Přejít na obsah


Fotka

Mapy pro GPS Garmin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 10:29

Založil jsem na http://www.edisk.cz adresář pro mapy do GPS Garmin, ostatní nevylučuji. Uživatelské jméno je "mapy" a heslo také (samozřejmě bez těch uvozovek, že..) Prosím o dodržování pravidel, každý má plný přístup, pokud bude potřeba a bude to žádoucí, zvětším diskový prostor.
Jako první je tam Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka....

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 10:34

Založil jsem na http://www.edisk.cz adresář pro mapy do GPS Garmin, ostatní nevylučuji. Uživatelské jméno je "mapy" a heslo také (samozřejmě bez těch uvozovek, že..) Prosím o dodržování pravidel, každý má plný přístup, pokud bude potřeba a bude to žádoucí, zvětším diskový prostor.
Jako první je tam Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka....

A víš, že to co děláš je trestné a Picodas s Conanem na tebe mohou dnešním dnem podat žalobu pro porušení autorských práv?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 16:29

Založil jsem na http://www.edisk.cz adresář pro mapy do GPS Garmin, ostatní nevylučuji. Uživatelské jméno je "mapy" a heslo také (samozřejmě bez těch uvozovek, že..) Prosím o dodržování pravidel, každý má plný přístup, pokud bude potřeba a bude to žádoucí, zvětším diskový prostor.
Jako první je tam Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka....

No to je mazec, krome routingu je ta mapa hoooodne podobna TopoCzech. Dival jsem se, ze tam jenom obcas chybi nejake male ulicky, ale jinak... asi uz neni potreba kupovat jinou mapu
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 17:45

Založil jsem na XXXXXXX adresář pro mapy do GPS Garmin, ostatní nevylučuji. Uživatelské jméno je "mapy" a heslo také (samozřejmě bez těch uvozovek, že..) Prosím o dodržování pravidel, každý má plný přístup, pokud bude potřeba a bude to žádoucí, zvětším diskový prostor.

Jako první je tam Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka....



hmmmmmmmm :-((( . Teď by to ale ještě chtělo, aby odbor vyšetřování Kladno založil spis a předal státnímu zástupci. Pak již by byla celá tvoje akce kompletní. Každopádně jestli to pro mne můžeš udělat, tak svůj příspěvek smaž, protože já se nechci aktivně pohybovat po webových stránkách, kde se nabízí kradený SW. Děkuji!!!!


  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 10:59

A bydlíš na NXX XX.943 EXX XX.872, že ? :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 18:52

A víš, že to co děláš je trestné a Picodas s Conanem na tebe mohou dnešním dnem podat žalobu pro porušení autorských práv?

czech_topo_3_&_czech_mountfield (neni routovatelna)
gmail.com
user:woji.disk
pass: vlasta
vlevo dole: stitky - czech_topo_3_&_czech_mountfield
a nezapomnte sme chudy fsude nas jen vojebavaj a vokradaj ;-)
nebo zkuste cvicne warforum.cz a zadat "garmin" taky dobry
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 10:08

A víš, že to co děláš je trestné a Picodas s Conanem na tebe mohou dnešním dnem podat žalobu pro porušení autorských práv?

cus nemuzes tu mapu jeste nekam uploudnout? edisk je uz nefunkcni. mail: wojiwoji(zavinac)seznam.cz mapy sou pro me strasne drahy. dik
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 18:14

Každopádně jestli to pro mne můžeš udělat, tak svůj příspěvek smaž, protože já se nechci aktivně pohybovat po webových stránkách, kde se nabízí kradený SW. Děkuji!!!!


Ono by se to nemuselo líbit ani provozovateli edisk.cz viz http://www.edisk.cz/podminky, mají dokonce speciální mail pro oznamování takovýchto případů, to jsem ještě nikde neviděl.

Obecně platí, že takové věci se na fórech nedělají. A už vůbec ne okradenému přímo pod nosem.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 18:33

Ono by se to nemuselo líbit ani provozovateli edisk.cz viz http://www.edisk.cz/podminky, mají dokonce speciální mail pro oznamování takovýchto případů, to jsem ještě nikde neviděl.

Obecně platí, že takové věci se na fórech nedělají. A už vůbec ne okradenému přímo pod nosem.

Myslím, že v tuto chvíli by měl zasáhnout admin.Zase na druhou stranu, kdo ví, co je to za mapu? Z věty Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka.... není jasné, jestli to je free mapa nebo nějaká ukradená. Ale stejně...Vůbec, existence všech edisků a podobných sdílecích serverů nahrává šíření nelegálního obsahu i když ta žena na obrázku říká, že data klientům posílá přes edisk (asi jim tam nahrála i instalačku MS Office a Photoshopu, aby si to mohli prohlédnout :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 11:00

a nezapomnte sme chudy fsude nas jen vojebavaj a vokradaj ;-)
nebo zkuste cvicne warforum.cz a zadat "garmin" taky dobry

Kdyz uz je rec vo tom jebani, zkus se kouknout sem
Anál

  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 10:23

cus nemuzes tu mapu jeste nekam uploudnout? edisk je uz nefunkcni. mail: wojiwoji(zavinac)seznam.cz mapy sou pro me strasne drahy. dik

no jasne, musime si pomahat ne? A nevis nahodou kde cornout naky cool auto, to vis chudej student na medoura nema a snad po mne nikdo nechce abych jezdil ve felde. Medour ruuullllleeeeeezzzzz
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 18:56

Zase na druhou stranu, kdo ví, co je to za mapu? Z věty Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka.... není jasné, jestli to je free mapa nebo nějaká ukradená.

Jsou to 2 cracknuté mapy. Vzhledem k počtu stažení a ceně nových teoretická škoda už kolem půl miliónu. Ale dotyčného to asi pořád nechává chladným.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 19:38

Myslím, že v tuto chvíli by měl zasáhnout admin.
Zase na druhou stranu, kdo ví, co je to za mapu? Z věty Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka.... není jasné, jestli to je free mapa nebo nějaká ukradená. Ale stejně...
Vůbec, existence všech edisků a podobných sdílecích serverů nahrává šíření nelegálního obsahu i když ta žena na obrázku říká, že data klientům posílá přes edisk (asi jim tam nahrála i instalačku MS Office a Photoshopu, aby si to mohli prohlédnout :-)

Mravokarci, plati stale kdo je bez viny at hodi kamenem. Vy vsichni tady mate urcite vse legalni (ja po vas ten sutr klidne hodim, koupeny OS, OpenOffice, xnView a GSAK koupeny).

Znam spousty takovych mravokarcu.........
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 19:42

Myslím, že v tuto chvíli by měl zasáhnout admin.
Zase na druhou stranu, kdo ví, co je to za mapu? Z věty Česká a Slovenská Topo mapa od jakéhosi poláka.... není jasné, jestli to je free mapa nebo nějaká ukradená. Ale stejně...
Vůbec, existence všech edisků a podobných sdílecích serverů nahrává šíření nelegálního obsahu i když ta žena na obrázku říká, že data klientům posílá přes edisk (asi jim tam nahrála i instalačku MS Office a Photoshopu, aby si to mohli prohlédnout :-)

Ještě bych zapoměl, tak to nahlašte na edisk a nestahujte.........
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 11:28

Taky dobrej vodkaz Cracks for gps
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 12:21

Kdyz uz je rec vo tom jebani, zkus se kouknout sem

Ale Jarry... neprehanej to s temi vulgarizmy. Nechci hájit pirátství, ale BSA taky nepostupuje seriozne - treba rada vyuziva stejny bonzacky praktiky jako bolsevici. Me to prijde, ze se pomalu budeme bat stahnout free mapy z gps-maps.info abychom nahodou neporusil neco o cem nevime...
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 22:16

Jsou to 2 cracknuté mapy. Vzhledem k počtu stažení a ceně nových teoretická škoda už kolem půl miliónu. Ale dotyčného to asi pořád nechává chladným.


Sorry, ale dotyčný se až teď dostal k inetu páč normálně pracuje a tak odpovídá se značným zpožděním...
Abybylo jasno, mapu uploadnul na můj FTP server jeden známý.
Jsem ten posledni, který by veřejně šířil kradené věci, ale ač jsem hledal, nenašel jsem na této mapě žádný copyright ani jinou zmínku o původním vlastníkovi či majiteli a nebyla ani nijak označená nebo jinak chráněná...
Vzhledem k stupidním chybám ve vykreslování vektorové grafiky (vrstevnice překryté lesy atd..) ji považuji za amatérské dílo, ale pokud existuje nějaké jiné vodítko, které prozradí původ mapy, dejte mi vědět, rád se poučím.
Do adresáře měl a stále má plný přístup kdokoliv, dal jsem to jasně najevo, takže první kdo zjistil a dokázal že je kradená to mohl okamžitě smazat. Že to neudělal si raději nijak nevysvětluji. Ano, vy všichni, kdo jste na ni koukali a nesmazali, vědíc jistě že je kradená, jste evidováni v logu eDisku a tudíž spolupachatelé.
Ano kázat je snadné, dokazovat horší....
Tak jsem prohlídl dotyčný adresář abych zjistil jestli je ta mapa smazaná. A ejhle obsazení disku bylo stále stejné, i když mapa v dresáři nebyla. Zajímavý úkaz... No co dodat, byla jen přesunuta do 7zip adresáře a přejmenována. Ale nehledejte ji, už tam opravdu není.
PS:..... důvtipní se okamžitě doví i mé personální údaje, páč to není žádné tajemství, značka OK1IN je registrovaná u nás i ve světovém callbooku radioamatérů, kde je i plné jméno a adresa, tak proč takové tajnosti v předešlých příspěvcích, že? A právě proto bych zcela jistě někam nahrával kradené věci, aby mě nemohli najít...
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 19:47

Mravokarci, plati stale kdo je bez viny at hodi kamenem. Vy vsichni tady mate urcite vse legalni (ja po vas ten sutr klidne hodim, koupeny OS, OpenOffice, xnView a GSAK koupeny).

Znam spousty takovych mravokarcu.........

Nemluvím za všechny, mluvím za sebe. OS mám legální, stejně jako dalších cca. 1000 aplikací, co se mi při instalaci mé linuxové distribuce nainstalovaly. Takže asi tak... Už hledám ten šutr.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 20:03

Ale Jarry... neprehanej to s temi vulgarizmy. Nechci hájit pirátství, ale BSA taky nepostupuje seriozne - treba rada vyuziva stejny bonzacky praktiky jako bolsevici. Me to prijde, ze se pomalu budeme bat stahnout free mapy z gps-maps.info abychom nahodou neporusil neco o cem nevime...

Co je BSA? Ja hajim svoje zajmy. Chapu, ze te vulgarizmy znechucuji. Ale jsme na tom oba stejne. Ani ty, ani ja s podobne nechutnymi prispevky ktere sem nepatri nemuzeme nic udelat.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 21:47

Uz to nejaky debil smazal. Ale uz to mam nastesti stazene tak to v nejblizsi dobe nasdilim pres nejaky zahranicni server aby to neslo mazat.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama