Přejít na obsah


Fotka

Geoevent třeba v Chomutově?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 13:32

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 13:36

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?

To Ostrovsko bych nahradil Karlovarskem :o) Ale jakožto zástupce Ostrovska jsem jednoznačně pro.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 13:53

Na teplicku o tom uvazuju uz delsi dobu, ale porad nejak nezbyva cas. Mam objednat bufet na Milesovce? :-))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 20:23

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?


My jsme jednoznacne pro. Dojedeme bez problemu treba az do Chomutova. :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 9:12

Oslovil jsem emajlem přes GC.com několik kačerů (cca 20), u kterých předpokládám, že jsou odtud. Určitě jsem na někoho zapomněl, tak prosím předejte dále. Dík
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 9:51

Ahoj,jsem taky z Chomutova,když se něco bude konat,tak se zůčastním.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 10:33

Ahoj, diskuse jsem si vsiml jeste pred obdrzenim mailu. Geoevent Krusnohori-Stredohori je vynikajici napad, ale ucast naseho tymu vidim jen tak na 5-10% - jsme na podzim uplne zasekani.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 11:23

Ahoj. Dík za email. Mě Chomutov plně vyhovuje. Já s geoeventem nemám problem. Když se pro nějaký rozhodnu, tak si vzdycky nějaké ubytováni v okolí seženu. Pokud to nebude ve sněhem zaváté chatě, tak jsem pro.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 20:42

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?

Ahoj,děkujeme za pozvání na geoevent. Nicméně naši cache na Hněvíně jsme zasadili čistě náhodně. V Mostě se vyskytujeme velmi velmi zřídka (jsme z Prahy). Každopádně díky za pozvání a třeba někdy v budoucnu :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 8:05

Už to běží .... GCYE9B
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 11:16

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?

Pokud bych mel moznost, asi bych se prisel podivat :) Napad je to dobrej :)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 19:57

Kdo z teplicka, mostecka, chomutovska, lounska a ostrovska by měl zájem o uspořádání geoeventu? Poznáváme se jen prostřednictvím logů u keší, občas osobně při hledání. Co to napravit?


Urcite by jsme se zucastnili. Dobry napad ale moc casu neni tak prespani spis ne.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 13:38

To Ostrovsko bych nahradil Karlovarskem :o) Ale jakožto zástupce Ostrovska jsem jednoznačně pro.

Sorry, tak karlovarsko :-)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 14:13

Na teplicku o tom uvazuju uz delsi dobu, ale porad nejak nezbyva cas. Mam objednat bufet na Milesovce? :-))

Času není moc, ale když spojíme síly, mělo by to jít.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 15:21

Na teplicku o tom uvazuju uz delsi dobu, ale porad nejak nezbyva cas. Mam objednat bufet na Milesovce? :-))

Jo takova Milesovka, to by bylo neco.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 8:56

My jsme jednoznacne pro. Dojedeme bez problemu treba az do Chomutova. :-)

Díky za zájem. Koukám, že sem na forum moc kačerů nechodí, ale nechci zveřejňovat Event dokud nebude jasné, že se ho zúčastní více lidí. Každopádně může přijet kodokoliv odkudkoliv, neměl by být uzavřený je pro ten region, který jsem napsal. Každopádně bych event pojal jako event podkrušnohoří a Krušných hor. Svým způsobem je jedno, jestli bude ve Varech, v Chomutově, v Podbořanech nebo na Milešovce (nebo třeba na Medvědí skále:-). Spíš bych rád nějaké návrhy od vás, např. na čas konání (od-do), přespání (ano-ne), místo konání (hospoda-luxusní hotel :-) atd. Tak se zamyslete. Čau
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 9:28

Oslovil jsem emajlem přes GC.com několik kačerů (cca 20), u kterých předpokládám, že jsou odtud. Určitě jsem na někoho zapomněl, tak prosím předejte dále. Dík

Jajajaja jsem mail nedostal. :-)))
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 9:52

Oslovil jsem emajlem přes GC.com několik kačerů (cca 20), u kterých předpokládám, že jsou odtud. Určitě jsem na někoho zapomněl, tak prosím předejte dále. Dík

Já mail dostal. Děkuji. Na podobné akci jsem ještě nebyl, takže bych se určitě rád zúčastnil, přestože poslední dobou jsem s časem na štýru. Jsem greenhorn :-), co taková akce obnáší? Setkání, pokec u orosené sklenice?
Místo: (Pod)Krušnohoří je OK. Čas: Mohu-li si přát, vyhněte se termínům voleb, tedy víkendy 21.10. a 28.10.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 14:35

Pokud bych mel moznost, asi bych se prisel podivat :) Napad je to dobrej :)

Tak se zaregistruj

  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 18:02

Prosím kačery, kteří se zúčastní Eventu Krušnohoří a Středohoří, aby sledovali listing eventu. Při příležitosti eventu založíme společně cache, místo jsem již našel a je docela zajímavé, potřebuji ještě pár informací, rýsuje se jako jednoduchá multi, možná budu potřebovat vaši pomoc. Místo je ca 100m od konání eventu. Díky všem.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama