Přejít na obsah


Fotka

Nemá náhodou někdo na půjčení mačky a cepín?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 14:07

Ahoj, chystáme se s kamarádkou za pár dní na Mont Blanc. Měl jsem domluvené na půjčení dva sety maček a cepínu, ale s jedním to nějak nedopadlo. Nemáte náhodou doma někdo tuto výbavu, kterou byste byli schopni týden postrádat? Díky, Benjo5
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 15:51

hlavne si neber sako :D. sorry za OT, ale to jsem musel ;).
  • 0

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 16:48

anebo bílou košili, to by tě místní Horská služba nemusela najít :D. Sry za OT, ale taky jsem musel ;)
  • 0
Vložený obrázek

#4 tomas451

tomas451

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 17:57

Benjo5 napsal/a:
Ahoj,
chystáme se s kamarádkou za pár dní na Mont Blanc. Měl jsem domluvené na půjčení dva sety maček a cepínu, ale s jedním to nějak nedopadlo.
Nemáte náhodou doma někdo tuto výbavu, kterou byste byli schopni týden postrádat?
Díky, Benjo5


Pujc si v Hudy. Maji tam vse a za rozumnou cenu. Ja si pujcoval loni a byl jsem spokojenej :D
  • 0
Vložený obrázek

#5 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 22:07

Jo, v HUDY je to s půjčovnou v pohodě. Taky můžu doporučit. Mohl bys mi dát po návratu vědět, jak jsi na Mont Blancu dopadl a něco bližšího okolo? Mám do budoucna v plánu se tam taky vypravit a každá informace či rada se mi hodí.
  • 0

#6 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 8:50

UP Díky za OT. :-) Hudy je samozřejmě volba, na kterou zřejmě dojde. Ale na týden to není úplně nejlevnější, tak kdyby náhodou někdo měl a půjčil, kouším to i touto cestou.
  • 0

#7 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 8:55

A jdou vubec macky nasadit na ty tvoje mokasiny? sorry za OT, ale taky jsem musel :D
  • 0

#8 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 10:08

ja jsem benja tedy uz asi rok nevidel, ale koukam ze nejsem jediny, kdo si ho s tou vybavou moc neumi predstavit ;). OT up.
  • 0

#9 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 12:50

Ja bych si z nej srandu nedelal. Ono to neni jako jit na Snezku. Od patku, kdy jsem Benja potkal a on mi popsal jeho plan, myslim na to, aby to ve zdravi prezil a jeho 1000 FTF nebylo posledni. Ja jsem byl na par vysokejch kopeckach byl (treba Grossvenediger, Wildspitze, ...), ale na toto bych si bez pripravy a podpory nekoho fakt zkuseneho netroufnul - GC89FF.
  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 13:45

Truoufnul netroufnul, ta tam není :) jinak bych už jí měl... ;) - ale houby, podívejte se kdo a kdy ji tam schovával a do logů na DNF. Je v oblasti sněhu a ten se hýbe... Ale jestli si dobře pamatuje, bylo v tý krabičce od svačiny i lízátko... to bych si dal! B):D PS: jestli ji ale Benjo dá, tak to bude frajeřinka na entou :) PPS: tak jsem zase po letech čučel do map a mělo by se tam dát dojít od Kosmiku přes ledovec bez nějakýho lezení, ne? Je to nějakých 400m nahoru. PPPS: já bych cepín měl, dva docela slušný, ale mačky takový mizerný... napůl domodělo z vojenských. :( já v nich chodim, ale aby se v nich zabil někdo druhej bych nerad... navíc když by si Benjo měl pro ně jet k nám, se mu už vyplatí to Hudy.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama