Přejít na obsah


Fotka

Kesky o filmech/serialech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:27

Co si myslite o keskach o filmech/serialech? Ted napr pipla GC3JFVX. Me prijde, ze akorat podporuji "nelegalni" stahovani filmu/serialu. Protoze jinak se k nim vetsinou v CR dostat neda nebo by to bylo silene drahe.
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:37

look_as napsal/a:
Co si myslite o keskach o filmech/serialech?
Ted napr pipla GC3JFVX.

Me prijde, ze akorat podporuji "nelegalni" stahovani filmu/serialu. Protoze jinak se k nim vetsinou v CR dostat neda nebo by to bylo silene drahe.


Mě nechávají klidným. Tenhle seriál neznám, listing mě neoslovil, sledovat to nebudu.
Jednu takovou seriálovou jsem ale kdysi lovil, bylo to podle českého seriálu o trampech. Tak to jsem si tehdy našel na youtube.
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:55

Přesně u takových krabek jsem rád, když se nachomejtnu ke společnému odlovu, aby mi otazník na mapě nestrašil do konce věků:D Tuším že je to o nějaké kriminálce že? Tenhle druh seriálu bych zakázal a jejich tvůrce nechal pověsit do klece na náměstí a rozdával rajčata. Což je samozřejmě můj osobní nedůležitý postoj.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:56

look_as napsal/a:
Co si myslite o keskach o filmech/serialech?
Ted napr pipla GC3JFVX.

Me prijde, ze akorat podporuji "nelegalni" stahovani filmu/serialu. Protoze jinak se k nim vetsinou v CR dostat neda nebo by to bylo silene drahe.


Ja jsem ji betatestoval. O serialu jsem v zivote neslysel a doted nevidel ani minutu ze zadneho dilu. Presto jsem mel na prvni dobrou spravne souradnice - a netrvalo mi to ani moc dlouho.

Jo, a taky existuje Ignore list.
  • 0

#5 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:57

Mne jde spis o to, jak se legalne dostat k podkladum pro lusteni...
  • 0

#6 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 16:59

look_as napsal/a:
Mne jde spis o to, jak se legalne dostat k podkladum pro lusteni...


Strycek Google, teticka Wiki a nejake jine weby. Ajtakovi prece netreba vysvetlovat, jak se hleda na Internetu. Vzdyt jsem snad jasne napsal, ze jsem do ted, tedy ani v tuto chvili, ctyriadvacet hodin po betatestu, nevidel ani minutu zadneho z dilu....
  • 0

#7 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 17:05

Ja jsem tuto kesku uvedl jenom jako priklad (zatim jsem ji nelustil). Tak se omlouvam, ze tady to jde i alternativne. Ale je spousta kesi, kde to mozne neni..
  • 0

#8 MArfDKnL

MArfDKnL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 17:11

Vždycky to jde, setkal jsem se s pár kešemi o filmech a když neporadil Google ani wikipedie tak docela pomohlo CSFD a další podobní stránky, ale je to o hledání. A pak se dá využívat i volně dostupných ukázek nebo třeba stránek s chybama z filmu a seriálů. A když selže i to tak pak už jsou jen dvě možnosti, sehnat film a nebo někoho kdo ho zná nazpamět.
  • 0

#9 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 17:12

look_as napsal/a:
Mne jde spis o to, jak se legalne dostat k podkladum pro lusteni...


mno tak se vyjadrim ... jako autor te kese

v listingu neni ani pismenko o tom ze by jste meli neco nelegalne stahovat

serial bezel v ceske televizi, kupodivu mu nezmrsili dabing jako jinym

vysel na dvd - nebudu polemizovat o dostupnosti dvd a cene

v cr neni kazdy spusob stahovani nelegalni - tim nikoho k nicemu nenavadim !

treba youtube, jak bylo psano vyse

a nehlede na to ze to de vylusit i bez zkouknuti byt jedine minuty - diky taxoft !


To ze tam neni nejaky srceryvny motivacni text proc by jste meli serial videt ?
Kazdej ma chut nekde jinde a zajmy take nekde jinde ... at se kazdy rozhodne sam za sebe jestli serial videt, nevidet, BF nebo ignore list ...
  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#10 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 17:28

Ja mam taky vylusteno, ale kombinacni metodou.
  • 0

#11 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 18:09

prazskychytrak napsal/a:
Přesně u takových krabek jsem rád, když se nachomejtnu ke společnému odlovu, aby mi otazník na mapě nestrašil do konce věků:D

Tuším že je to o nějaké kriminálce že? Tenhle druh seriálu bych zakázal a jejich tvůrce nechal pověsit do klece na náměstí a rozdával rajčata. Což je samozřejmě můj osobní nedůležitý postoj.

Podpis souhlas a pozlatit!!!!:D
  • 0

#12 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 19:59

taxoft napsal/a:

look_as napsal/a:
Mne jde spis o to, jak se legalne dostat k podkladum pro lusteni...


Strycek Google, teticka Wiki a nejake jine weby. Ajtakovi prece netreba vysvetlovat, jak se hleda na Internetu. Vzdyt jsem snad jasne napsal, ze jsem do ted, tedy ani v tuto chvili, ctyriadvacet hodin po betatestu, nevidel ani minutu zadneho z dilu....


Jako druhý betatester souhlasím s taxoftem. Hlavně nerozumím tomu proč debata vznikla zrovna u této keše. Znám kupy keší, které jsou daleko horší. Holt nevděk světem vládne.
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#13 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 20:35

Doporučuju poptat se Googlu a nebo jednoduše kamarádů. Napsal jsem na facebook, jestli to někdo nezná, a za 15 minut už mi kámoš diktoval odpovědi.
  • 0

#14 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 21:17

look_as napsal/a:
Co si myslite o keskach o filmech/serialech?
Ted napr pipla GC3JFVX.

Me prijde, ze akorat podporuji "nelegalni" stahovani filmu/serialu. Protoze jinak se k nim vetsinou v CR dostat neda nebo by to bylo silene drahe.


Jen upřesním. Downoload / stahování filmů, seriálů, pro osobní potřebu, není nelegální. Nelegální je upload.
  • 0

#15 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 21:43

Ja jsem filmovo-serialovej maniak, takze me i tematicke kese bavi. Vic nez sileny matematicky olympiady. Vcelku pred nedavnem existovaly pujcovny. Mam za to, ze par se jich jeste drzi.
  • 0

#16 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 22:00

Slanecek napsal/a:
Ja jsem filmovo-serialovej maniak, takze me i tematicke kese bavi. Vic nez sileny matematicky olympiady.
...

Mě tahle keš taky bavila, celkem je možných cca 2200000 kombinací odpovědí, z nichž jen nějakých 18000 odpovídá kontrolnímu součtu. To není žádná matematická olympiáda, s tím už se dá pracovat. :-)
  • 0
.

#17 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 22:02

poohDA napsal/a:

Slanecek napsal/a:
Ja jsem filmovo-serialovej maniak, takze me i tematicke kese bavi. Vic nez sileny matematicky olympiady.
...

Mě tahle keš taky bavila, celkem je možných cca 2200000 kombinací odpovědí, z nichž jen nějakých 18000 odpovídá kontrolnímu součtu. To není žádná matematická olympiáda, s tím už se dá pracovat. :-)



Google ti to vyplivne driv nez mne moje kalkulacka 30cm dlouhy vzorec. Je to spiknuti. :)
  • 0

#18 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 22:02

Mimochodem, stahování není zločin, sdílení už zločinem je. Jak jinak by se měl běžný smrtelník v ČR dostat k aktuálním seriálům a filmům, které mívají i třeba několikatelé zpoždění oproti zahraničí? I když se to v poslední době, především díky Coolu, dost zlepšuje. Navíc, nikdo tě nenutí k odlovu té dané kešky, jestliže jsi seriál nikdy neviděl a stahovat se ti ho nechce, dej si ji na ignore list. Většina fanoušků jednotlivých seriálů je moc ráda, když vznikne něco, co znají a můžou se tak pobavit s ostatními podobnými blázny.

Za mě tedy: Kešky o filmech a seriálech jsou SUPER. Stejně tak knižní série, viz třeba má vlastní nočka. :D
  • 0

#19 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 22:55

Pozor pozor - jsou situace,kde je "zlocinem" i stahovani. Ted nevim jak je presne ta formulace, ale urcite je "nelegalni" stahovat a vlastnit kopii dila, ktere jeste oficiane nevyslo na nosici nebo neslo v televizi. Asi nejzarnejsi pripad jsou ruzne nahravky z kina. Takze pak je otazkou, jak by se cesky soud tvaril na vlastneni dila, ktere nebylo (treba i ZATIM) urcenu k jakekoli distribuci v CR.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#20 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 23:15

Dobesch napsal/a:
Pozor pozor - jsou situace,kde je "zlocinem" i stahovani. Ted nevim jak je presne ta formulace, ale urcite je "nelegalni" stahovat a vlastnit kopii dila, ktere jeste oficiane nevyslo na nosici nebo neslo v televizi. Asi nejzarnejsi pripad jsou ruzne nahravky z kina. Takze pak je otazkou, jak by se cesky soud tvaril na vlastneni dila, ktere nebylo (treba i ZATIM) urcenu k jakekoli distribuci v CR.


Ale ne. I v tomhle případu je legální download filmů, dokumentů, seriálů. Nelegální je download u her a software. U filmů, seriálů je obviněn pachatel jen v případě, že poskytnul zmíněná díla dalším lidem, prostřednictvím uploadu, či je jinak sdílel. Jediné nelegální stahování filmů, seriálů, které se dá postihnout je stahování přes torenty. Protože tam ve většině případů, během stahování i sdílíš data.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama