Přejít na obsah


Fotka

Fotky z CITO Eventu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 strekill

strekill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:27

Ahoj, píšu bakalářku na téma Moderní technologie v cestovním ruchu a okrajově se dotýkám také geocachingu. Vím, že už je to ohraný :|, nechci po vás vyplňovat žádný dotazníky... Ač jsem hledal dlouho, nikde jsem nenašel fotku z CITA "před a po". Nemáte, prosím, někdo fotečku místa, jak vypadalo před úklidem a další fotečku po "nájezdu" ciťáků? Pokud ano, dáte mi svolení ji použít v mé práci (samozřejmě patřičně ozdrojovanou)? Předem díky moc!
  • 0

#2 washa4

washa4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:38

Ahoj, podívej se na kesku GMS Final od guha (Trebic). Tam je myslim v listingu uvedeno, ze se maji pridavat fotky pred a po uklidu, pripadne zkus nejake guhovo CITO.
  • 0

#3 strekill

strekill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 23:01

Díky za tip! Hledám spíš fotku většího území. Kdysi dávno jsem narazil na fotky z jednoho pražského CITA, event už je bohužel zarchivován a už se k němu nedostanu. Někdo už mi napsal i SZ a slíbil mi fotky z CITA z Čečovic, každopádně hledám dál...
  • 0

#4 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 7:43

Zkus to tady GC25X4J CITO event pod Sylvanem
  • 0

#5 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 8:10

CITO Terezín, tuším číslo 5 ....tam je to krásně vidět :D
  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 9:41

Na CITO jiných než mých jsem byl 2x, jedno bylo trochu netradiční, zde se třeba sázely stromy atp.
Fotky najdeš v celé galerii zde, je z čeho vybírat - jsou moje, takže pro účely své práce je klidně použít můžeš:
http://dotoro.jarome...album=13&page=3
Bylo to moc fajn CITO, vřele doporučuji, pokud bude další ročník: GC2NJ5T

Můžu se ti podívat na fotky z CITO: GC2QB0R, ale leda poslat, na web jsem je neumísťoval...

A pak se můžeš podívat na moje 3. ročníky CITO eventu GeoSubterra
http://dotoro.jarome...album=34&page=2
http://dotoro.jarome...album=14&page=2
http://dotoro.jarome...album=33&page=3

Nikde asi není, jak to vypadalo přímo před a po, ale snad něco najdeš. Bohužel jedná se většinou o netradiční CITO eventy, kdy se přímo neuklízely skládky někde v lese, ale sázely stromy, nebo uklízela třeba pevnost...

(První nebylo schválené jako CITO, protože nebyl přímo úklid přírody, ale jen pevnosti, event však měl stejný program, jako další 2 ročníky CITO eventů:-): GC29JYP, GC3042B, GC2VQX5)
  • 0

#7 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 12:01

strekill napsal/a:
Ahoj,

píšu bakalářku na téma Moderní technologie v cestovním ruchu a okrajově se dotýkám také geocachingu. Vím, že už je to ohraný :|, nechci po vás vyplňovat žádný dotazníky...

Ač jsem hledal dlouho, nikde jsem nenašel fotku z CITA "před a po".

Nemáte, prosím, někdo fotečku místa, jak vypadalo před úklidem a další fotečku po "nájezdu" ciťáků?
Pokud ano, dáte mi svolení ji použít v mé práci (samozřejmě patřičně ozdrojovanou)?

Předem díky moc!


Zeptej se kačera Ottik5, ten na svých CITO obvykle fotí oblast před a po akci.
  • 0

#8 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 14:58

Zkus kontaktovat Romana z Jaroměře - dělá CITO v Josefovské pevnosti.
  • 0

#9 strekill

strekill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 15:03

Super. Díky všem za tipy. ran55: Roman_Jaromer už mi odpovídal. taxosft: Přesně to jsem hledal! Ottikovi napíšu a domluvím se s ním. Ještě jednou díky za pomoc. Téma můžete zamknout.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama