Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jaké razítko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 11:57

Ahoj Všem, rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s razítky na logování. Preferujete malé nebo větší razítka? Kulaté nebo hranaté (pokud v nich máte ještě avatar). Osobně mám kulatý Trodat a mám problém se zalogovat do většiny logbooků, stejně jako si jej dát do kapsy. Zajímavě vypadá Colop Stamp Mouse a Colop Stamp Writer. - u prvního si nejsem jist, zda se tam vleze avatar a k tomu ještě nějaký text - u druhého mám obavy, že se tam vleze jen malý text o avataru si mohu nechat zdát Předem díky za Vaše postřehy skurakai
  • 0

#2 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 12:16

Ahoj osobně používám samolepky o průměru 24mm - samolepka je vodě odolná a stálobarevná . V logbooku se nerozpijí . Motiv mám stejný jako na cwg . Jinak jako razítko mám skladací shiny pocket 24mm
  • 0

2yxqhqq.gif


#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 12:52

Nejlepší je prohlédnout razítka na eventu a vyzpovídat jejich majitele, co jim vyhovuje a co ne a udělat si pak závěr podle svých požadavků. Na podzim jsem takhle vybrala malé obdélníkové razítko ( do kapsy super), kde mám ještěrku a nick ( kdybych přemýšlela, dala jsem si nick kratší ) - občas se neotiskne celé, takže pokukuji po kulatém razítku. Samoplepky jako Dílna u mnicha také mám, ale používám je na suky 25mm, které dávám občas do keší, kde nic neměním nebo na eventech pro děti.
  • 0

#4 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:13

Mrkni na tuto galerii.

bellauh.rajce.idnes.cz/2012_Razitka_a_samolepky/

O strojku to moc nerekne, ale predstavu si udelas.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#5 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:14

Já používám razítko Colop pocket stamp r25. Je malé, vejde se v pohodě do kapsy, razítkovat s ním jde taky dobře, ale musí se to trošku přitlačit. Používám ho do větších kešek, ale i do mikra, tam otisknu jen vršek s nickem. Jsem s ním maximálně spokojený, takže doporučuju.;)
  • 0

#6 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:17

BellaUH napsal/a:

Hezká úchylka :)
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#7 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:23

dílna u mnicha: preferuji razíko nebo ruční podpis před nálepkami :-) ale i tak díky za tip
Matylda13: díky Ti za zkušenost, po Colop pocket stamp jsem také pokukoval :-)

BellaUH: souhlasím s kolegy, parádní fetiš :-D kdyby u toho byl typ razítka tak bych byl happy
  • 0

#8 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:31

Používám Trodat Mobile Printy 9425 a naprostá spokojenost. Malé, otevření na jedno zmáčknutí, v báglu samo neotevřitelné. Jsou i menší verze.
  • 0

#9 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 13:44

BellaUH v tom není sám;), minulý týden byl v Brdech kačer, který si nás obcházel a měl na razítka speciální blok. Něco podobného nabídli poslední stránkou brožurky o rozhledně Studený vrch i owneři eventu. Když se nad tím trochu člověk zamyslí, tak to není špatný nápad - docela fajn připomenutí historie kačeřích setkání. Asi podobný bloček na razítka také zavedu - plno lidí má u profilu zajímavé fotky z cest, takže razítko by nebylo samoúčelné, ale připomnělo by mi, co si chci za deštivých dnů prohlédnout.
  • 0

#10 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 14:09

zvedavkanocni napsal/a:
BellaUH v tom není sám;), minulý týden byl v Brdech kačer, který si nás obcházel a měl na razítka speciální blok. Něco podobného nabídli poslední stránkou brožurky o rozhledně Studený vrch i owneři eventu. Když se nad tím trochu člověk zamyslí, tak to není špatný nápad - docela fajn připomenutí historie kačeřích setkání. Asi podobný bloček na razítka také zavedu - plno lidí má u profilu zajímavé fotky z cest, takže razítko by nebylo samoúčelné, ale připomnělo by mi, co si chci za deštivých dnů prohlédnout.


něco podobnýho jsme měli už na základce, říkalo se tomu památníček ;)

Jinak já mám Colop Printer R17 - mám na něm nick, obrázek i nápis found it! je malé, nemám problém ho lípnout do jakéhokoliv logbooku, kde nezabírá tolik místa. Samozřejmě do logbooku kde se musí šetřit, jsou tam už vyznačené malé linky nebo políčka ho nervu, tam napíšu nick ručně. Jsem s ním spokojená, na víčku mám přivázanou šňůrku - na krku ho nosím, razítko jen z víčka vytáhnu a je to ... jen hrozí, že může z toho víčka vypadnout a může se ztratit (už jsem ho jednou takhle u kešky ztratila, špatně jsem ho zacvakla, že ho nemám jsem zjistila až doma - naštěstí to nebylo daleko a razítko jsem na místě našla) jinak ve víčku drží pevně. Ale co do účelnosti je tohle malé kulaté super.

Vložený obrázek
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#11 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 15:40

plavcik napsal/a:

BellaUH napsal/a:

Hezká úchylka :)

Jakapak uchylka. Jsem taky owner a "kontroluju" logbooky.
Ale tady nekdo asi chce ušetřit za razítko přes net a potřebuje znát typ.
Protože normálně vezmu předlohu a s představou o velikosti zajdu do razítkárny a oni mi nabídnou strojky.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#12 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 18:07

BellaUH: Tady někdo nechce ušetřit ani si z někoho utahovat. Tady někdo se jen ptá na praktické zkušenosti kačerů s jejich logovacími razítky a snaží se dle jejich zkušeností vybrat to nejlepší pro svého velmi dobrého kamaráda k jeho výročí. Časem možná také pro sebe.

Velmi si cením fotek s logovacími razítky. Jsem owner zprostředkovaně jen jediné keše, tak mne to nikdy nenapadlo.

Díky všem!
skurakai
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#13 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:22

Colop Printer R12 – mám to tam uspořádaný tak, že můžu razítkovat i nano, sice se tam otiskne jen nick, ale zabere to méně místa než podpis propiskou, kor zmrzlou propiskou v zimě:

Sice to není úplně nano...
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:32

já volil malé rozvírací s poutkema nosím ho na šňůrce na krku - nezavazí v kapsách a nemusím ho lovit z ruksaku. Stemp mouse 20.
Pokud bych volil nějaké klasické velké, tak bych v něm asi chtěl datumovku.
  • 0

#15 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:38

Arne1: o jaký typ se jedná? Poutko na krk je určitě super.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#16 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:51

Ahoj
tak že samolepky nechceš - to jsem neveděl ale jak psal mám záložní razidlo konkrétně toto : http://geogadget.cz/...-pocket-24.html dá se taky přidělat na krk . Dneska bych si koupil asi to menší.

  • 0

2yxqhqq.gif


#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 21:53

Já mám razítko úplně to nejmenší, má průměr snad centimetr. Dá se tím zalogovat do většiny logbooků a nezabírá místo.
  • 0

#18 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 22:15

Mám stejný jako Mukina - R17. Do průměru 16mm se toho vejde dost a otisk vypadá pěkně. V kapse zabere málo místa. Na jednom razítkovým eshopu za 234 Kč včetně pošty.

Vložený obrázek
  • 0

#19 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 23:54

skurakai napsal/a:
Arne1: o jaký typ se jedná? Poutko na krk je určitě super.

Psal jsem - Stemp Mouse 20. A musím ho hájit i proti jiným s očkem - je to jeden kousek, takže nehrozí ztráta krytky.
  • 0

#20 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 4:43

Mám Shiny R-524 s průměrem 24mm, ale na můj vkus je moc velké. Na eventech se v logboocích sice neztratím, ale do menších keší ho většinou nedávám, ať zbytečně nezabírám místo. Stejnak musím ještě připisovat datum, tak to většinou propiskou zvládnu vše. :-) Tohle moje razítko ale nemá ani spodní krytku (i když nešpiní), ani otvor pro poutko na krk (uvažuji, že ho vyvrtám). Nicméně nosit razítko na krku zvláště na dražší bundě... Stačí se někde nešikovně ohnout a na razítko zatlačit a je vymalováno... :-( Takže sám za sebe uvažuji o něčem menším, asi 12mm, a s krytkou.
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama