Přejít na obsah


Fotka

APP na WP8 ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 18:56

Má někdo zkušenosti s app pro WP8? Na marketu ať hledám jak hledám, tak třeba na wigo nic neni a když jsem ze zoufalství zkusil javovou OpenWIG, tak samo že tento typ souborů není podporován :D Jinak jsem stáhnul GC Live a maaloo gc ale ty hledají pouze tradičky (nejsme PM), Jediná trošku rozumná je gc plus, ale tam jsem nepřišel na to jak naimportovat vlastní gpx. Tenhle telefon mám teprva třetí den, tak se ještě seznamujeme. A další věc, nějaký správce souborů? Na marketu jen samej cloud, dropbox a pod, ale na soubory v tel. se nedostanu nijak. A pro rejpaly kteří se budou ptát proč jsem si nepořídil něco s Androidem, tak jsem si to nepořizoval, ale dostal. Díky za každou radu ;-)
  • 0

#2 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 19:38

Prodej to a kup si něco s Androidem ;)
to není rejpnutí, ale dobrá rada. Pokud chceš tedy mobil používat na geocaching a nemáš jinou možnost.
Mám teda jen WP7.8, vyzkoušel jsem ale kdeco a jediná použitelná věc je zatím (asi) jen maaloo Geocaching. S Locusem se to ale nedá srovnat ani vzdáleně.
Takže když jsem někde na cestách a nemám GPX v Oregonu, tak raději lovím s 10"... androidím tabletem s Locus Pro.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 4:40

WP je mrtvý systém.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 5:22

Jak jsem psal, "na soubory v tel. se nedostanu nijak." by měla být vlastost systému. WP je super. Když nepotřebuješ víc, než ten telefon umí. Aspoň to není nemytej rozštěpenej bastl jako ty googlí věci.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#5 Blešáci

Blešáci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 6:14

Bohužel také mám stejnou zkušenost s WP8. Jsem sice PM, ale stejně do telefonu v GC Live nestahnu upravené souřadnice (vyluštěné finálky). Maaloo se chystam vyzkoušet, klidně si připlatim za PRO verzi, pokud bude fungovat. Ten správce souborů mě taky štve, stejně jako spousta dalších věcí ;)
  • 0

#6 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 16:15

A lze alespoň nějakým způsobem přiřadit na sms upozornění jinou melodii? Jo a na pc mám widle xp. Doufal jsem že se přez MobilEdit dostanu na složky a vyhledám do které si vlastní zvuk naimportuju, ale ono ejhle, to nejde :( A v práci na W7 to dopadlo se stejným výsledkem, ME to prostě nevidí. Tak kdyby někdo věděl o nějakém způsobu jak připojit lumii ne jako mass storage a vstoupit tak do systému a možnost narvat tam vlastní zvuk, tak pište.
  • 0

#7 chalkopyrit

chalkopyrit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 18:27

Nedávno se zde objevila diskuze o aplikaci xatcher.
http://www.geocachin...474#post_404474
  • 0
Vložený obrázek

#8 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 19:08

Jo, no ale zas problém že jsme BM :(
  • 0

#9 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 20:05

a.l.i.c napsal/a:
Tak kdyby někdo věděl o nějakém způsobu jak připojit lumii ne jako mass storage a vstoupit tak do systému a možnost narvat tam vlastní zvuk, tak pište.

Ten kdo ti to dal tě chtěl asi potrestat ne? Nejjednodušší bude hodit to do popelnice, je to mrtvý systém. Tady píšou, že u SMS to změnit nejde:
http://smartmania.cz...-nepovedlo-3649

Zapomeňte také na vlastní zvuky u zpráv ...


  • 0

#10 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 20:48

Každej mele o mrtvým systému :D A ohledně těch zvuků na sms, tak ten článeček, co je už sto let starej sem netahej. A moje otázka se netýkala standartního nahrání zvuků, víš. Myslel jsem jestli už někdo přišel na to jak připojit telefon aby jsi viděl celou interní paměť a mohli v ní pracovat.
  • 0

#11 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 6:13

No sice W8 nemám ale chtěl bych vám některým ujasnit temíny a další věci(body 1a2): 1,mrtvý systém znamená že se nedělají nové modely telefonů a že nikdo nepokračuje ve vývoji tohoto OS( jako např.symbian) 2,(opět jen pro některé) android není tak pohádkový jak ho tu líčíte i tak jsem si ho vybral ale hlavní mínus androidu je že je nestabilní a neodladěnost google sice valí pořád další verze ale tato rychlost si vybírá svou daň ale zas W8 je velmi nový a je na něj málo appek takže zaím bych ho nekupoval možná za rok ale to je v elektronice dlouhý čas do té doby uvidíme co se semele. 3,a jak někdo psal že loví s 10" tabletem tak (u nás) když je smartphone na dně tak teprv vytahuju svůj 7" tablet a to je na geocaching taky dost takže klobouk dolů :-) 4, jinak se omlouvám zakladateli témata že neodpovídám na jeho dotaz ale nemohl jsem se dívat na to co tu píšou(opět se týká jen bodů1a2)
  • 0

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 6:23

Mrtvý systém je takový systém, pro který se netvoří aplikace. Takže asi tak. Které banky působící v ČR dělají aplikaci pro přístup do internetbankingu i pro WP? Já myslím, že žádná. ;)
  • 0

#13 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 6:42

No shaman to sice ano na W8 sice žádná banka appky nedělá ale je nový a někdo ve windovsu něco dělá a dělají se nové modely především tabletů. Takže si myslím že mrtvý není jen je zatím jeho požitelnost velmi omezena počtem appek(což je hlavní podstata mobilního OS); doufám že se to změní tím myslím že bude appek alspoň z poloviny jak na android tak už bude velmi zajímavým konkurentem.
  • 0

#14 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 7:18

WP přišel moc pozdě, bude to už jen okrajový hráč, Microsoft nedokázal zareagovat na iPhone dost rychle a všechny pozice schramstl Android. Zeptej se např. autora Locusu, jestli bude svoji aplikací vyvíjet i pro WP, uvidíš, že ne, WP je jenom okrajová záležitost, která nemá budoucnost, nedokáže konkurovat ani nižší cenou, mrtvý systém.
  • 0

#15 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 20:11

A šaman si valí tu svoji pravdu. Nechejme ho při tom ;) Evidentně body 1. a 2. vůbec nepochopil. A když vlezu do marketu tak si nemyslím že by těch aplikací bylo zas tak málo. To co já potřebuju tak tam je a funguje to. Nepotřebuju nějaký kraviny na debiloviny kterejch je na google play (bo jak se ten market pro android jmenuje) mraky. Jen, jak jsem se dozvěděl, na wigo je ve vývoji a pár aplikací na gc je a jistě ještě přibydou. A k těm bankám- na co aplikace? Já se na účet dostanu přez prohlížeč a nepotřebuju k tomu nějaký spešl aplikace. K platbě? Mám bezkontaktní kartu. K zadání příkazu? Dostanu se přez prohlížeč. Co víc?
  • 0

#16 GeoRichard_team

GeoRichard_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 20:35

Sice jsem spokojenej s Apple, ale pokud bych měnil, rozhodně bych šel do W8. Není vůbec mrtvý, je nový a svižný. A těším se, že zanedlouho bude okrajovou záleźitostí Android :-)
  • 0

Montana 600 + TOPO Czech PRO 2013

iPhone 5 + Geocaching (GS), Geosphere, GCBuddy


#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 22:55

iOS a WP mají něco společného, jsou to výrobcem strašně omezené systémy, nativní podporu USB Mass Storage neviděli ani z rychlíku. ;) Zkus si mezi iPhonem a PC přenést soubor třeba přes bluetooth a uvidíš, že to nejde. Takovéhle základní funkce prostě Android nativně podporuje, proto to vždy bude nejrozšířenější a nejlepší systém. A teď ve verzi JB 4,2 i USB OTG. Android jde ve vylepšování prostě stále kupředu, své uživatele nijak neomezuje.

  • 0

#18 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 6:15

shamne asi nechápeš o čem se tu bavíme. Zkus chvíli přemýšlet než něco napíšeš my říkáme že W8 není tak špatný (podle mě je i celkem fajn) a ty meleš pořád to samý dokola ano android je mnohem otevřenější ale zas se někdy seká padá a k ceně ano nejhorší W8 sice začínají kolem 5000kč ale oproti applu je to pořád míň než polovina a čekám že si pomyslíš za 2500 můžu mít androida jenomže android se montuje do všeho a W8 se dává do lepšího HW což taky svědší o jejo kvalitě že ho nedávají do zmetků. A teď to nejduležitější co asi nepochopíš každému vyhovuje něco jiného někdo chce spolehlivost (W8 a ios) aněkdo víc funkcí nastavení (vezme androida) takže nic není ani lepší ani horší každé sedí někomu jinému. Jinak mimochodem já mám android. A předpokládám že ty taky protože si vždy bezhlavě obhajuješ to své že?!
  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 7:13

Android mě v životě nespad, o nějaké nespolehlivosti nemůže být ani řeč, to je imaginární nesmysl, nejspíš to bude rukama. ;) Pokud už tu někomu doporučujete WP, tak musíte snést i jeho kritiku, protože omezenost toho systému je obecně známá.
  • -1

#20 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 10:37

shaman3 napsal/a:
iOS a WP mají něco společného, jsou to výrobcem strašně omezené systémy, nativní podporu USB Mass Storage neviděli ani z rychlíku. ;) Zkus si mezi iPhonem a PC přenést soubor třeba přes bluetooth a uvidíš, že to nejde. Takovéhle základní funkce prostě Android nativně podporuje, proto to vždy bude nejrozšířenější a nejlepší systém. A teď ve verzi JB 4,2 i USB OTG. Android jde ve vylepšování prostě stále kupředu, své uživatele nijak neomezuje.


Na to použiju citaci:

a.l.i.c napsal/a:
Tak kdyby někdo věděl o nějakém způsobu jak připojit lumii ne jako mass storage a vstoupit tak do systému a možnost narvat tam vlastní zvuk, tak pište.



A jinak přenos souborů do pc přez bluetooth? Neznáš kabel, wifi? Daleko rychlejší spojení. Já se divím že v době kdy se rozšiřuje NFC ještě do telefonů bluetooth cpou. A jinak zařízení od Apple mají nějaký ,,svůj" modrej zub, kterej nepodporuje pojení s jinejma značkama.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama