Přejít na obsah


Fotka

GC1CZCC - tak zase jeden tip na výlet ....


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2013 - 17:33

GC1CZCC je celkem obyčejná keška, nemá moc velkou návštěvnost (je daleko od silnice) ;) ale mě se zalíbila tak (teda nejen ta keška ale hlavně celé její okolí), že jsem pro vás sesmolil zase jeden článeček, (nejen) jako tip na geo-výlet:

http://www.michalkup...lomnice-57.html
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 8:16

Pokud ještě někdo nečetl, tak si dovolím up ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 9:38

Díky za tip, to vypadá fajn.
  • 0

#4 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 9:59

Díky za tip, to vypadá fajn.
  • 0

#5 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 10:24

jsem rád, když se na cztku jednou za čas objeví vlákno, kde jen jeden na druhého nekydá hnůj a špínu. A pokud je to vlákno se zajímavým typem na výlet, tím lépe. Kapso díky moc! Třeba tam budu mít někdy cestu, nemám to tak daleko:)
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#6 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 10:30

ahoj, diky za pozitivni tema...jak hodne je ta trasa uvedena u clanku pruchozi pro kocarek??? mam na mysli hodne relativne hodne offroadovy kocarek (trojkolka s velkejma kolama).
  • 0

tarmara.png


#7 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 10:35

Přímo ke keši je slušná lesní cesta. I kolem řeky je cesta, tzv. Sedláčkova stezka. Záleží odkud se vydáš.
  • 0

#8 gotak

gotak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 10:44

Jako Písečák mohu navštívení tohoto místa více než doporučit. Máme tady na Písecku hodně pěkných míst, ale okolí soutoku Lomnice a Skalice všechny převyšuje ;)!
  • 0

#9 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 13:46

Nejlepsi je pocihat si na vetsi stav vody a sjet obe reky na kanoi... Parada...
  • 0

#10 venomacek

venomacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 16:30

V dané lokalitě mám takříkajíc domovské právo a pro výlet doporučuji. Na kole se dá taky všechno, ale na kvalitním horském a není to pro děti a másla, outdoorový kolega to dával s dítětem v sedačce, ale on je extrémní. Už nějakou dobu přemýšlím nad pár keškami v místě, které by byly ideální pro nějaký rodinný cyklovýlet nebo procházku, něco jsem vymyslel a krabky jsou připravené, jenom je umístit. Takže v okolí bude 4-5 nových potvor, v nějakém smysluplném okruhu, akorát nevím, jestli je mám pustit najednou, nebo nechat ftfery krapet proběhnout. Omlouvám se autorovi za vlez do topicu. Venomacek
  • 0

#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 18:07

venomacek napsal/a: V dané lokalitě mám takříkajíc domovské právo a pro výlet doporučuji. Na kole se dá taky všechno, ale na kvalitním horském a není to pro děti a másla, outdoorový kolega to dával s dítětem v sedačce, ale on je extrémní.
Už nějakou dobu přemýšlím nad pár keškami v místě, které by byly ideální pro nějaký rodinný cyklovýlet nebo procházku, něco jsem vymyslel a krabky jsou připravené, jenom je umístit.

Takže v okolí bude 4-5 nových potvor, v nějakém smysluplném okruhu, akorát nevím, jestli je mám pustit najednou, nebo nechat ftfery krapet proběhnout.
Omlouvám se autorovi za vlez do topicu.

Venomacek

Díky všem za reakce, brzy zase něco sesmolím .... :)

Jinak Venomacku, díky i za tvůj příspěvek - podle mě by tam sedla delší multina, kdyby se udělala dobře, mohla by z ní být i brzy legenda - toť ale jen můj soukromý názor. Já dumal i o dlouhém wherigu ....

Pokud to máš ale někde "za bukem", tak by možná stála za úvahu i adopce té Jaaterovy kešky GC1CZCC, protože ten už se skoro 3 roky ani nepřihlásil na GC.com. Když jsem tam byl (před víc jak rokem), tak byla sice ještě celkem OK ale asi by si už pomalu zasloužila refresh.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 18:29

Kapso moc díky. Naše kešovací skupina si už na podzim zakoupila vouchery na ubytování do Varvažova. Chtěli jsme na jaře dát vlečku, ale zatím proběhla archivace:) Takže alespoň máme tip kam zajít.... Sice místo 84 keší budeme mít jednu, ale fotky vypadaj nádherně....
  • 0

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 18:58

3 plus 1 napsal/a: Kapso moc díky. Naše kešovací skupina si už na podzim zakoupila vouchery na ubytování do Varvažova. Chtěli jsme na jaře dát vlečku, ale zatím proběhla archivace:) Takže alespoň máme tip kam zajít.... Sice místo 84 keší budeme mít jednu, ale fotky vypadaj nádherně....

Jo, je to tam fakt úžasný, opravdu vřele doporučuju !

Jinak když už je řeč o vlečce, tak doporučuji raději tuhle jedinou tradičku : GCXEWR

Od konce vlečky je to co by kamenem dohodil a podle mě je to jedno z nekrásnějších míst na Vltavě vůbec a jeden bod odsud snadno přebije těch 84 bodů z vlečky, viz třeba toto foto :

http://www.michalkup...kamyku-110.html
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 19:07

Kousek dál po proudu je také pěkné místo - Krkavci skala 2 / Raven´s Rock 2 - GCZ1V2 Ale to se musí člověk vrátit podél Skalice k RS Avia a jít po druhé straně Lomnice.
  • 0

#15 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 8:26

Petman02 napsal/a: Kousek dál po proudu je také pěkné místo - Krkavci skala 2 / Raven´s Rock 2 - GCZ1V2
Ale to se musí člověk vrátit podél Skalice k RS Avia a jít po druhé straně Lomnice.

.... a nebo přebrodit .... :D
Ale jasan, taky pěkný místo, šel jsem tudy na Zvíkov.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#16 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 9:01

Jako vždycky moc pěkné, jen je to pro nás moc daleko. PS: Na tvých fotkách by vypadalo pěkně i smetiště ;). Ale vážně - pokud někdo umí fotit, dokáže udělat pěknou reklamu skoro na jakékoli místo. Téměř všude se dá najít něco fotogenického.
  • 0

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 10:02

hrabosata napsal/a: Jako vždycky moc pěkné, jen je to pro nás moc daleko.
PS: Na tvých fotkách by vypadalo pěkně i smetiště ;). Ale vážně - pokud někdo umí fotit, dokáže udělat pěknou reklamu skoro na jakékoli místo. Téměř všude se dá najít něco fotogenického.

Díky ale zas takovej zázrak to není a hlavně to místo je samo o sobě fakt nádherný ....
Jinak pro mě je bohužel zase daleko Ostrava - za posledních 20 let jsem tam byl jen jednou, teď o vánocích, zahajovat výstavu o Ázerbájdžánu v Ostravském muzeu (fakt vřele doporučuju), ještě tam nějaký ten pátek bude, info zde :

http://moravskoslezs...e-20121217.html

Nicméně ve vaší oblasti se chystám zpracovat toto : GC1XX8P
Úžasný místo a navíc ten kostelík opravuje můj kámoš. Jen je to právě dost z ruky ale snad se tam letos konečně dokopu.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 11:38

kapsa napsal/a:
Jinak pro mě je bohužel zase daleko Ostrava - za posledních 20 let jsem tam byl jen jednou, teď o vánocích, zahajovat výstavu o Ázerbájdžánu v Ostravském muzeu.

Nějak mi to zahájení uniklo, škoda. Ale podívat se zajdeme.
Jinak i u nás na severu Moravy je co fotit. Já nedám dopustit na CHKO Poodří, ale krásných přírodních, architektonických či technických zákoutí je tu spousta. Kdybys někdy plánoval cestu sem a stál o nějaké tipy, dej vědět.
  • 0

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 16:32

hrabosata napsal/a: Nějak mi to zahájení uniklo, škoda. Ale podívat se zajdeme.
Jinak i u nás na severu Moravy je co fotit. Já nedám dopustit na CHKO Poodří, ale krásných přírodních, architektonických či technických zákoutí je tu spousta. Kdybys někdy plánoval cestu sem a stál o nějaké tipy, dej vědět.

Tu výstavu fakt doporučuju, skoro všechny exponáty jsou úplně poprvé v historii vystaveny mimo území Ázerbájdžánu.
Jinak určitě chci letos na ten kostelík, tak se pak kdyžtak ozvu, někaký tipy se vždycky hodí. Pro mě je to tam skoro země neznámá. Akorát jednou jsem projel Osoblažskou úzkokolejku a jednou jsem byl na vandru na údolí Moravice, jinak asi nic ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 16:57

kapsa napsal/a:

hrabosata napsal/a: Jako vždycky moc pěkné, jen je to pro nás moc daleko.
PS: Na tvých fotkách by vypadalo pěkně i smetiště ;). Ale vážně - pokud někdo umí fotit, dokáže udělat pěknou reklamu skoro na jakékoli místo. Téměř všude se dá najít něco fotogenického.

Díky ale zas takovej zázrak to není a hlavně to místo je samo o sobě fakt nádherný ....
Jinak pro mě je bohužel zase daleko Ostrava - za posledních 20 let jsem tam byl jen jednou, teď o vánocích, zahajovat výstavu o Ázerbájdžánu v Ostravském muzeu (fakt vřele doporučuju), ještě tam nějaký ten pátek bude, info zde :

http://moravskoslezs...e-20121217.html

Nicméně ve vaší oblasti se chystám zpracovat toto : GC1XX8P
Úžasný místo a navíc ten kostelík opravuje můj kámoš. Jen je to právě dost z ruky ale snad se tam letos konečně dokopu.


Kdyz uz budes zpravovavat, tak co tohle misto? :)
Vložený obrázek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama