Přejít na obsah


Fotka

Skrysotlas odmita "hledat kesky v okoli"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 12:34

Zdravim vsechny, mam problem se Skrysotlaci. Odmita mi hledat kesky v rezimu "Hledat kesky v okoli".

Do hlavniho seznamu vlozim nejakou kesku (dale jako VZOR), z menu zkousim "Hledat kesky v okoli" a vzdy to skonci s chybou/hlasenim "...Informace o kesce nebyly jeste nacteny...". Pritom ji (VZOR) v tom radku vidim (pred chvili jsem ji tam vlozil napr. vyhledanim podle nazvu ci mesta), napr. firewall je vypnut, ale porad se mi nedari "Hledat kesky v okoli".

Co je spatne?
Diky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 13:09

Zrejme si sice kesku do seznamu pres WP vlozil, ale nestihly se o ni nacist z GC.COM potrebne dalsi informace (hlavne souradnice)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 13:33

Zdravim vsechny, mam problem se Skrysotlaci. Odmita mi hledat kesky v rezimu "Hledat kesky v okoli".

Do hlavniho seznamu vlozim nejakou kesku (dale jako VZOR), z menu zkousim "Hledat kesky v okoli" a vzdy to skonci s chybou/hlasenim "...Informace o kesce nebyly jeste nacteny...". Pritom ji (VZOR) v tom radku vidim (pred chvili jsem ji tam vlozil napr. vyhledanim podle nazvu ci mesta), napr. firewall je vypnut, ale porad se mi nedari "Hledat kesky v okoli".

Co je spatne?
Diky.

Na pocitaci v praci mam podobny problem - vlozim kes, radek zcervena, udaje o kesce se nenactou a tim padem nelze vyhledavat okolni kese atd. Myslim, ze problem je ve verzi Javy. Zatim jsem to neresil, protoze v praci na to stejne nemam cas, ale vyzkousim to a dam vedet.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 10:44

Byl jsem to ja, kdo vyslovil podezreni na verzi Javy - uz jsem to odzkousel a Javou to skutecne neni. Ja jsem problem vyresil - mel jsem v prohlizeci nastaveny primy pristup k siti, po nastaveni pristupu pres proxy je skrysotlac v pohode, problemy nastaly zase jinde, takze budu muset prepinat :-)) . ale moje reseni ostatnim zrejme nepomuze.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 13:15

Zrejme si sice kesku do seznamu pres WP vlozil, ale nestihly se o ni nacist z GC.COM potrebne dalsi informace (hlavne souradnice)


Co to znamena - "nestihly nacist" - po kolika minutach? I 10 minut je malo? A jak poznam, ze se nacetly? Nestaci, ze ty souradnice v radku vidim?

Nevim, jestli nehraje roli, ze Skrysotlac spoustim jako JARko z meho lokalniho disku. Java neni muj "salek caje" :-).

Dik.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:34

Myslim, ze problem je ve verzi Javy.


Jako ze nemam instalovanu posledni? Ted jsem to checknul proti Java.com a hlasi:
"... CONGRATULATIONS, you have the Latest version of Java!...", tj. konkretne jde o Java Runtime Version 1.5.0_06 .

Znamena to, ze by SkrysoTlac chtela jinou nez posledni verzi?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:35

Co to znamena - "nestihly nacist"

tlusty nacista :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:43

tlusty nacista :)


Nerozumim - to je nejaky slangovy vyraz k veci (neco jako napr. tlusty klient), nebo vykrik "uplne mimo misu"?
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:49

tlusty nacista :)

Spravne, jen to trva o trochu langr.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:50

to je samanuv smysl pro humor:)))))nestihly načíst -> nestihly nacist -> tlusty nacista

Nerozumim - to je nejaky slangovy vyraz k veci (neco jako napr. tlusty klient), nebo vykrik "uplne mimo misu"?


  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:57

to je samanuv smysl pro humor:)))))
nestihly načíst -> nestihly nacist -> tlusty nacista

ano je to vykrik mimo misu, nasepkal mi to moj blby zmysel pre humor :)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 14:58

ano je to vykrik mimo misu, nasepkal mi to moj blby zmysel pre humor :)

Pro krizovkare uplne normalni asociace :-).
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 15:01

ano je to vykrik mimo misu, nasepkal mi to moj blby zmysel pre humor :)


Ah so, very gud :-). Asi zacnu psat s diakritikou, tahle interpretace mne skutecne nenapadla. Jednicka s hvezdickou!

Ale asi bychom se meli vratit k puvodnimu tematu - v cem muze byt problem?
Jak je videt, nestava/nestalo se to pouze mne.
Nejake dalsi napady k veci? A prosim, uz ne dalsi lingvisticke hricky :-). Zanasime zbytecny infomacni sum :-).
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 15:16

Ah so, very gud :-). Asi zacnu psat s diakritikou, tahle interpretace mne skutecne nenapadla. Jednicka s hvezdickou!

Ale asi bychom se meli vratit k puvodnimu tematu - v cem muze byt problem?
Jak je videt, nestava/nestalo se to pouze mne.
Nejake dalsi napady k veci? A prosim, uz ne dalsi lingvisticke hricky :-). Zanasime zbytecny infomaci sum :-).

Udelalo mi to v sobotu taky. Podeziral jsem nejnovejsi verzi skrysotlace, u starsich se nepamatuju na neco podobneho.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 15:34

Taky uz to nejakou chvili pozoruju a vyresil jsme to tim, ze v zakladnim nastaveni nezatrhnu stahovat verzi pro tisk, ale plnou verzi i s ikonkama, pak uz vse funguje jak ma.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 15:59

Taky uz to nejakou chvili pozoruju a vyresil jsme to tim, ze v zakladnim nastaveni nezatrhnu stahovat verzi pro tisk, ale plnou verzi i s ikonkama, pak uz vse funguje jak ma.


diky za tip, po nezaskrtnuti uz mi to taky funguje. predtim sly tisknout listingy, ale kese se nechtely uplne nacist a tim padem neslo krome najiti nejblizsich kesi udelat ani .gpx soubor.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 16:13

Taky uz to nejakou chvili pozoruju a vyresil jsme to tim, ze v zakladnim nastaveni nezatrhnu stahovat verzi pro tisk, ale plnou verzi i s ikonkama, pak uz vse funguje jak ma.



Reportoval jste to nekdo autorovi? Mozna o tom (chovani aplikace) nevi a je to resitelne ...Jinak samozrejme dekuji za "workaround" neboli obejiti problemu :-).

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 0:23

Taky uz to nejakou chvili pozoruju a vyresil jsme to tim, ze v zakladnim nastaveni nezatrhnu stahovat verzi pro tisk, ale plnou verzi i s ikonkama, pak uz vse funguje jak ma.


Ja pouzivam nejnovejsi Skrysotlac 0.3.5g, verzi pro tisk mam vzdy zaskrtlou - tisk cernych atributovych ikon zbytecne zere inkoust :-) a nemam s hledanim cachi v okoli zadny problem. Javu mam J2SE runtime env. 5.0 update 8 (sama se updatuje tak by mela byt nova). Akorat jednou koncem zari se mi to pri hledani kesek v okoli sekalo (formular zustal prazdny), no ale to bylo nejakym pretizenim na GC.com, jejich stranky zrovna nejak nejely.
Takze problem ve Skrysotlaci neni, spis mate starsi Javu ci orezanou (ne J2SE) ci FW blokaci ci pomaly internet ci nevim co :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 10:09

Ja pouzivam nejnovejsi Skrysotlac 0.3.5g, verzi pro tisk mam vzdy zaskrtlou - tisk cernych atributovych ikon zbytecne zere inkoust :-) a nemam s hledanim cachi v okoli zadny problem. Javu mam J2SE runtime env. 5.0 update 8 (sama se updatuje tak by mela byt nova). Akorat jednou koncem zari se mi to pri hledani kesek v okoli sekalo (formular zustal prazdny), no ale to bylo nejakym pretizenim na GC.com, jejich stranky zrovna nejak nejely.

Takze problem ve Skrysotlaci neni, spis mate starsi Javu ci orezanou (ne J2SE) ci FW blokaci ci pomaly internet ci nevim co :-)


Tak to asi ne, SkrysoTlac mam 0.3.5h (cili jeste novejsi nez vase), Java mam J2RE nejnovejsi (cili ne StandardEdition, ale Runtime), viz jejich odpoved na check verze
"...Java Runtime Version 1.5.0_06
CONGRATULATIONS, you have the Latest version of Java! ...".

A je to fakt tim (ne)zaskrtnutim verze pro tisk. Zaskrtnuto nefunguje, nezaskrtnuto funguje.
Mozna jeste zkusim je Java SE misto RE, ale nevim, zda si budu "zas...." masinu dalsim "zbytecnym" softem.
Ovsem pokud je RE tou "orezanou" Javou oproti SE, tak dost dobre nechapu smysl Runtime verze.
Vzdy jsem si myslel, ze "behovy" engine je shodny, jenom neni k dispozici nejaky vyvojarsky komfort. Asi se tedy pletu.

Podle kolegy (Java vyvojare) je RE totez jako SE, lisi se jenom komfortem knihoven pro vyvoj. Coz nevylucuje bug, ktery by zpusoboval odlisne chovani (k cemu by jinak byly neustale updaty, patche atd... :-)) ).
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 11:57

Tak to asi ne, SkrysoTlac mam 0.3.5h (cili jeste novejsi nez vase), Java mam J2RE nejnovejsi (cili ne StandardEdition, ale Runtime), viz jejich odpoved na check verze

Taky mam uz 0.3.5h, ale proste vyhledavani kesek v okoli mi funguje i pro verzi pro tisk, a to bez problemu. Takze muze byt opravdu nejaka zavislost na sitovem nastaveni, jak je tu psano (primo/proxy), ale taky nemusi :-).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama