Přejít na obsah


Fotka

autonabijecka garmin USB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 17:13

jenom pokud by to nekoho zajimalo - na www.cybex.cz sem koupil za 133 korun do autozapalovace usb nabijecku - pouzivam na garmin vista c - staci jeste kabilek a vse funguje jak ma, baterky se nevybijeji a podsviceni muzu mit zapnute treba celou noc. Oproti originalu garmin, kterej stoji 1150 kc, je to za hubicku...
Golom
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 17:36

Muzes prosim poslat odkaz? enmuzu to najit... a zni to velmi zajimave! :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 13:25

jenom pokud by to nekoho zajimalo - na www.cybex.cz sem koupil za 133 korun do autozapalovace usb nabijecku - pouzivam na garmin vista c - staci jeste kabilek a vse funguje jak ma, baterky se nevybijeji a podsviceni muzu mit zapnute treba celou noc. Oproti originalu garmin, kterej stoji 1150 kc, je to za hubicku...
Golom

Pouzivam autonabijecku (samozrejme jako zdroj): Autonabíječka Motorola V3/V3x/L7/U6/H500/H700 kterou jsem koupil v Alfasoftu za 129,-. Pouzivam ji uz pul roku k me plne spokojenosti, jen jsem musel lepe pripajet kablik v konektoru (da se snadno rozebrat).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 20:27

Bacha na to, Vista se pri pripojeni pres USB a je jedno, jestli k PC, nebo na palubni sit v aute, nenabiji. Jen se odpoji vnitrni baterie a jede to z 5V z USB. Kdyz to odpojis, tak se objevi hlaska "Ztrata externiho napajeni", ne nabijeni a zase to jede na vnitrni baterie.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 15:08

Pouzivam autonabijecku (samozrejme jako zdroj): Autonabíječka Motorola V3/V3x/L7/U6/H500/H700 kterou jsem koupil v Alfasoftu za 129,-. Pouzivam ji uz pul roku k me plne spokojenosti, jen jsem musel lepe pripajet kablik v konektoru (da se snadno rozebrat).

Ano, vo tom to je. Musis vyrobit 5V.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 12:09

Pouzivam autonabijecku (samozrejme jako zdroj): Autonabíječka Motorola V3/V3x/L7/U6/H500/H700 kterou jsem koupil v Alfasoftu za 129,-. Pouzivam ji uz pul roku k me plne spokojenosti, jen jsem musel lepe pripajet kablik v konektoru (da se snadno rozebrat).

Pro brňáky kteří chtějí napájet přes USB: dnes jsem koupil zmiňovanou nabíječku v IBC na Příkopě firma Satron. Cena 100 peněz, výrobce www.aligator.cz. Na obalu nabíječky je napsáno "CL adapter Motorola MPX200 Razr V3". Zdá se, že to opravdu funguje :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 13:38

napajeni bohate staci, na nabijeni mam nabijecku ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama