Přejít na obsah


Fotka

Český megaevent v roce 2014?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
37 odpovědí na toto téma

#1 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 21:50

Zdravím, poslední dobou se začíná více mluvit o blížícím megaeventu v Praze a tak jsem si říkal, jestli už se ví, kde v ČR bude megaevent v roce 2014 a kdo ho bude organizovat. Přece jen se ke mně doneslo, že podobné ME akce se připravují i rok dopředu, tak jsem byl zvědavý, jestli se ME v roce 2014 už někdo ujal.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 22:06

Tiskar94 napsal/a:
Skořápky B).


Ano, už řadu let se koná tradiční skořápkový megaevent a k tomu ještě jeden, většinou v létě. Ten konkrétně myslím :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 1:52

No přeci v Žebráku :-D.
  • 0

#4 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 5:28

Třeba bude MM2 :)
  • 0

#5 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 8:11

Alke04 napsal/a:
No přeci v Žebráku :-D.

No myslím že Žebrák by si to zasloužilB)
  • 0

#6 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 8:14

Aranyafëa napsal/a:
Třeba bude MM2 :)


Bylo by super, kdyby byl nějaký ME na Moravě, aby nám ty megáče pěkně cestovali po republice.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#7 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 10:10

Myslím si, že minulý rok na MM ve Velké Bystřici nastavili laťku hodně vysoko! Proto jsem zvědavý jak bude vypadat ten letošní v Praze...příští rok by mohl být klidně někde na jihu Čech ;)
  • 0

#8 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 10:15

Spagetka napsal/a:
Myslím si, že minulý rok na MM ve Velké Bystřici nastavili laťku hodně vysoko! Proto jsem zvědavý jak bude vypadat ten letošní v Praze...příští rok by mohl být klidně někde na jihu Čech ;)


Minulá MegaMoravia byla opravdu super, užil jsem si tento ME. A mohu říci, že co se týče doprovodných eventů, tak letošní ME v Praze může MM směle konkurovat. Bude i pár překvapení a novinek, které na MM nebyla.

Co se týče ME na jihu Čech, tak to záleží pouze na místních kačerech, aby se toho někdo ujmul a vrhnul se do příprav. Já osobně bych jiční Čechy uvítal, měl bych to blíže než na MM2 :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 10:47

No, já jsem včera zjistila, že na ten v Praze, kterej mam 3 km od HC, je vstupný 140 Kč. Čímž jsem předem vyřazena z provozu. Moc nechápu, na co todle jako má bejt, každopádně to považuju za dost blbej nápad.
  • 0

#10 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 10:51

Jacka_dominikanka napsal/a:
No, já jsem včera zjistila, že na ten v Praze, kterej mam 3 km od HC, je vstupný 140 Kč. Čímž jsem předem vyřazena z provozu. Moc nechápu, na co todle jako má bejt, každopádně to považuju za dost blbej nápad.


Na hlavní program ME v neděli je sice vstupné 140 korun, ale musíš si taky uvědomit, kde se to koná. Ono přece jen Výstaviště v Praze není nejlevnější.
Co se týče doprovodných eventů v průběhu soboty a neděle ráno, tak na ty ono vstupné 140 korun platit nemusíš. Pokud nechceš ikonku ME, tak ne nedělní program chodit nemusíš a můžeš zajít jen na doprovodné eventy.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#11 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 12:12

Jacka_dominikanka napsal/a:
No, já jsem včera zjistila, že na ten v Praze, kterej mam 3 km od HC, je vstupný 140 Kč. Čímž jsem předem vyřazena z provozu. Moc nechápu, na co todle jako má bejt, každopádně to považuju za dost blbej nápad.


ahoj - já ti kdyžtak vstupné zaplatim ;) já se tam nedostanu a ty když to máš kousek od domova tak by byla škoda se tam nepodívat .
  • 0

2yxqhqq.gif


#12 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 13:49

Abych nekecala, ale mám takovej pocit, že jak bude příští týden ten eventový den v Terezíně, tak v nějakým vlákně, které je k tomu otevřený snad byla zmínka, že si chtějí tady zkusit přípravu na Megáč, Tak možná Terezín????
  • 0

#13 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 13:52

Evca.N napsal/a:
Abych nekecala, ale mám takovej pocit, že jak bude příští týden ten eventový den v Terezíně, tak v nějakým vlákně, které je k tomu otevřený snad byla zmínka, že si chtějí tady zkusit přípravu na Megáč, Tak možná Terezín????


Je to tak, chtějí zkusit, jestli tento rok nalákají minimálně 500 kačerů do Terezína, aby mohli zkusit získat ikonku ME. Ale je to spíše tradiční akce, která se snaží přehoupnout na ME než plánovaný ME jako byla MM nebo Nebílovy.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 14:41

Jacka_dominikanka napsal/a:
No, já jsem včera zjistila, že na ten v Praze, kterej mam 3 km od HC, je vstupný 140 Kč. Čímž jsem předem vyřazena z provozu. Moc nechápu, na co todle jako má bejt, každopádně to považuju za dost blbej nápad.

Nezoufej, naplanujeme nejaky poradny vylet za keskama a bude lepe nez ve Fucikarne :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#15 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 17:12

Ono je možná získat ikonku toho ME v Praze jen za to vstupné? Nebo je to jako ne MM že prostě kdo se toho jakkkoliv účastní tak si může lognout i ME?
  • 0

#16 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 17:20

Aranyafëa napsal/a:
Ono je možná získat ikonku toho ME v Praze jen za to vstupné? Nebo je to jako ne MM že prostě kdo se toho jakkkoliv účastní tak si může lognout i ME?


Pokud si dobře pamatuji, tak na MM se logovalo na totem, který sloužil jako logbook. Stejně to fungovalo na jiných ME, kde bylo potřeba se zalogovat na megaeventový logbook.
Ono logování eventů je věc úplně pravidly nepokrytá. Podle ofiko pravidel není třeba logbook k eventu, ale u nás je to zvykem. Třeba více o logování (mega)eventů řeknou připravované česká pravidla, která revírníci připravují.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#17 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 17:29

weri napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
Ono je možná získat ikonku toho ME v Praze jen za to vstupné? Nebo je to jako ne MM že prostě kdo se toho jakkkoliv účastní tak si může lognout i ME?


Pokud si dobře pamatuji, tak na MM se logovalo na totem, který sloužil jako logbook. Stejně to fungovalo na jiných ME, kde bylo potřeba se zalogovat na megaeventový logbook.
Ono logování eventů je věc úplně pravidly nepokrytá. Podle ofiko pravidel není třeba logbook k eventu, ale u nás je to zvykem. Třeba více o logování (mega)eventů řeknou připravované česká pravidla, která revírníci připravují.


To jo. Mi šlo o to, jestli ted když budu chtít ikonku ME budu muset zaplatit. Tedy jestli si půjde ME zalogovat i mimo ten hlavní program, který netrvá celou dobu konání toho eventu.
  • 0

#18 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 17:35

weri napsal/a:
Pokud si dobře pamatuji, tak na MM se logovalo na totem, který sloužil jako logbook. Stejně to fungovalo na jiných ME, kde bylo potřeba se zalogovat na megaeventový logbook.
Ono logování eventů je věc úplně pravidly nepokrytá. Podle ofiko pravidel není třeba logbook k eventu, ale u nás je to zvykem. Třeba více o logování (mega)eventů řeknou připravované česká pravidla, která revírníci připravují.


Pro megaevent plati zase nutnost logbooku. Viz...
http://www.geocachin...thread_id=22213
  • 0

#19 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 17:35

Aranyafëa napsal/a:

weri napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
Ono je možná získat ikonku toho ME v Praze jen za to vstupné? Nebo je to jako ne MM že prostě kdo se toho jakkkoliv účastní tak si může lognout i ME?


Pokud si dobře pamatuji, tak na MM se logovalo na totem, který sloužil jako logbook. Stejně to fungovalo na jiných ME, kde bylo potřeba se zalogovat na megaeventový logbook.
Ono logování eventů je věc úplně pravidly nepokrytá. Podle ofiko pravidel není třeba logbook k eventu, ale u nás je to zvykem. Třeba více o logování (mega)eventů řeknou připravované česká pravidla, která revírníci připravují.


To jo. Mi šlo o to, jestli ted když budu chtít ikonku ME budu muset zaplatit. Tedy jestli si půjde ME zalogovat i mimo ten hlavní program, který netrvá celou dobu konání toho eventu.


Pokud si dobře pamatuju, tak logbook bude pouze na výstavišti v době nedělního programu. Tedy pokud budeš chtít být v logbooku, tak budeš muset zaplatit vstupné.
Osobně si myslím, že pokud někdo chce ikonku ME, bylo by fér zaplatit vstupné a podílet se na financování ME, který nebyl zadarmo.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2013 - 18:18

weri napsal/a:
Na hlavní program ME v neděli je sice vstupné 140 korun, ale musíš si taky uvědomit, kde se to koná. Ono přece jen Výstaviště v Praze není nejlevnější.
Co se týče doprovodných eventů v průběhu soboty a neděle ráno, tak na ty ono vstupné 140 korun platit nemusíš. Pokud nechceš ikonku ME, tak ne nedělní program chodit nemusíš a můžeš zajít jen na doprovodné eventy.


140 Kc sice neni moc penez, ale prijde mi to i tak divne. Byl jsem uz na nekolika geocoinfestech a jeste nikdy jsem tam neplatil. Organizatori byli vzdy schopni si financni zdroje zabezpecit jinak. Ale neprekvapuje me, ze u nas to nejde.

PS: zadny geocoinfest neni zadarmo!!
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama