Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nenačítá se nový vzhled listgů keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Drticool

Drticool

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 20:46

Ahoj,
jako svůj prohlížeč používám chrome. Když si najedu na nějaký listing jakékoli kešky, zobrazí se mi listing, kerý se ukazoval před updatem webu (který jsem bohužel nezaznamenal)
Tady je vzhled webu, jak vypadal: https://dl.dropboxus...12254/stary.png
vzhled webu po updatu (neukazuje se mi ve chromu):
https://dl.dropboxus...812254/novy.png

Zkoušel jsem už nějakýma klasickýma způsobama obnovit vzhled stránky, ale nejde mi to. A prohlížeč se mi přeinstalovávat nechce, protože aby to mělo ten učinek, musel bych vymazat všechny záložky a všechno ostatní.
Do teďka jsem zkoušel klasicky F5, vymazání všech cookie webu. Nic víc, protože žádnej jinačí a lepší způsob neznám.

Předem děkuji všem, co mi nějak poradí s mým problémem.
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 20:48

Tohle se objevuje nahodne komukoliv a pak to zase zmizi. Taky jsem to mela ;)Takze zadny strachy, chyba neni nikde :)GS zrejme neco testuje :)
  • 0

#3 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 9:51

- Psal jsem na GS, co to je. - Že prej neví. - Tak jsem si našel na GS fóru, že jde o náhodný betatest. - Poslal jsem odkaz na GS a kam mám psát feedback (zpětnou vazbu), když jde tedy o betatest. - Napsali, že jim nikdo nic neřekl a že ideální je ono téma. - To je zamčené :) Takže shrnuto a podtrženo: Groundspeak udělal betatest nového vzhledu, který je náhodný, mizí a objevuje se (vždycky tak na den či dva), nikde není napsáno, že jde o betatest, nikde není možnost zapsat feedback a navíc o něm neví ani v sídle Groundspeaku. "Groundspeak = jediný vtip ve kterém lze pracovat"
  • 0
Užívej života...

#4 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 10:53

Nekdo mi poslal odkaz na jednu kesku a zobrazuje se v novem vzhledu :
http://www.geocachin...eocache/GC3DJ5D

Pri otevreni pres coord.info ale je videt stavajici vzhled:
http://coord.info/GC3DJ5D
  • 0
---
Normální je respektovat i jiné postoje - nemusíme dostávat infarkt z toho, že někdo si myslí něco jiného než my. To je podstatou demokracie a plurality.

#5 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 10:59

Aha, já si furt říkala, proč listing doma vypadá jinak než v práci, i když oboje je na chromu se stejnýma doplňkama.
  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 11:17

To by mě zajímalo, kde se ty nové odkazy zobrazují. Každopádně pravda, http://www.geocachin.../geocache/GCKÓD zobrazí nový listing.
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 12:27

To je další "VYLEPŠENÍ", že se mi po otevření keše v počítačí nezobrazí rovnou logbook, ale musím si ho rozkliknout?:( Nějak těm vývojářům nerozumím.:o
  • 0

#8 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 18:22

Já mám zas problémy s logy. Načte se jen várka 25 a dál nic. A když kliknu na "View Logbook", tak se nezobrazí už vůbec nic. Testováno v Opeře 12.15 a pro pro potvrzení i ve Chromu.
  • 0

#9 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 4:11

Dnes od 4:00 CET zas maj odstávku, tak to třeba vše "opraví". :D:D:D:D:D
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#10 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 7:33

Norbert_G napsal/a:
Já mám zas problémy s logy. Načte se jen várka 25 a dál nic. A když kliknu na "View Logbook", tak se nezobrazí už vůbec nic. Testováno v Opeře 12.15 a pro pro potvrzení i ve Chromu.


Mi se tak právě ted děje v aktuálním FF.


A starý a nový vzhled se mi taky pere a co chvíli se mění. Kromě toho už se mi stalo, jak se dají změnit souřadnice, tak to políčko pro zadávání bylo po rozkliknutí žluté a trošku poupravené jinak (vypadalo celkem hnusně).
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 8:03

Yaro.SH napsal/a:
Nekdo mi poslal odkaz na jednu kesku a zobrazuje se v novem vzhledu :
http://www.geocachin...eocache/GC3DJ5D

Pri otevreni pres coord.info ale je videt stavajici vzhled:
http://coord.info/GC3DJ5D


Nojo, když ty odkazy vedou každý jinam, tak to je jiný listing :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 8:08

Takže shrnuto a podtrženo: Groundspeak udělal betatest nového vzhledu, který je náhodný, mizí a objevuje se (vždycky tak na den či dva), nikde není napsáno, že jde o betatest, nikde není možnost zapsat feedback a navíc o něm neví ani v sídle Groundspeaku. "Groundspeak = jediný vtip ve kterém lze pracovat"


Tomu se rika A/B testovani, kdy se jedne skupine zobrazuje jedna verze stranek a druhe jina. Neni potreba feedback, chovani na strance se vetsinou sleduje automaticky (pohyb mysi, kliky, ...)
  • 0

#13 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 11:07

Taky se mi dneska logy nenačítají jak mají. Jelikož je před sepsáním toho svého podkaždé potřebuju všechny pročíst, abych náhodou zbytečně neopakoval něco už dříve vysloveného, je to pro moje dnešní logování těžká sabotáž. Nic bych za to nedal, že to není bug, ale feature aneb mám podezření, že GS na pár hodin zobrazování většího množství logů prostě odstřihnul, aby si situaci kolem změn zjednodušil. A nový design odkazu na sepsání logu (schovat ho pod hlavičku Found It) mi prostě hlava nebere - takový nadpis pokládám přímo za políček rukavicí každému, kdo chce sepsat WN, DNF, NM atp...
  • 0

#14 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 11:40

Toniczech napsal/a:
...A nový design odkazu na sepsání logu (schovat ho pod hlavičku Found It) mi prostě hlava nebere - takový nadpis pokládám přímo za políček rukavicí každému, kdo chce sepsat WN, DNF, NM atp...

Tomu nerozumím. Mám tam hlavičku Log your visit a pod ní starou funkčnost logování s výběrem typu logu...
  • 0

#15 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 11:44

Mně nové okno také vyhovuje víc než to staré. Obrovský smajlík je sice dost výrazný a ne úplně pohledný, ale pro nás sklerotiky je to jasné upozornění, že cache máme odlovenou :)
  • 0

#16 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 11:57

kiReGPS napsal/a:
Tomu nerozumím. Mám tam hlavičku Log your visit a pod ní starou funkčnost logování s výběrem typu logu...



No tak to je očividně, jak píše La Elefant - každému z nás tam šoupnou trochu jinou verzi. U mě sice výběr všech typů logů funguje normálně, postaru, ale jak už jsem naznačil výše, ten zastřešující odkaz se v novém designu přejmenoval na znění krajně nešťastné.

Mimochodem, to se smí - dělat takhle na lidech pokusy bez jejich vědomí a souhlasu? Doktoři by si to nedovolili, a prohramátoří můžou?
  • 0

#17 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 červenec 2013 - 12:14

Mě teda přijde, že v obou případech je to pořád "log your visit" v nové verzi je jenom trochu jinej styl. Moc by mě zajímalo, co tam máš ty (co tam vidíš ty), že to to tak rozladilo.
  • 0

#18 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 12:25

La Elefant napsal/a:

Takže shrnuto a podtrženo: Groundspeak udělal betatest nového vzhledu, který je náhodný, mizí a objevuje se (vždycky tak na den či dva), nikde není napsáno, že jde o betatest, nikde není možnost zapsat feedback a navíc o něm neví ani v sídle Groundspeaku. "Groundspeak = jediný vtip ve kterém lze pracovat"


Tomu se rika A/B testovani, kdy se jedne skupine zobrazuje jedna verze stranek a druhe jina. Neni potreba feedback, chovani na strance se vetsinou sleduje automaticky (pohyb mysi, kliky, ...)


Tak "La Elefant" má pravdu a já poněkud ubírám ze svého původního příspěvku. Ale stejně mi přijde, že když už se jde do takové akce, tak by jistá informovanost VNĚ i DOVNITŘ, měla být poněkud kvalitnější. Každopádně pro chtivé oficiálních informací, zde je poslední odpověd od GS:

"I have spoken with our developers and learned that this is a multivariate test that we are running that uses metrics other than individual user feedback. That is to say that we are not asking for official feedback. The forums post was intended to inform users that we are testing some different things on our site, which explains why some users will see a different version of the website than others. I hope this helps clear things up."
  • 0
Užívej života...

#19 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 12:41

Paprikasi napsal/a:
Mě teda přijde, že v obou případech je to pořád "log your visit" v nové verzi je jenom trochu jinej styl. Moc by mě zajímalo, co tam máš ty (co tam vidíš ty), že to to tak rozladilo.


Další verzi.
Mrkni sem.
  • 0

#20 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 červenec 2013 - 12:52

Tak to jo. tuhle jsem neviděl. Kolik jich teda je celkem? ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama