Přejít na obsah


Fotka

T-Mobile EmailDoSMS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 9:14

T-Mobile se po letech vrací ke starému osvědčenému a funkčnímu posílání SMS na mobil přes emailovou adresu cislo@sms.t-mobile.cz. Chtělo by se říct hurá! :)
Omezení oproti t-zones je pouze 160 znaků, nicméně pořád lepší jak u O2 :) Tak uvidíme zítra jak to spustí...

Viz https://www.t-mobile...u/e-mail-do-sms.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 9:16

Copak, že by jejich servery už nestíhaly tu dementní vymyšlenost postm@n? Nebo najali opravdového ajťáka? B):D
  • 0

#3 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 10:17

Pozdě. Celá firma už přešla na Vodafone.
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 10:25

Naprostá klasika T-mobile. Reklama, stránka, kde se píše o všem možném, jen ne o tom, co člověk hledá, nutnost přihlášení, na další stránce zase nutnost přihlášení a nic se člověk nedoví. Asi to ještě nespustili, uvidíme zítra. Jen mě na tom zaráží ta možnost AŽ 5 emailů, ale vypadá to, že to půjde nastavit filtry na stránkách poskytovatelů. Nezajímá mě to kvůli notifikacím (nejsem PM), ale kvůli pracovním mailům, když nejsem u PC. Proto mi celkem vyhovoval i PostM@n s jeho 15 minutovým zpožděním, jen tam nešlo zadat doménový koš - buď vše, nebo jednotlivé adresy. Tady by to jít mohlo.
  • 0

#5 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 12:05

Hamaci napsal/a:
Pozdě.
Celá firma už přešla na Vodafone.

I já i já :D, na některé věci jsem megakonzerva, ale předloni jsem po víc jak 10 letech taky od T-mobilu odešla a už nikdy víc, stejný shit jako UPC.
  • 0

#6 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 12:54

Super zprava, no webový portál ještě nastavení neumožňuje, nebo jsem špatně hledal. Ovšem dřív byla možnost zvolit si i alias, tak že Vás napřímo "prudili" jen ti, co jej znali a vyhli jste se spamu. S TM jsem spokojený, ostatně i 2.5 Kč za minutu je znatelně lepší cena než u Vodafounu.
  • 0

#7 ambroz.cz

ambroz.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 13:04

Autacek napsal/a:
... portál ještě nastavení neumožňuje, nebo jsem špatně hledal. ...

Píšou, že až od zítřka (1.2.2013).
  • 0
ambroz.cz
www.hronov.com

#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 13:39

Super, konecne jim to doslo! Sice to neni vsechno, ale lepsi, nez nic! :) EDIT: Nixi, gcm bude vyuzivat jen tohle, nebo zustane i u TM SMS brany? :)
  • 0

#9 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 14:45

petulinka1 napsal/a:
EDIT: Nixi, gcm bude vyuzivat jen tohle, nebo zustane i u TM SMS brany? :)


Nehodlam tu podporu odstranovat, dokud to bude ze strany TMO fungovat, tak to tam necham :) Me osobne treba vyhovuje, ze pres branu mi prijde delsi text, 160 znaku je malo (kdyz clovek muze mit vic).
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 16:40

Prave kvuli ty dylce textu se ptam :)Diky
  • 0

#11 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 17:12

niximor napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
EDIT: Nixi, gcm bude vyuzivat jen tohle, nebo zustane i u TM SMS brany? :)


Nehodlam tu podporu odstranovat, dokud to bude ze strany TMO fungovat, tak to tam necham :) Me osobne treba vyhovuje, ze pres branu mi prijde delsi text, 160 znaku je malo (kdyz clovek muze mit vic).

Nevím, nevím, na T-mobile stránkách mají:

Tip:
K 1.2. 2013 došlo ke zrušení služby Postm@n. Nová služba E-mail do SMS je více než dobrou náhradou a je celá zdarma.


  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#12 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 17:22

kelisovka napsal/a:
Nevím, nevím, na T-mobile stránkách mají:

Tip:
K 1.2. 2013 došlo ke zrušení služby Postm@n. Nová služba E-mail do SMS je více než dobrou náhradou a je celá zdarma.


Jenze postm@n se ted nepouziva :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 19:10

Kdyby se postman pouzival, tak je gcm v podstate na dve veci, nebot byupozorneni kolikra tpiplo az prilis pozde :Da jit na FTFko treba dve hodiny publikaci by bylo clekem zbytecny :) PS pro kelisovku: vim, jak zhruba gcm funguje, proto jsem se ptala :)
  • 0

#14 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 19:26

S nastupem vymyslenosti zvane postm@n jsem presel na synchronizaci posty gmail v telefonu a jsem velmi spokojen. Ted muzou vymyslet cokoliv a nemam potrebu to ani zkouset.
  • 0

#15 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2013 - 20:23

Postmana jsem používal, ale díky problémům, které jsem měl v průběhu skoro půl roku, jsem od T-mobilu dostal několik set jako finanční kompenzace, což o to, potěšilo to, ale kešky, které chodily s denním zpožděním už tak super nebyly. Nakonec jsem od jednoho známého, který v T-mobile pracoval na servisním oddělení, že tam tu moji žádost o nápravu viděli, ale záměrně ji neřešili skoro rok a půl. Od té doby dávám ruce pryč od celého TM a jsem naprosto spokojený s konukrencí.
  • 0

#16 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 14 February 2013 - 23:45

Chci se zeptat, jak vám tato nová služba funguje. Mě to chodí stejne na h...o jako postman. Takže dál používám, jen na nedůležitý notifikace.
  • 0

#17 Netopirat

Netopirat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2013 - 6:18

geba & marcana napsal/a:
Chci se zeptat, jak vám tato nová služba funguje.
Mě to chodí stejne na h...o jako postman.
Takže dál používám, jen na nedůležitý notifikace.


Chodí mi to na 100 %. Na "bráně" t-mobile je zapotřebí nastavit e-maily ze kterých má přijít avízo. A na e-mailu mám nastaven jen filtr, který do sms posílá jen co potřebuji. Chodí to do pár vteřin, za mně tedy spokojenost.
  • 0

#18 MArfDKnL

MArfDKnL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2013 - 9:32

Tak já to mám nastavený už od začátku co to spustili, měl jsem i postam, ale ten chodil cca 5 minut pozdějc, tohle chodí to 10 vteřin, už jsem dokonce na rychlosti předběhl i GCM.
  • 0

#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 11:33

Takže vidím, že to asi chodí. PM nejsem, nevyzkouším to. Ale mohli byste mi někdo poradit, jak to zprovozním, když chci notifikace ze služebního mailu, který nemá přeposílání? Postm@n tam fungoval. Se zpožděním, které mi nevadilo. No, ono to pro mě důležité není, ale když už tu službu t-debile zavedl, tak jsem ji chtěl využít.
  • 0

#20 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 12:17

mpik napsal/a:
Takže vidím, že to asi chodí. PM nejsem, nevyzkouším to. Ale mohli byste mi někdo poradit, jak to zprovozním, když chci notifikace ze služebního mailu, který nemá přeposílání? Postm@n tam fungoval. Se zpožděním, které mi nevadilo. No, ono to pro mě důležité není, ale když už tu službu t-debile zavedl, tak jsem ji chtěl využít.

Chceš tím říct, že jsi dal heslo ke služebnímu mailu třetí osobě ™? To je velmi odvážné...
Jestli si tam nemůžeš nastavit přeposílání, založ si jiný e-mailový účet (gmail např.) a nastav si notifikace na GC na ten nový, s přeposláním, kam budeš chtít.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama