Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Aplikace Geocaching Live


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 22:03

Dobrý den, jsem nováček, zaregistroval jsem se tady a na geocaching.com, stáhl do své Lumie 920 aplikaci Geocaching Live viz: http://www.windowsph...0d-dd2907808b33 a přihlásil se. Všiml jsem si ale, že když si dám výpis keší v mém oklí, tak v té aplikaci v mobilu je kešek míň, jsou tam jen ty tradiční, ale v mém okolí na webu jsou třeba i ty z hádankou. Proč tomu tak je? Mám něco špatně nastavené?
  • 0

#2 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 2:13

Asi máš nastaveno zobrazování jen tradičních keší. Na úvodní obrazovce ťukni vlevo nahoře na Menu, pak Nastavení a někde uprostřed je přepínání filtru Pouze tradiční nebo Všechny.
  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 7:01

Nebude to nějakým tím omezením pro stahování BM členů v GC.Live? Sám nevím, nemám zkušenosti, jen jsem o tom něco tady myslím četl a matně si vzpomínám.
  • 0

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 9:26

Pro Geocaching Live (všechny aplikace využívající tuto službu) platí omezení, stručně shrnutá zde
http://www.adrake.cz...id=user:faq:web
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#5 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 9:38

Děkuju za vysvětlení, teď už je mi to jasné.
  • 0

#6 karel.haje

karel.haje

    karel.haje

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 11:59

Zkus použít c:geo deda v telefonu pr ANDROID .. Co třeba tudy vede cesta http://softwaretopic...-windows-phone/ Já to ale nemám v tomto OS :
  • 0

#7 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 13:08

Zaplatil jsem si premiove clenstvi a uz tam mam kese všechny. Ted by me ještě zajímalo, jestli jde nejak udelat, aby se mi nezobrazovali kese, které jsem uz nasel?
  • 0

#8 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 21:16

Nyny_cz napsal/a:
Zaplatil jsem si premiove clenstvi a uz tam mam kese všechny.

Ted by me ještě zajímalo, jestli jde nejak udelat, aby se mi nezobrazovali kese, které jsem uz nasel?


vpravo dole klikni na tři tečky, pak nastavení a potom si odklikni "skrýt mé nálezy"
  • 0

#9 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 21:18

když se zaloguju přes telefon geocaching live, za jak dlouho se objeví log na netu, zatím to trvá 6 hodin a nic.
  • 0

#10 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 21:23

Log se normálně objeví na webu hned.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#11 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 17:35

Tak mám asi něco špatně nastaveny, lognul jsem to z pc a jak bude čas, tak se v tom povrtám (lumia 920)
  • 0

#12 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 17:56

MUSOVI napsal/a:

Nyny_cz napsal/a:
Zaplatil jsem si premiove clenstvi a uz tam mam kese všechny.

Ted by me ještě zajímalo, jestli jde nejak udelat, aby se mi nezobrazovali kese, které jsem uz nasel?


vpravo dole klikni na tři tečky, pak nastavení a potom si odklikni "skrýt mé nálezy"


Děkuju, už sem to našel. Předtím jsem to hledal a neviděl, asi pro oči nevidím :-)

Ještě jednu radu prosím, když vyluštím souřadnice, jak je do programu zadám, aby mě to tam navigovalo?
  • 0

#13 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 18:08

tak multinu sem s telefonem ještě nehledal (mám ho jen pár dní ), ale dnes jsem už z něho zalogovalB) je tam myslím nějaká funkce, že když na ni v mapě klikneš, tak Ti to potom nabídne nějaky možnosti a jedna z nich je praporek a tam by to myslím mělo jít přepsat, ale nezkoušel jsem to, chce to experimentovat pak dej vědět, jak to dopadlo a není někde k tomu manuál?
  • 0

#14 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 23:02

MUSOVI napsal/a:
tak multinu sem s telefonem ještě nehledal (mám ho jen pár dní ), ale dnes jsem už z něho zalogovalB)
je tam myslím nějaká funkce, že když na ni v mapě klikneš, tak Ti to potom nabídne nějaky možnosti a jedna z nich je praporek a tam by to myslím mělo jít přepsat, ale nezkoušel jsem to, chce to experimentovat
pak dej vědět, jak to dopadlo

a není někde k tomu manuál?


Bohužel, jsem zkoušel, ale na nic jsem nepřišel. Najdu souřadnice, vyluštím hádanku, získám souřadnice kešky, ale pak je musím dosti nepohodlně dostat do google map, abych zjistil kam ukazují. Určitě to jde nějak zadat přímo v tom programu, ale jak, na to jsem nepřišel:(

Ono vůbec, jak zadat souřadnice, když na klávesnici nemam znak pro stupně?
  • 0

#15 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 23:05

OPDCITY napsal/a:
http://bit.ly/18MaJjd
:)


Hledat na googlu jsem samozřejmě zkoušel, ale buď se blbě ptám, nebo mám smůlu. Ani na tvém odkazu, jsem v žádném vysledku odpověď nenašel.
  • 0

#16 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 8:15

Moc děkuju za odpověď, asi pro oči nevidím, nebo bude chyba v tom, že jsem netušil, že se to jmenuje waypoint. Škoda, že ta apka nemá funkci, "Hledat souřadnice", ty bych zadal a ono by to na ně navigovalo nezávisle na seznam keší. Tím by se mnohé vyřešilo. Ještě jednou moc díky
  • 0

#17 Nyny_cz

Nyny_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 9:02

U mě je to spojením tím, že jsem nováček ve Windows Phone 8, Lumii 920 mám čtrnáct dní a furt v tom tápu. Například jsem doteď nepřišel na to, jak v aplikaci "gMaps pro" přepnout zobrazení na satelitní mapy. A zároveň jsem nováčkem v geocachingu, začal jsem před týdnem a mám za sebou jen tři kešky, takže tápu i v tomhle. Vlastně jedinou aplikaci pro geocaching kterou znám je "Geocaching Live". Takže když si vytvořím waypoint, tak se mi zobrazí v mapě, a dá se pak dát na tento vytvořený bod navigovat? Jde v aplikaci použít jiné mapy, než Bing? Když na webu "geocaching.com" pomocí tužky změním souřadnice, proč se mi nezmění v telefonu?
  • 0

#18 Blešáci

Blešáci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 12:34

V tom posledním se zdá, že nemáš pravdu. Ikdyž upravím keše přes "tužku" tak se v programu nezmění - ani po aktualizaci. U PQ je to bohužel totéž! Kešky se stále zobrazují na úvodních souřadnicích... Neznáte někdo inteligentnější aplikaci pro Windows Phone 8? P.S. Mám Lumii 620.
  • 0

#19 Atropa

Atropa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 17:59

Potřebuji poradit, prosím. Mám windows phone a stáhla jsem si aplikaci geocaching live. Když s tím vyjdu ven, tak mi nefunguje mapa a chce, abych se připojila na internet, protože to pracuje s mapami bing, za internet ale platit nechci. Chápu tedy dobře, že si mám nainstalovat nějaké offline mapy?  Někde psali o google mapách, ale v různých návodech jsou nefunkční odkazy nebo mě to háže na stránky geocaching.com a tam mi to nabídne jen tu aplikaci, kterou už mám v mobilu. A mapy od seznamu nechci, protože to prý taky nechodí bez přístupu na internet. To je vážně logika, mít furt u sebe internet, jen aby člověk zbytečně utrácel. Fakt tomu postupu instalace nerozumím, tak pokud by mi to tu někdo jednoduše popsal ještě jednou, tak bych byla vděčná. Díky


  • 0

#20 Geomatik z FAV

Geomatik z FAV

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:46

Turistické mapy od Seznamu (aspoň ta aplikace pro Windows Phone 8) funguje offline. Jen je třeba po instalaci stáhnout mapy přes wi-fi (několik set MB). Samozřejmě na ní ovšem nejsou keše.


  • 0
Mám rád přírodu a nemám rád její "ochránce".




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama