Přejít na obsah


Fotka

Svaz českých lo(N)gařů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 7:26

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Já do logu píši jen datum a čas. Docela mi chybí, že tam ti ostatní čas nepíší, nevidím pak zpětně, s kým jsem se tam minul a o kolik. :D

Buď rád, že se s některými mineš, sportovče.

Jo, to by mohlo být zajímavé adrenalinové spestření geocachingu, např. kdyby se kačer nechal přistihnout při logování jiným kačerem, tak by mu byl bod nenávratně odebrán a dostal by ho ten kačer, který ho přistihl. :D
  • 0

#22 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 8:22

Nemám problém napsat origo log na každou krabici ani na trailu. A to jsem jich dal už několik. Naopak mě na nich nebaví číst ty pořád stejný desetiřádkový logy jen proto, aby se někomu zvýšil průměr.
  • 0

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#23 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 8:45

Mě osobně přijde docela divný, i se tím ochuzuje sám kačer i ochuzuje majitele, když na nějakou pěknou multinu někdo napíše jen "díky za keš". To ať mi nikdo neříká, že to na něm nezanechalo nějaké větší dojmy. Sám se také snažím psát originální logy i k trailům, které jsem zatím moc neokusil, ale i u toho trailu se člověk nějak dostává od krabičky ke krabičce. A vesměs když zapisuji logy, tak se koukám do historie, zda tam nebyl někdo koho znám (v tom dost pomáhá c:geoB) ) a když je tam nějaký delší log s fotkami, tak mi to nedá a nakouknu co se tam ten den dělo.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#24 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 9:00

Já se snažím psát "originální" logy ke každé kešce zvlášť (ve formátu datum/čas/počet/text). Ale chápu, že u některých městských, sídlištních keší vlastně není psát o čem.
  • 0

#25 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 12:05

Jo pravda, to psaní stejných dlouhých logů k různým keším je fakt takové divné. Zvlášť když to je nějaká série keší od jednoho ownera. Co si asi ten owner pomyslí, když mu přijde ke každé keši stejný dlouhatánský log v jeden den?
  • 0

#26 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 12:37

Já myslím, že owner je při zakládání trailu smířen, že bude dostávat stejné logy. Například u pražské 101 je každý listing jiný, a proto napíši originální log s vyjádřením k tématu. Když jsem byl ale na Vlečce, tak jsem napsal všude stejný log s popisem celé cesty.
On píše stejné listingy, já píši stejné logy!
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 13:55

.. aneb "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." :D
  • 0

#28 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 14:20

Můj zatím nejdelší log je na téhle: GCXK5B keši, tam si owner o to přímo koleduje :D!
  • 0

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2013 - 23:47

Když se tu zmínilo přistižení kačera kačerem u keše, tak zrovna nedávno jsem mohla mít jeden odlov zpestřený a přivést jiného kačera do rozpaků :P- ale kamarád šel přede mnou, takže se kačer z Berouna červenat nemusel.;) Kdo jste zvědavý, logy jsou u keše GCVQD5 12.1. - ze situace vzniklo příjemné popovídání a výměna zkušeností.
  • 0

#30 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2013 - 7:44

A co dělal? Čůral na keš? Prý lidská moč odrazuje zvířata od vyhrabávání keší. ;)
  • 0

#31 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2013 - 9:24

shaman3 napsal/a:
A co dělal? Čůral na keš? Prý lidská moč odrazuje zvířata od vyhrabávání keší. ;)

Nejen zvířata. I kačery. Pár takových keší už jsem viděl. Pro mudly sabotéry nejlevnější a nejjednodušší metoda.

Ale k tématu - taky mám rád delší logy u našich keší a snažím se psát takové u cizích, ale respektuji, že od toho, kdo uloví 20 keší za den, lze stěží očekávat, že se u každé rozepíše, tak jako my u té naší jedné kešky za den ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama