Přejít na obsah


Fotka

JendaKata ma nas TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 9:04

Znate nekdo cachery JendaKata? Ztratili nas TB Zanda, slusne se omluvili, nabidli reseni a nakonec prestali reagovat.
http://www.geocachin...62-2b7628f7234a
  • 0

#2 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:15

Beranci napsal/a:
Znate nekdo cachery JendaKata? Ztratili nas TB Zanda, slusne se omluvili, nabidli reseni a nakonec prestali reagovat.
http://www.geocachin...62-2b7628f7234a

¨


To je divné, dnes byli online, takže buď si vašeho e-mailu vevšimli, nebo Vás prostě záměrně ignorují :-(.
Přikláním se nejspíš k té druhé variantě. :(
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:28

...na téma jsem je upozornil a hned poté vám znovu napsali. Poslední mail od vás prý mají z 8.8.2012 a na další už jste jim neodepsali.
  • 0

#4 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 22:32

Uz se ozval a resime to. Maily se asi ztratily nekde cestou. Dik za pomoc.
  • 0

#5 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 9:32

Jen malá poznámka. Jenda patří mezi nejslušnější kačery široko daleko. Když mi zmizela krabička v místě jeho bydliště, nezištně dodal novou L&L aniž se osobně známe, při údržbě jsem mu na místě nechal jinou, ale pochybuji, že si ji vyzvedl! Pokud mám na onom místě nějaký problém, vždy se ozve a nabízí pomoc. To, že ztratil TB, se může stát, ale na 100% věřím, že to bude řešit! Zřejmě se opravdu ty maily zatoulaly...
  • 0
Vložený obrázek

#6 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 16:01

Mne na Seznamu některé e:maily padají do spamu i když o to nestojím a ty, které tam padat mají zas nepadají (hlavně reklamy). Pro jistotu teď kontroluji i spamy.:(
  • 0

#7 vincenz07

vincenz07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 7:33

Souhlasím s Dachem. Jenda opravdu patří mezu slušné kačery a toto je asi jen nedorozumnění. Jak jeho počínání v Praze tak i občasné u nás v Bousově
  • 0

#8 JendaKata

JendaKata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 16:05

Děkuju mockrát všem, co napsali tady, i těm, co nám dali echo, že se to tu řeší. Koukám, že bych měl taky občas zavítat do fóra. :) S tím TB - je to naše chyba, to každopádně, ale rozhodně žádný úmysl nebo že bychom to nechtěli řešit, to by bylo sprosté. Používám mail na centru a postupně přecházím na gmail, moc problémů nezaznamenávám, spam koš procházím, ale párkrát se něco takového stalo, nechápu proč. Nebo jestli to vzniklo někde mimo můj mailbox? Se seznamem bývá problém. Než jsem si vzpomněl na heslo sem, tak jsem se pokoušel poslat si heslo, prý bylo odesláno, ale na mail ani během několika dní na několikátý pokus nic nedorazilo.. Proto píšu sem až teď. Jinak s majiteli se už domlouváme přes mail, ještě jednou díky všem, kdo pomohli opět navázat kontakt. :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama