Přejít na obsah


Fotka

dotaznik ke geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 NE.Mo

NE.Mo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 18:18

Ahoj, píšu bakalářskou práci na téma Vliv hry Geocaching na turistickou návštěvnost. Tímto vás prosím o vyplnění dotazníku k tomuto tématu, nezabere vám to moc času a mně tím velice pomůžete. http://umbrela.mende...y/vyzkum?id=318 Děkuji NE.Mo
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 18:38

1. dej odkaz do URL tagu, at je klikaci 2. mas dost malej rozsah co se tyce postu odlovenejch kesi. do 500 to mas rozdeleny, ale po 500 uz ne. A tam je sakra hodne kaceru. Jeslti z toho budes delat pak nejakej vystup, tak bude mit nulovou vypovidaci hodnotu. 3. otazka 7 a 8 -> kdyz nezakliknu zadnou moznost tak vlastne nehledam ;) 4. otazka 8 by mozna zaslouzila moznost "kdykoliv"
  • 0

#3 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 18:39

Sice po stoprvé podobné otázky, ale tenhle je aspoň solidní - doufám, že se nakonec pochlubíš s výsledky dotazníku či celou prací... Jen u 11) mi vážně chyběl vlak/bus, u 12) bych chtěl zaškrtnout dvě možnosti a 18) jsem pochopil jako "jste ochotni kvůli odlovení keše zaplatit vstupné do turistického objektu (i když tam jinak nechcete)"
  • 0

#4 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 19:34

máš to tam
  • 0

#5 jindoo

jindoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 21:36

Ahojky dotazníky zrovna nemiluju, ale u geocachingu udělám rád vyjímku. U 5 bych dal víc možností a 12 bych zaškrtl všechno. Doufám, že výsledky zveřejníš.
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 21:50

Tazateli doporučuju zajít do univerzitní knihovny a podívat se do těch desítek prací, co už na toto téma vznikly.
  • 0

#7 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 23:05

mně by docela zajímalo zda tazatel taky geocaching "hraje" nebo ho aspoň viděl z autobusu ... podle těch otázek bych řekl že ne ... nic ve zlém, ale přijde mně to dost .. obecné, neúplné (hlavně ta první desítka), pak už to začíná sledovat nějaký cíl ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#8 wertr

wertr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2013 - 11:18

vyplněno... jen... geocaching měl být pro "uzavřenou skupinu lidí" a ne ho rozmazávat v médiích, diplomkách, bakalářkách, řočníkovkách a různých a jiných pracích, zkrátka nemám to rád... ale budiž no (a hurá do mě)
  • 0
Salaš! :-)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama