Přejít na obsah


Fotka

projekt STUDENT AGENCY - žádost o pomoc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Hildegarda

Hildegarda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 16:28

Dobrý den, pro společnost STUDENT AGENCY připravujeme samostatný projekt na bázi hry geocaching. S tímto projektem bychom potřebovali pomoci od zkuženého geocachera. Pro projekt máme vybráno celkem 15 míst v různých městech ČR. Co konkrétně bychom potřebovali - pro všech 15 míst: - vybrat přesně, kam bychom mohli umístit schránky - připravit texty (popisky) k místům - zajímavé info o místě - umístění schránky - přesné zaměření a dodání GPS souřadnic Všechny schránky by bylo potřeba založit a všechny podklady (texty, GPS) dodat do poloviny června. Za každou hotovou schránku (výběr místa, text, umístění, zaměření) je odměna + proplácíme jízdné (zdokladované). Případně bychom se mohli domluvit i na občasnou správu schránek. V případě zájmu prosím pište mail s předmětem GEOCACHING_SA na marketing@studentagency.cz Těšíme se na spolupráci.
  • 0

#2 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 16:35

Komercni kese jsou zakazane, takze jestli jde o neco takoveho (coz se mi jevi jako pravdepodobne), tak si usetrete praci a vykaslete se na to rovnou. Reviewer vam to stejne nepusti.
  • 0

#3 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 16:40

Já jsem pochopila, že to nechtěj pouštět přes reviewra, že chtěj prostě svoji oddělenou hru. Takových už jsem viděla víc, třeba loni Templářští rytíři.
  • 0

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 16:40

Nebylo by rozumné rovnou tady zveřejnit místa nebo alespoň oblasti, o které máte zájem? Plus vaši představu o tématu keší, dostupnosti ( mají být někde na trase vašich spojů?), velikosti keší .....má mít celá série něco společného nebo může být každá krabička věnovaná něčemu jinému atd, atd. Zkušenější kačeři ještě určitě doplní otázky.
  • 0

#5 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 18:34

zvedavkanocni napsal/a:
Nebylo by rozumné rovnou tady zveřejnit místa nebo alespoň oblasti, o které máte zájem? Plus vaši představu o tématu keší, dostupnosti ( mají být někde na trase vašich spojů?), velikosti keší .....má mít celá série něco společného nebo může být každá krabička věnovaná něčemu jinému atd, atd. Zkušenější kačeři ještě určitě doplní otázky.


A nebylo by rozumné se na to celé raději rovnou úplně vykašlat?
Běžná geocacherská komunita podobnou aktivitu (byť od systému Groundspeaku oddělenou) ponese spíše nelibě a u potencionálních hledačů z řad "nepoučené" veřejnosti si troufám tvrdit, že máte přehnaná marketingová očekávání; pokud to nebudete mít na systému Groundspeaku, příliš lidí vám tam nepřijde.
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 19:41

Předpokládám, že to bude v místech, kam jezdí žluté autobusy, nebo vlaky. A že propagace nebude na Groundspeaku, ale přímo v těch autobusech. Je to jejich reklama. Proč ne? A že se obrátili na kačery? Někdo si prostě někam pojede vylovit, přitom jim založí krabici a dostane zaplaceno jízdné. V tom nevidím nic tak špatného. A že tam nebudou chodit kačeři? Nebo nikdo? To je už jejich starost. Když to bude takto odděleno od Groundspeaku, aby se to nemíchalo a neztrácely se v tom trackably, proč ne? Já žluťákům celkem dost fandím, vadí mi jen cena mezi CB a CK, která je znatelně vyšší než ČSAD, jinak jsou levnější nebo stejní. Pohodlí je nesrovnatelné. A nutnost kupovat lístky dopředu vyplývá z toho, že bývají plné.
  • 0

#7 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 1:35

I když, jestli jsem správně pochopila, jde o jiný projekt, jak se zajistí, aby GC a SA krabičky spolu nebyly v kolizi? I kdyby zkušený kačer vytipoval pro SA neobsazená umístění, kdo bude hlídat, že v tom místě později někdo něco nezaloží? Revírníci to asi hlídat nebudou. Takže dřív nebo pozdějc se stane, že kačeři budou nevědomky "logovat" do krabiček SA.
  • 0

#8 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 6:34

Hildegarda: a co jako budete dělat vy, když všechno udělá ten zkušenej kačer (kromě toho, že to teda dáte někam na web )? Mi to příjde, že nevíš o čem mluvíš.
  • 0

#9 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 7:57

Souhlasím. Mě se to vůbec nelíbí aby GC dělal reklamu žlutým autobusům jak už to výše v nějakém příspěvku mimoděk někdo udělal.

kromanonec napsal/a:
Hildegarda: a co jako budete dělat vy, když všechno udělá ten zkušenej kačer (kromě toho, že to teda dáte někam na web )? Mi to příjde, že nevíš o čem mluvíš.


  • 0

#10 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 14:06

Tady se zas vyrojilo kecálků a nespokojenců. Moc to žerete. Každej si u nás může umístit krabičku (téměř) kam chce, klidně si zasunout PETku do zadku a vytvořit o tom web, nebo vymyslet úplně novou hru a nazvat ji třeba rectocaching, a žádný povolení na to nepotřebuje. Ani od reviewera, ani od Groundspeaku, ani od zdejších samozvaných hlídačů veřejnýho prostoru. Vzpamatujte se, proč by soukromá společnost, nebo kdokoli jinej, nemohl na vlastní pěst někam umístit schránky a napsat o nich nějakej text? Na hledání krabiček a psaní textů nemá Groundspeak patent. Mít čas, tak do toho klidně jdu.
  • 0

#11 Spartakos

Spartakos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 16:08

Řekl bych že Hildegarda bude z nějaké reklamní agentury,poněvadž přesně toto dělala pro Temláře před dvěma lety.
  • 0

#12 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:54

A dopadlo to podobně...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 10:12

už ten geniální projekt úplně vidím, dojeďte se studentem na 15míst, tam se logněte a dostanete jízdenku praha-brno zdarma:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 lednacek72

lednacek72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 11:56

To snad nemyslíte vážně? Dnes student agency, zítra ČD a pak už to půjde v rychlém sledu LEO Expres, dopravní podniky měst atd..... Nevím doufám že Vám to reviewer neschválí a komerční keše se neobjeví.
  • 0

#15 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:44

Koukám, že se i zde objevují lidi, co se patrně naučili jen číst a psát, ale nepoužívají to co mají mezi ušima. Prosím, než něco napíšete, zkuste použít to co máte v kebuli, aby to pak nevypadalo, jako když mate víte co...
Takže pro ty méně chápavé - toto nemá nic společného s geacachingem, žádný revier to schvalovat nebude a žádné "body" v geocachingu za odlov nebudou. Pro ty ostatní stačila věta

Hildegarda napsal/a:
připravujeme samostatný projekt na bázi hry geocaching

Tento víkend mně to tu příjde jako v diskusi na Novinkách:@:(
  • 0

#16 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:50

Zjevně si tu nikdo pořádně nepřečetl, co jsem napsala, nepoužil co má mezi ušima a tedy nepochopil, co jsem chtěla sdělit ;-)
  • 0

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:50

lednacek72 napsal/a:
To snad nemyslíte vážně? Dnes student agency, zítra ČD a pak už to půjde v rychlém sledu LEO Expres, dopravní podniky měst atd.....
Nevím doufám že Vám to reviewer neschválí a komerční keše se neobjeví.


ja nevim, tady se v nedeli snad neumi cist :). samo, ze jim to revieweri neschvali. predstav si, ze oni to dokonce ani neuvidi ve fronte :).
reklamnich akci na bazi dojed na souradnice uz bylo a jeste bude, ze se z toho snad opupinkujete. ja si jich vybavim asi 7. pravda je, ze nejzajimavejsi byl tenkrat staropramen. tradicky po praze ve forme PETek publikovane na jejich facebooku, znamenaly jedinecne ftf. nasledna smena jedna petka = jeden sud k vyzvednuti na smichove :D. jooo, to byla dobra akce ;).
  • 0

#18 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:31

Modrak napsal/a:
Komercni kese jsou zakazane, takze jestli jde o neco takoveho (coz se mi jevi jako pravdepodobne), tak si usetrete praci a vykaslete se na to rovnou. Reviewer vam to stejne nepusti.


a četl jsi to vůbec? jasně tam píšou
samostatný projekt na bázi hry geocaching

já s tím vůbec nemám problém a pokud bude zájem tak rád pomůžu, SAčkem cestuju rád B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#19 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 16:31

Zerthe napsal/a:
Takže dřív nebo pozdějc se stane, že kačeři budou nevědomky "logovat" do krabiček SA.


..to je ale nejspíš jejich problém, ne? Nebo má GS nějakou generální licenci na schovávíní krabiček z PVC?
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#20 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:09

Dain & Olik napsal/a:sud k vyzvednuti na smichove :D. jooo, to byla dobra akce ;).


A ta držková od těch co nechtěli-nemohli-nedostali a jen nahlas záviděli byla taky k popukání. :-D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama