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Myslím, že jsi byl taky mudla a taky tě někdo zasvětil.


Nee já se zasvětil sám na internetu. B)

Já jsem se taky musel zasvětit sám. :( A to sem neuměl skoro anglicky.
  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2012 - 10:12

Smrk napsal/a:
Jednou mě dokonce na ulici zastavilo asi šestileté dítě, že mám navigaci na krku a že mi ukáže, kde tam jsou jaké keše. Nenápadní už moc být nemůžeme, leda lovit v noci. Lidi nás poznají podle navigací, odznaků, TBček na batozích, postáváním u okapů...


No a to je právě na tom to špatné. Takhle by to nemělo být. Popřemýšlej raději o tom, jak se při geocachingu chováš, když jsi tak snadno odhalitelný i pro šestiletého mudlu. Já bych se za to zastyděl a ty se tím ještě dokážeš chlubit.
http://wiki.geocaching.cz/wiki/Mudla
  • 0

#20 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2012 - 10:25

shaman3 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Jednou mě dokonce na ulici zastavilo asi šestileté dítě, že mám navigaci na krku a že mi ukáže, kde tam jsou jaké keše. Nenápadní už moc být nemůžeme, leda lovit v noci. Lidi nás poznají podle navigací, odznaků, TBček na batozích, postáváním u okapů...


No a to je právě na tom to špatné. Takhle by to nemělo být. Popřemýšlej raději o tom, jak se při geocachingu chováš, když jsi tak snadno odhalitelný i pro šestiletého mudlu. Já bych se za to zastyděl a ty se tím ještě dokážeš chlubit.
http://wiki.geocaching.cz/wiki/Mudla


Mě by jen zajímalo za co se má zastydět ??? Za to že má navigaci na krku (popř) v ruce ? no kdyby jí měl v batohu nebo doma tak by podle ní toho asi mnoho nenašel :D On žádnou skrýš neprozradil o těch už to děcko vědělo , já byl nedávno v Nebílovech - bez navigace a jen jsem se ptal na cestu ke křížku a místní mi hned říkal jo za keškou tak to musíte tudy ....
  • 0

2yxqhqq.gif





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama