Přejít na obsah


Fotka

Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 czgolden

czgolden

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:03

řekne mě prosimvás někdo už,nějakej program na android na keše? všechno je placené,chci off mapy a né placené nebo závislé na netu,stahování map je taky placené.......existuje nějaký takový program,něco podobné jako handygeocaching,jenže na android....díky
  • 0

#2 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:10

Existuje zdarma program c.geo-jsou tam mapy seznamy keší atd...Já jsem s ním velice spokojen protože funguje bezchybně:D
  • 0

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:11

c:geo a/nebo locus free do kterého je spousty solidních free map
  • 0

#4 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:40

Já používám c:geo a dále mám locus s offline mapami.Keše mám nahrané v c:geo,pokud se potřebuji podívat na mapu,použiju ty z locusu(dá se přejít přímo z c:geo a na místě dohledávám pomocí radaru
  • 0

#5 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:55

locus free a mapu stáhneš třeba http://osm.paws.cz/
  • 0

#6 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 19:08

NEODPOVÍDEJTE MU!!!
Bylo mu odpovězeno už zde http://www.geocachin...221#post_394221 a zde http://www.geocachin...428#post_394428 a bylo mu naprosto vyčerpávajícím způsobem odpovězeno.
Nevím jestli to dělá schválně, nebo má prostě tak hluboké IQ, ale je naprosto bezpředmětné mu odpovídat. Prostě vždy založí jen nové vlákno a dál nereaguje. Podívejte se na jeho příspěvky!
  • 0

#7 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 20:07

tak třeba fakt není technické typ a potřebuje to polopaticky.
  • 0

#8 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 20:49

Podle stylu jeho psaní se zdá, že je mírně retardovaný. Pravidla českého pravopisu ho na zvláštní škole zjevně nedokázali naučit. Divím se, že zvládá obsluhovat zařízení připojené k internetu.
  • 0

#9 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 21:16

Hamaci napsal/a:
Podle stylu jeho psaní se zdá, že je mírně retardovaný. Pravidla českého pravopisu ho na zvláštní škole zjevně nedokázali naučit. Divím se, že zvládá obsluhovat zařízení připojené k internetu.

To je věc jedna a každý zřejmě nemůže být geniální jako někdo....Tvůj příspěvek je absolutně mimo mísu a nepatří do tohoto vlákna!!!!Zamysli se nad sebou!!!:D
  • 0

#10 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 21:37

zdenys64 napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Podle stylu jeho psaní se zdá, že je mírně retardovaný. Pravidla českého pravopisu ho na zvláštní škole zjevně nedokázali naučit. Divím se, že zvládá obsluhovat zařízení připojené k internetu.

To je věc jedna a každý zřejmě nemůže být geniální jako někdo....Tvůj příspěvek je absolutně mimo mísu a nepatří do tohoto vlákna!!!!Zamysli se nad sebou!!!:D

Myslím si, že bychom měli děti učit, aby se vyjadřovaly srozumitelně. Uznávám, že můj příspěvek byl dost příkrý, ale tak jsem to v tu chvíli prostě cítil. Možná, že to na to děcko nějak zapůsobí. Možná ne.
Omlouvám se za "offtopic".
  • 0

#11 czgolden

czgolden

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 14:52

Všem se teda omlouvám,vím že mě bylo spoustukrát řečeno,co mám použit,ale při stáhnutí to chtělo pokaždé internet,myslel jsem,že existují,i jinačí programy pro android.......bohužel jsme to nepochopil,nebudu vás nadále obtěžovat
  • 0

#12 czgolden

czgolden

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 14:54

[quote]Hamaci napsal/a:
Podle stylu jeho psaní se zdá, že je mírně retardovaný. Pravidla českého pravopisu ho na zvláštní škole zjevně nedokázali naučit. Divím se, že zvládá obsluhovat zařízení připojené k internetu.[/qu

promin,takovou radost ti neudělám,na zvláštní nechodím :) ,promin,bylo to ve spěchu psáno,jsme se s tím rozčiloval,tak to je nespisovné :)
  • 0

#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:40

Ono to jde offline, ale vzdycky tam ty data musis nejak dostat. Uplne bez netu to proste nepujde, i kdybys mel ten net pouzit na PC! To si uvedom....
  • 0

#14 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:54

czgolden napsal/a:
Všem se teda omlouvám,vím že mě bylo spoustukrát řečeno,co mám použit,ale při stáhnutí to chtělo pokaždé internet,myslel jsem,že existují,i jinačí programy pro android.......bohužel jsme to nepochopil,nebudu vás nadále obtěžovat

1) Pokud si založíš vlákno a něco ti na těch odpovědích není jasné, použij to samé vlákno a svoji otázku zkonkretizuj. Nemůžeš očekávat, že budeš dostávat přesné odpovědi na obecně formulované otázky. A nezakládat jiné vlákno se stejně obecně formulovanou otázkou.
2) Každý předpokládá, že když řekneš program geocaching, který je zadarmo a je offline, že tím offline myslíš v terénu. A to ty navrhované programy umí. U některých je ale nutné třeba něco nastavit - musíš si o nich něco zjistit nebo přečíst. Jiná otázka je instalace programů - u Androidu se předpokládá bezdrátová instalace z "marketu". Takže to chce mít minimálně doma svoji wi-fi síť. Existuje samozřejmě možnost instalace souborem, který si zkopíruješ po drátech do telefonu, ale to si najdi na jiných webech jak se to dělá.
3) Zbytečně se neurážej a radši na sobě zapracuj!!!
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama