Přejít na obsah


Fotka

SW pro WM6


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:17

Zdravím zkušenější uživatele. Chceme začít hledat, ale nemohu do HTC TD2 dostat sw. Zkoušel jsem nainstalovat GCzII ale bud mi to hodí prazdnou stranku s hlaskou file://localhost/Storage %20...., nebo mi to napise neco v tom smyslu zamknuto na 800x400. Moc se v těchto vecech nevyznam. spis metodou pokus , omyl. Poradite nekdo jak tam sw dostat. Není někde nejaka polopatisticka napoveda?
  • 0

#2 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:26

S GCzII Ti neporadím, ale jestli používáš GG, není nad Pocket Drake. I když bohužel už autor dál nevyvíjí verzi pro WM6, ta aktuální pořád šlape bez problémů, Ted jsem si ji zrovna instaloval do stareho HTC DII místo rozbitého oregona...
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#3 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:33

Na WM 6 rozhodně doporučuji dnes již nevyvíjený Pocket Drake. GCzII jsem od užívání brzy opustil. Mapy si vytvoříš v MOBAC (bohužel nepodporuje offline vektorovou mapu), databázi synchronizuješ přes plugin s aplikací GeoGet.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#4 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:35

Zdravím, ten jsem zkousel jako prvni a taky bez uspechu, asi to delam blbe. Potrebuji nejaky postup pro divaka Novy.
  • 0

#5 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:39

A http://pocketdrake.c...?id=prvni_kroky jsi četl?
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#6 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 21:16

stale jedu na Samsung B7610....pouzivam primarne BeelineGPS s exportem z geogetu....protoze tvrdaci nepotrebujou mapu a jdou za sipkou!!....pro multiny a mysterky PocketDrake v kombinaci s exportem z geogetu a GPSGate aby fungovala v PocketDrake GPSka...pripadne dotazy rad zodpovim...
  • 0

tarmara.png


#7 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 21:33

martas_jnk napsal/a:
Zdravím, ten jsem zkousel jako prvni a taky bez uspechu, asi to delam blbe. Potrebuji nejaky postup pro divaka Novy.

1) Do telefonu stáhnout a spustit .cab soubor (http://pocketdrake.c...setup_1_6_0.cab) a spustit PD, v telefonu v nastavení PD zkontrolovat, abys měl nastaveno umístění databáze a kachlí a obrázků na SD kartu telefonu (http://pocketdrake.c...?id=prvni_kroky, jinak ti to zahltí paměť, pak program ukončit
2) v geogetu stáhnout plugin Pocket Drake
3) připojit telefon a v pluginu už jen zatrháváš, co chceš exportovat/importovat. Jen si dej pozor na volbu v pluginu vlevo dole, abys přenášel jen kešky zobrazené v GG a ne celou databazi.
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 22:04

Beeline jsem dlouho používal, ale už je zapomenut. Jedině PD, synchronizaci s GoeGetem nedělám pluginem, ale prostě si udělám databázi krajů / zemí co mne momentálně zajímají a tu přehraju na kartu.
  • 0

#9 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 3:56

Na WM 6.1 jsem používal aplikaci Garmin Mobile XT.
  • 0

#10 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 6:14

plavcik napsal/a:
3) připojit telefon a v pluginu už jen zatrháváš, co chceš exportovat/importovat. Jen si dej pozor na volbu v pluginu vlevo dole, abys přenášel jen kešky zobrazené v GG a ne celou databazi.


Proč? Vždycky jsem bral celou databázi a dělám to i teď s a:Drake.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#11 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 16:13

LudekV napsal/a:

plavcik napsal/a:
3) připojit telefon a v pluginu už jen zatrháváš, co chceš exportovat/importovat. Jen si dej pozor na volbu v pluginu vlevo dole, abys přenášel jen kešky zobrazené v GG a ne celou databazi.


Proč? Vždycky jsem bral celou databázi a dělám to i teď s a:Drake.

Protože v databázi mám celou CR a to na kartu v telefonu nenacpu. Anebo nacpu, ale je to zbytecne velke a dlouhe. Takže si vzdycky jen vyfiltruju, co potrebuju a to hodim do mobilu..
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#12 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 19:51

Děkuji za informace a pomoc. Celý problem byl v tom, že jsem ty aplikace v pc rozbalil a pak nahral do HTC. Nešly pak spustit. Prostě zacatecnik;) Pak jsem postupoval dle navodu a doslo mi to. Dal jsem tam PocketDrake a ted se s tím zacnu seznamovat.
  • 0

#13 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:07

.. no a ted jak tam nacpat data keší? naistaloval jsem do pc geoget a pocket drake do HTC a jak tam dostanu data? je někde nějaký tutorial, nebo návod? Abych zas neřešil den nějakou blbost:)
  • 0

#14 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:15

http://geoget.ararat...skript:geojarry
  • 0

#15 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:19

pokud jsi Prem. member, tak se na GeoJarry vykasli a http://geoget.ararat...pocketdrakesync - proste nahrajes kompletni databazi geogetu do pocketdrake a mas klid...
  • 0

tarmara.png


#16 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:25

. .. nejsem PM, ani nebudu, nehodlám honit kusy, Chci vyplnit turistické výlety něčím novým, co by pripadně pritáhlo děti a odtrhhlo je od notebooků. Vzkoušet něco nového.:)
  • 0

#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:30

Tak musíš stahovat keše přes geojarry.
  • 0

#18 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:36

sw stazeno a ted co s ním?:)
  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 4:15

Nainstalovat. Rozbal ten ZIP do nějakého adresáře, spusť Geoget, pak volby: Pluginy > Správce pluginů > Nainstalovat balíček > a v tom adresáři, kdes rozbalil ten ZIP, najít soubor geojarry-2.4.1.gip (myslím, že 2.4.1. je teď poslední verze). Používá se to pak přes tu volbu Pluginy. Pluginy > Geojarry - dotaz na Geocaching.com > Stáhnout a naimportovat B)
  • 0

#20 martas_jnk

martas_jnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 5:37

tak mam seznam keší v geogetu. Děkuji za pomoc. Jak jsem dostanu mapy a k čemu jsou ty databaze? Co s těmi databazemi zde mohu dělat?:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama