Přejít na obsah


Fotka

Kolik jste ochotni dát za poštovné?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 29 January 2013 - 10:44

kolombo napsal/a:
V Číně je pošta dotovaná, aby se dalo levně vyvážet.


A to máš odkud? Když si dáš tohle tvrzení do Googlu, vyběhnou ti odkazy zejména na příspěvky v různých geofórech, vesměs v kvalitě 3 hrubky/slovo nebo stylem 'slyšel jsem, že'. Žádný aspoň trochu důvěryhodný zdroj.
Zdá se, že tuhle fámu vypustil kdosi z geokomunity a ta si teď žije svým životem.
  • 0
Vložený obrázek

#42 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 29 January 2013 - 11:14

Nerozlišuji, co je za poštovné a co za zboží. Prostě sečtu všechny poplatky dohromady a pak se rozhodnu, jestli mi věc za to stojí.
  • 0

#43 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 29 January 2013 - 16:33

Ono jde ale také o poštu. Tenhle monopol už mě takříkajíc sere. Ve středu jsem koupil na internetu lyže i s lyžáka pro dceru. Zboží bylo ten den posláno poštou. Chtěl jsem to mít rychle doma aby se mohlo o víkendu lyžovat. Připlatil jsem poštovné takže činilo něco kolem 200 Kč. Od pošty mi přišla sms že přijali zboži a ve čtvrtek bude doručeno. Shodou okolností v ten den byla dovolená. Celý den čekám na pošťáky. Nikde nikdo,prostě nic. Odpoledne kouknu na sledování zásilek a hle balík je na poště. Jdu ho tedy vyzvednout. Na poště si vystojím hodinu frontu a opravdu nepříjemně jsem se pustil do obsluhy pošty. A jako perlička mi přišel v pondělí do schránky papírek o nedoručeném balíku a že si ho mám vyzvednout na poště. By mě zajímalo který balík mi nesli když už jsem ho měl dávno doma. Tak že mě ani nejde tak o cenu ale o službu. Člověk zaplatí takové peníze a oni ani nejsou schopný doručit domů? Zlatý PPL.
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama