Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nokia Lumia s Windows Mobile pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 ElaOn

ElaOn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 10:24

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo má Nokii, či jiný telefon s operačním systémem Windows Mobile a používá ho pro geocaching? Zajímalo by mě, jaká je možnost aplikacích a jejich dostupnost. Díky
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:06

Asi by stalo za to upresnit, ze system se nejmenuje Windows Mobile - ten je uz nejakou dobu mrtvej, Ty se ptas na Windows Phone. Existuje na to urcite ofiko aplikace primo od GroundSpeaku, vic nevim, system nepouzivam: http://www.windowsph...0d-dd2907808b33
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:07

já mám Lumii 800, jsem premium a používám Geocaching live - k plné spokojenosti.
  • 0

#4 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:36

Lumia 920 WP8 geicaching live (aplikace zdarma) prémiové členství a naprostá spokojenost, chytá se rychle, šipka vede dobře, logování v terénu, .... za mě doporučuji. Občas k telefonu v terénu použiji power bank.
  • 0

#5 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 13:09

Lumia 800, WP7.8, aplikace maaloo geocaching. App je mnohem lepší, než ta oficiální. Umožňuje stažení offline mapy (OpenStreetMap), podporuje práci s více soubory GPX - do tlf. lze stáhnout PQ vytvořené a uložené na gc.com, nebo uložené na DropBoxu.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#6 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 17:38

Ot: oficialni app na ios umi ofline mapu, ta oficialni na windows neumi?
  • 0

#7 omega001

omega001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 18:30

co mi na lumia 800 chybi,tak je wherigo :-( snad na WP 8 uz to pujde ...
  • 0

#8 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 19:51

Wefsafca - umí - já si stáhnu kešky, zobrazím seznam, kliknu na mapu. Počkám až se načte mapa, pak s ji dle potřeby zazooomuju, počká až se načte... a pak už funguje i bez dat. trošku složité, ale funguje
  • 0

#9 Blešáci

Blešáci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 7:34

Bohužel aplikace Geocaching Live má jednu velkou vadu. Pokud si doma vyluštím souřadnice mysterky a ty pak upravím "přes tužku" na webu, tak po stažení kešky do mobilu se bohužel nestahnou... Ani u PQ... Nebo něco dělám špatně? Wherigo mi taky chybí. Mám Lumii 620. Jinak se dneska chystám vyzkoušet Maaloo.
  • 0

#10 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 16:49

Kdyz jsem zkousel kdysi ios aplikaci 5.x na ios, tak vylusteny waypoint cile se take nesyncnul pres iCloud. Aplikace je takova, no neprilis promyslena ci dopilovana rekl bych.
  • 0

#11 Blešáci

Blešáci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2013 - 6:49

Tak aplikace Maaloo je naprosto super! Vřele doporučuju. Za těch pár korun to stojí...
  • 1

#12 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 9:17

Potvrzuji, že maaloo se neustále vyvíjí, autor nespí. Naprostá spokojenost s Windows 8.1. Aplikace umí dobře pracovat s PQ a hlavně má offline mapy. Kdo není PM člen, může gpx importovat z geogetu.


  • 0

#13 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 11:51

Wherigo nechybí. Provozoval jsem na Lumia 800 s WP7.8 (než tlf. zdechnul). Jinak na ostatní kesr jsem pouzival oficiální aplikaci od GS a live připojení.

Aplikace na Wherigo se jmenuje GeoWigo a je to dobře funkční beta.

Více zde:http://forums.ground...howtopic=315741
  • 0

#14 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 13:29

psal jsem tomu autorovi o to wigo, ale neozval se. Tobě jo?


  • 0

#15 simak.cz

simak.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 14:25

Primárně používám GPSku, ale občas použiju i mobil. Mám Lumii 930, signál chytá rychle, přesnost dobrá. Používám k plné spokojenosti oficiální aplikaci, s jinými zkušenosti nemám.

I na ostatní věci je ten telefon perfektní. Je to první smartphone o kterém můžu říct, že ho mám rád a že mi naprosto vyhovuje.


  • 1

#16 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 14:26

Ahoj.
Chlapík odpoví možná až za pár dní. Je třeba vydržet. Pošle odkaz na stažení betaverze z marketplace bez rootovani telefonu.
Tak jsem to měl já a šlapalo to pěkně. Soubory pro Wigo hru to tahá z Onedrive že složky GeoWigo.

Oproti začátku byly poslední verze už dost funkční i na WinPhone7.8
  • 0

#17 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2014 - 17:34

Primárně používám GPSku, ale občas použiju i mobil. Mám Lumii 930, signál chytá rychle, přesnost dobrá. Používám k plné spokojenosti oficiální aplikaci, s jinými zkušenosti nemám.

I na ostatní věci je ten telefon perfektní. Je to první smartphone o kterém můžu říct, že ho mám rád a že mi naprosto vyhovuje.

 

Souhlas. Já mám Lumia 925 a nemůžu si to dost vynachválit, super! Předtím jsem měl iPhone...


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama