Přejít na obsah


Fotka

Naučení + kurz Geoget


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 11:53

1- Neměl by někdo chuť zasvětit mě do Geogetu. Pořád tady čtu jak je to dobrý program. doma s ním bojuji. Rád bych se nechal někým zasvětit, abych mohl svou přípravu na lov dělat rychleji a efektněji. Viděl bych to tak na nějaké odpoledne někde v Ostravě, kde je připojení k netu. Nebo u nás ve Vratimově. 2- Neměl by někdo chuť školit lidi jako jsem já. Vytvořili bychom event (podobný jako už proběhlé). Můžu nabídnout prostory u nás (Vratimov) na DDM- s multimediální učebnou.
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 11:58

davidb11 napsal/a:
1- Neměl by někdo chuť zasvětit mě do Geogetu. Pořád tady čtu jak je to dobrý program. doma s ním bojuji. Rád bych se nechal někým zasvětit, abych mohl svou přípravu na lov dělat rychleji a efektněji. Viděl bych to tak na nějaké odpoledne někde v Ostravě, kde je připojení k netu. Nebo u nás ve Vratimově.

2- Neměl by někdo chuť školit lidi jako jsem já. Vytvořili bychom event (podobný jako už proběhlé).
Můžu nabídnout prostory u nás (Vratimov) na DDM- s multimediální učebnou.


Když bojuješ - používáš k boji návody a skripta z eventů, nebo bojuješ metodou pokus+omyl ?
  • 0

#3 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 12:09

Snažím se pomocí návodu, ale nějak to moc nejde. Něco chápu, ale spíš to asi dělám moc složitě. Píšou tady o automatizaci apod. Mám etrex legend, takže do něho dostat cache a nebo jednoduše zalogovat hodně cachí je těžké. Tak doufám, že mi to Geoget usnadní ;)
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 12:37

Rozděl si to na menší úkoly a řeš ty problémy postupně.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 12:52

Pokud mas zajem, klidne napis. Co budu vedet, poradim/pomuzu. Ale ve Vratimove me hned tak necekej :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 12:57

gord napsal/a:
Pokud mas zajem, klidne napis. Co budu vedet, poradim/pomuzu. Ale ve Vratimove me hned tak necekej :)


Klidně přijeď kešky tady máme taky :-)
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:01

... az dojdou kesky v Praze, tak bych o tom zauvazoval. :D
  • 0

#8 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:04

pokud by byl zájem mohl bych zajistit v Ostravě i ubytování na víkend zdarma (pro případného "školitele" ), ale museli bychom se domluvit předem (což by neměl být problém) a mělo by to být nejlépe o prázdninách :-) B) [EDIT] a nezapomínejte na to, že o prázdninách bude místenka do pendolina stát jen 35 na pokladně, či na netu zdarma :-)) to už se k**va vyplatí B)
  • 0

#9 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:22

HaLuMa napsal/a:
... az dojdou kesky v Praze, tak bych o tom zauvazoval. :D

Tak to budu chodit o holi :D
  • 0

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:31

Pořád ale neodpověděl na to, zda s tím bojuje nějak systematicky nebo známou metodou "selže-li vše, hledám návod". Mnoho uživatelů ani neví, že nějaké návody a skripta existují.
  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:32

HaLuMa napsal/a:
... az dojdou kesky v Praze, tak bych o tom zauvazoval. :D


Tak jo, pak pojedem spolu :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:45

Arne1 napsal/a:
Pořád ale neodpověděl na to, zda s tím bojuje nějak systematicky nebo známou metodou "selže-li vše, hledám návod". Mnoho uživatelů ani neví, že nějaké návody a skripta existují.

Návody znám, měl jsem stažené ty z posledního eventu, nebo se je snažím hledat na webu ararat.
Ale nějak moc nepomáhají. Nejsem zatím schopen si zautomatizovat.Pokaždé začínám jakoby od znova.
  • 0

#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:55

Automatizace je pekna vec, ale pokud to nejdriv sam neumis udelat po krocich, tak podle me nema smysl. Neprinesla by ti zadny vedomosti, zadny novy zkusenosti. Co se tyce toho skoleni, tak problem by to nebyl, ale nebude to jen o jednom skoliteli ;)
  • 0

#14 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:57

petulinka1 napsal/a:
Co se tyce toho skoleni, tak problem by to nebyl, ale nebude to jen o jednom skoliteli ;)


A to by vadilo?
Uděláme event, já myslím, že by to přitáhlo dost lidí.
Na DDM máme učebnu s projektorem a asi 20 notebooků. Jen do nich geoget nainstalovat a můžeme jet. Nebo si stejně každý přinese svůj.
  • 0

#15 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 13:59

Pokud by se nějaký takový školicí event konal, tak já bych se určitě připojila. Taky mám legenda, a poněvadž je omezen 1000 body, tak by mě nejvíce zajímalo využití Poi bodů. Už jsem se jednou do toho zakousla a podařilo se mi i nějaké poi body do gepeesky nahrát a byly tam velikosti, terén, hinty - no prostě všechno - paráda. Pak po čase jsem potřebovala zase a i když jsem postupovala úplně stejně, byla z toho jen popsaná gepeeska a šedé kuličky, které obsahovaly jen kód keše. Prostě nejsem technický typ :-))
  • 0

#16 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 14:11

tak ubytovat se dá taky víc lidí než jen jeden, vždy záleží na domluvě, a pokud by to bylo formou eventu věřím tomu že to přitáhne zhruba stejně lidí jako eventy již proběhlé jinde (třeba kladno, liberec) btw. pokud by event byl počítejte semnou ;) zatím mám geoget jen na odznáčky a body na mapě, tak bych jej konečně využil snad i jinak ptže jako jeden z mála běží i v Linuxu
  • 0

#17 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 14:14

Jo, na Linux mame taky odbornyho poradce. Jen nevim, jeslti ho manzelka pusti tak daleko :D PS: prodiskutujem to a uvidime... slibovat zatim nic moc nemuzem :)
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 14:16

Pro jednoho skolitele je to fakt fuska - zkusenost. Chce to alespon 2 lidi. Z meho posledniho skoleni jsem si prinesl prekvapivy zaver: ackoli nikdo (krom skolitele) nepracoval s GG, bylo to velmi uzitecne, mozna lepsi nez kdyby kazdy pracoval na svem. Pochopitelne byli takovi, co si delali poznamky na papir nebo do PC, ale nikdo si to hned nezkousel a tak nikdo nezdrzoval (kazdy nutne pracuje jinou rychlosti a dost casu se proceka). Dostalo se v hojne mire na dotazy, ukazky ze skoliciho NB, ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 15:21

U nás na DDM by se dalo domluvit i přespání ze so na ne. Ale jen na zemi. K dispozici by byla i kuchyň nebo je blízko několik restaurací. Takže se dá udělat event a pak lovit po Ostravě a vrátit se na spaní. To petulinka1- prober te to. Velmi rád bych takový event udělal. To gord- všechno by bylo na školiteli, ten ví nejlíp jak na to.
  • 0

#20 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2013 - 19:18

Neco s tim zkusim udelat. Kdyz to vyjde, tak by mozna byl event i v jinejch mestech. Ale to nezalezi jenom na nas...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama