Přejít na obsah


Fotka

Neoficiální skrýš:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 16:55

Před několika měsíci jsem zavítal do jednoho příjemného podniku, kde jsem usedl ke starému stolu, který ukrýval malé šuplíky, v geonáladě mě nenapadlo nic lepšího, než tam schovat vzkaz, že jsem tu byl a kdo to najde další, ať tam něco vymění a zapíše se.
Dnes jsem se tam náhodou zastavil znovu a papírek jsem nalezl popsaný od lidí, kteří skrýš našli:D a co víc, měl jsem tam na výměnu vstupenku do divadla. Dnes jsem také byl vybaven novým logbookem, takže život této skrýše může pokračovat:)

No a koho toto zaujalo, udělám vám z toho jednohvězdičkovou mysterku a budu rád, když se tu pak pochlubíte, že jste místo nalezli:) takže...

Každý určitě ví, ve kterém městě žiji, místo úkrytu je pod kopcem zamilovaných, tam je malá sympatická myší díra, nejspíš nekuřácká. Myška sama je známá, že ráda mlsá. Když jí navštívíte, po pravé straně je hned místnůstka, tam v nejvzdálenějším stolu od vás, dva šuplíky naleznete, až usednete, tak ten pravý, je ten spravný:)

Snad se bude tahle blbinka líbit, bodík za ní nedostanete, ale třeba budete mít tip na hezké místo, něco pěkného vyměníte a pocit z nalezení pro nás soutěživé určitě popisovat nemusím.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 17:27

Dej prosim jeste souradnice na nejaky neoficialni finalkovy server pro nas, co hrajeme finalcaching.
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 17:34

nenene:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 17:57

Každý určitě ví, ve kterém městě žiji, místo úkrytu je pod kopcem zamilovaných, tam je malá sympatická myší díra, nejspíš nekuřácká. Myška sama je známá, že ráda mlsá. Když jí navštívíte, po pravé straně je hned místnůstka, tam v nejvzdálenějším stolu od vás, dva šuplíky naleznete, až usednete, tak ten pravý, je ten spravný:)

Hint je zcela jasný. Jezdím stále okolo, ale jelikož nemlsám, tak jsem tam již dlouho nebyla. Aspoň mám důvod se kouknout co je tam nového. :)
  • 0

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 18:00

Pěkná legrácka.:) Tuším, ale mám to moc daleko - jinak bych se zapojila a něco přidala.
  • 0

#6 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 15:13

kdysi me taky napadlo si s dnes uz stastne zadanou kamaradkou, ktera nekesuje ale turistikuje uz jen s manzelem, si udelat neofiko jen nase spolecne skovky ... na milesovce,lovosi,vetrusi a jeste i jinych mistech o kterych jsme vedeli jen my dva s tim ze az se kdo z nas na to misto vrati, tak tam necha vzkaz pro toho druhyho s nejakym dareckem ... a jake bylo nase prekvapeni, kdyz nam do notysku zacali logovat i kaceri, kteri krabicku nasli at uz nahodou anebo omylem :o))) ... a navic pry pro kamaradku ten adrenalin, kdy jde s manzilkem na prochajdu a oznami ... je ... ja "potrebuju", jen si odskocim za tamhleten stromek, zatim jdi napred ... jasne, a ona tak muze spokojene zapsat vzkaz pro me a vlozit i nejaky darek pro me a pak i naopak, aniz by on cokoliv tusil :D taky o duvod vic se vracet na stale stejna mista a uz nejen kvuli bodum do statistiky ;) takhle uz nam to funguje 5let a moc prima :)
  • 0

#7 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 18:37

prazskychytrak napsal/a:

Každý určitě ví, ve kterém městě žiji, místo úkrytu je pod kopcem zamilovaných, tam je malá sympatická myší díra, nejspíš nekuřácká. Myška sama je známá, že ráda mlsá. Když jí navštívíte, po pravé straně je hned místnůstka, tam v nejvzdálenějším stolu od vás, dva šuplíky naleznete, až usednete, tak ten pravý, je ten spravný:)

Snad se bude tahle blbinka líbit, bodík za ní nedostanete, ale třeba budete mít tip na hezké místo, něco pěkného vyměníte a pocit z nalezení pro nás soutěživé určitě popisovat nemusím.

párkrát jsme tam byli na pivu, je tam prima štamgastovská atmosféra..netůristická :-) určitě zajdem! zdravíme!
  • 0

#8 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:26

prazskychytrak napsal/a:
Před několika měsíci jsem zavítal do jednoho příjemného podniku, kde jsem usedl ke starému stolu, který ukrýval malé šuplíky, v geonáladě mě nenapadlo nic lepšího, než tam schovat vzkaz, že jsem tu byl a kdo to najde další, ať tam něco vymění a zapíše se.
Dnes jsem se tam náhodou zastavil znovu a papírek jsem nalezl popsaný od lidí, kteří skrýš našli:D a co víc, měl jsem tam na výměnu vstupenku do divadla. Dnes jsem také byl vybaven novým logbookem, takže život této skrýše může pokračovat:)

No a koho toto zaujalo, udělám vám z toho jednohvězdičkovou mysterku a budu rád, když se tu pak pochlubíte, že jste místo nalezli:) takže...

Každý určitě ví, ve kterém městě žiji, místo úkrytu je pod kopcem zamilovaných, tam je malá sympatická myší díra, nejspíš nekuřácká. Myška sama je známá, že ráda mlsá. Když jí navštívíte, po pravé straně je hned místnůstka, tam v nejvzdálenějším stolu od vás, dva šuplíky naleznete, až usednete, tak ten pravý, je ten spravný:)

Snad se bude tahle blbinka líbit, bodík za ní nedostanete, ale třeba budete mít tip na hezké místo, něco pěkného vyměníte a pocit z nalezení pro nás soutěživé určitě popisovat nemusím.

Každý rok v den kdy se narodil Ježíšek, před obědem se scházíme s mými přáteli a jejich rodinami v místech která má rád snad každý domácí,kde žil a tvořil asi největší mistr slova naší nové doby....Poté se přesunujeme do tohoto klidného koutku,kterému se vyhýbá ruch velkoměsta a dáváme si tam namky a dospělí tekutý svetřík....Pokud tam letos v tuto dobu bude ještě Tvoje zpráva,rád tam něco přidám...:D:D:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama