Přejít na obsah


Fotka

oprava etrex legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 21:39

na garminu etrex legend mi nefunguje joystick nahoru, jde to nějak levně opravit?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 21:55

na garminu etrex legend mi nefunguje joystick nahoru, jde to nějak levně opravit?


zajdi si s tim do mountfieldu nebo picodasu a budto ti to zpravej nebo vymenej...
pokud to uz nemas v zaruce, tak to bude par stovek stat...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 8:49

na garminu etrex legend mi nefunguje joystick nahoru, jde to nějak levně opravit?

Me pred cca pul rokem rekli ze za priblizne dve stovky prepaji kontakty u joysticku. Pokud to nepomuze a mas ji v zaruce, tak ti pak nejspis vymenej celou GPS.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 11:28

na garminu etrex legend mi nefunguje joystick nahoru, jde to nějak levně opravit?

Mel jsem stejnej problem s joystickem. Po zarucni reklamaci v Mountfieldu mi vymenili GPS za novy kus. Joystick se obvykle zanasi prachem skus to profouknout stlacenym vzduchem. Obycejny kompresor neni vhodny aby ti tam jeste ten prach nenafoukal.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 0:30

Byl jsem cca. před 14 dny v Picodasu se zeptat jak na opravu joysticku, tak obrazovky u Legendu. Obrazovka není problém, stojí pár stovek, stejně jako joystick. Tam je ale problém v tom, že ho prý nemají - mají je už přes půl roku objednané, ale ještě nedorazily :-( Takže joy i obrazovku řeším proklepnutím, ono se to pak třeba chytí... není to ideální, ale lepší řešení nemám.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama