Přejít na obsah


Fotka

GeoGet - chyba ve statistikách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2013 - 10:20

Dobrý den, Statistiky si generuji přes GeoGet a až doposud jsem neměl problém. Když jem logoval keš č. 999, tak jem ji zalogoval omylem 2x, takže jsem jeden log smazal, ale od té doby je rozdíl v počtu nalezaných keší. 1. keš č.999 mi to ve statistikách píše jako keš č.1000, ale přitom v nálezech pěkně za sebou to je správně. 2. v GG (GeoGet) mi to zobrazuje počet nalezených keší 1072, po přihlášení na GC.com se zobrazuje, že jsem nalezl 1073 a přímo ve statistikách mi to píše že jsem nalezl 1074 a v nálezech pěkně za sebou (Přehled) je poslední keš č.1072. 3. také je rozdíl mezi počtem nalezených tradiček a mystérek co generuje GG a to co hlásí GC.com 4. zkoušel jsem si stáhnout znovu všechny mé nálezy, ale počet nalezených mi to opět hlásí 1072 a na GC.com jich mám 1073. Né že by to bylo životně důležíté, ale už jsem z toho magor. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím? Předem Vám moc děkuji.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2013 - 10:37

Geoget sam o sobe neresi vicenasobne nalezy. Takze ukazuje pocet nalezenych kesi bez duplicit. Ggstat ve vychozim nastaveni pocita nalezy jinak, jako pocet "Found it" logu v databazi. Tim vznika rozdil. Takze pokud se ti povedlo zalogovat kes vicekrat a stahl sis ty logy, zapsaly se do Geogeti databaze. Pokud jsi pak nejaky ten log na webu smazal, tak ale v Geogeti databazi ty logy zustaly a GGstat s nimi porad pocita. Je potreba procistit ty logy.. a tak mne napada, ze mi na tohle v GG chybi nejaka jednoducha funkce. Ted se da udelat treba to, ze celou tu postizenou kes smazes a nechas si ji nacist znovu i s tvymi soucasnymi logy. Pak by to melo byt uz v poradku.
  • 0

#3 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2013 - 10:48

Děkuji za rychlou odpověď,
ale proč GC.com hlásí 1073, příkaz ve statistikách (viz.níže) hlásí 1074 a GG 1072

HTML <span style="font-size: 16px; font-weight: bold; color: #424242;">Už jsem našel %ALLCACHES% keší a založil %MYALLCACHES% vlastní</span><br /><br /><br />

to už je rozdíl dvou.
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2013 - 10:58

http://project-gc.co...itbutton=Filter
máš dva logy na GC3NRXW
  • 0

#5 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2013 - 11:01

Moc děkuji. :)
  • 0

#6 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 18:47

Použiju tohle vlákno,kvuli názvu. Přikládám snímek části vygenerované statistiky a příslušné části šablony. Můžete mi poradit, jak se správně vypíše v šabloně mezera, aby se mi na sebe jednotlivé části statistiky tak nelepily? Prostě aby mezi ikonami keší a nadpisem Atributy byla mezera? Předem děkuji za radu, zdeziz
  • 0

#7 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 18:48

zkus <br>
  • 0

#8 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2650 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2013 - 18:50

mapříklad vlož mezi statistiky toto
HTML <br /><br />

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#9 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2013 - 15:35

Děkuju zdeziz
  • 0

#10 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:20

Ahoj vespolek, mam problem s generovanim statistik geoget/autostat s pouzitim PQ Myfinds. At delam, co delam, vzdycky mi rozhazi data nalezu, prestoze v .gpx je vse OK, tam jeste data sedi. Nevite nekdo co s tim? diky.
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:31

A delas to autostatem, ve kterem sis nechal zaskrtnute aktualizovani nalezu... proc?
  • 0

#12 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:31

Vime, prehod na gc.com format data na mm/dd/yyyy. Podle vseho mas format dd/mm/yyyy, u kteryho je dost tezky, aby GG poznal, jestli jsi nasel kes 3. 2. nebo 2. 3.
  • 0

#13 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:33

petulinka1 napsal/a:
Vime, prehod na gc.com format data na mm/dd/yyyy. Podle vseho mas format dd/mm/yyyy, u kteryho je dost tezky, aby GG poznal, jestli jsi nasel kes 3. 2. nebo 2. 3.


Ha! Vyzkouším, přesně toto se totiž stalo. U některých kusů mám místo 2.3. 3.2., u některých je to dobře a u některých datum úplně přepsané na aktalni datum.

Diky
  • 0

#14 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:34

2Haluma: jo, nechal jsem to zaply...si s tim hraju, jeste se v tom nevyznam :)
  • 0

#15 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:35

Jom to jsou ty kus,y kde mas prvni cislo vetsi nez 12. Takze prehod format data a vygeneruj PQ znovu. Jinak si ale muzes dovolit s naprostym klidem stahnout nalezy pres menu Databaze -> Import -> Strahnout vase nalezy. Na tos elimity nevztahujou a PM taky nepotrebujes ;)
  • 0

#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2650 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:35

a v geogetu máš předpokládám, když si vylistuješ nalezené keše (Filtr Found) méně keší než ve skutečnosti na groundspeaku ?? včera se na mě obrátil kamarád se stejným problémem nesedí mu počty v GS/Geoget a řešíme.... tohle by to mělo srovnat geoget menu: Databáze/Import/Stáhnout vaše nálezy... pokud ne tak je něco někde špatně
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2650 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 8:36

a koukám, že sem pomalej :) ale ten datum to taky může být :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#18 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 9:14

Vyzkousim navod od Petulinka1, DrakMrak: to jsem uz zkousel prave, celkovy pocet nalezu s vygenerovanymi statistikami sedi
  • 0

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 9:18

Tohle jsou jasny datumy, Draku :)A pokud kamaradovi nesedej pocty, tak mrknete, jeslti nema neco zalogovany vickrat - na to je dobrej projectgc.
  • 0

#20 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2013 - 9:31

Tak nejak to po vygenerovani se zmenenym datumem nemelo vliv na rozhoz statistik, nektera data vubec nesedi, uplne jine datum :(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama