Přejít na obsah


Fotka

Zneužívání NA logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 18:01

Protože mám kvůli sledování dění u kešek v okolí zapnuté i sledování NA logů, přišly mi za poslední týden i dva z řady dalších zbytečných NA logů. Ten první byl prý "legrace" u kešky, která byla ¨pár dní disablovaná. Dnes pro změnu měla být archivovaná keška kvůli tomu, že se někomu nelíbí... Začíná mi připadat, že zneužívání logu NA nabírá na čím dál větší síle. Přijde mi, že autoři těchto logů si neuvědomují, že tím otravují život hlavně reviewerům (nepočítám zbytečné maily těm, kteří mají zapnuté sledování těchto logů). Proto bych poprosil všechny, kteří mají chuť podobný log napsat, aby se zamysleli, jestli je nutný! Podle mě je NA zbytečný např. v těchto případech: 1) U eventu chci vzkázat něco autorovi (vždyť tomu chodí všechny logy...) 2) Přitom, když někdo podle vás zapomene archivovat event (stačí přece napsat autorovi, třeba k tomu má nějaký důvod, na co otravovat i RW???) 3) Jakákoliv "legrace" - na to přece stačí i WN 4) Podobné připomínky ke keším, které jsou v pořádku a jen se dotyčnému nelíbí... Pokud se mi nějaká keška nelíbí, tak to přece můžu normálně napsat k logu. Stejně tak u kešek, které třeba nejsou úplně v pořádku si myslím, že je lepší nejdříve kontaktovat autora pomocí WN, NM a teprve pokud nereaguje teprve jako poslední možnost použít NA. (Samozřejmě jsou i výjimky - jako třeba nebezpečné kešky) Samozřejmě vím, že tu bylo podobné téma, ale to je zamčené... Snažím se tu napsat svůj názor na zbytečné NA logy, které se mi nelíbí. Přijde mi, že každý mail co přijde RW jim zbytečně přidělává práci a proč to nevyřešit jinak, pokud to jde... Neříkám, že pokud to nejde, tak další krok není NA log. Ale nemusíme ho posílat hned... Pokud si díky tomuto alespoň pár lidí rozmyslí podobný log, budu rád :-)
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 22:01

Ja se k Romanovi pridam. Neprijemne se tyhle "moresy" rozmohly uz tady: GC2VQX5 Co zminuje ted, je pravdepodobne tohle: GC3XWHN a hlavne dnesni GC45PFA (uz po pravu smazanej NA log na earthce, jako by neexistujici pixla sla archivovat!) Ja myslim, ze nejlepsi bude, kdyz si to kazdej precte sam a uzna, tohle rozhodne zadna legrace neni a Roman ma pravdu! Pozn. pro Wetu - Roman je zasadne s podtrzitkem, ne pomlckou, dost si na tom zaklada, tak si z nej nedelej legraci!
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 22:10

hplus napsal/a:
Ja se k Romanovi pridam.

Neprijemne se tyhle "moresy" rozmohly uz tady: GC2VQX5

Co zminuje ted, je pravdepodobne tohle: GC3XWHN a hlavne dnesni GC45PFA (uz po pravu smazanej NA log na earthce, jako by neexistujici pixla sla archivovat!)


Archivovat jde. V Berchtesgadenu v Německu je Earthka u Solného dolu. Byla archivovaná z důvodu že owner nereagoval na žádost reviewera o její úpravu vzhledem k novým podmínkám. A je fakt, že owner nereaguje ani na jiné žádosti.
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 23:08

Arne1 napsal/a:
dnesni GC45PFA (uz po pravu smazanej NA log na earthce, jako by neexistujici pixla sla archivovat!)


Archivovat jde. V Berchtesgadenu v Německu je Earthka u Solného dolu. Byla archivovaná z důvodu že owner nereagoval na žádost reviewera o její úpravu vzhledem k novým podmínkám.

Tady taky máte jednu naší GC1FH1Z
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2013 - 7:15

Trhac napsal/a:

Arne1 napsal/a:
dnesni GC45PFA (uz po pravu smazanej NA log na earthce, jako by neexistujici pixla sla archivovat!)


Archivovat jde. V Berchtesgadenu v Německu je Earthka u Solného dolu. Byla archivovaná z důvodu že owner nereagoval na žádost reviewera o její úpravu vzhledem k novým podmínkám.

Tady taky máte jednu naší GC1FH1Z

Tady jedna krušnohorská GC20MGA
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama