Přejít na obsah


Fotka

Adoptování kěší Dracconnise


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
29 odpovědí na toto téma

#1 Dracconnis

Dracconnis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 7:43

Vážení kačeři, v září 2013 budu archivovat všechny mé keše!!!! Jestli máte někdo zájem některou z nich adoptovat, dejte mi vědět přes email. Dracconnis Moje emailová adresa: brko.bartos@tiscali.cz
  • 0
Dracconnis, BrianDracconnis, RonDracconnis

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 8:05

Můžu se zeptat na důvod? Léta už mám část Alvareze vyluštěnou, jen nebyl čas, kdy se ponořit do Rotštejnských skal, stále jsem čekal na vhodnou příležitost, strávil jsem na nich mnoho hodin času a teď budou bezdůvodně archivovány? Není to škoda u takové hodně zajímavé série jako je Alvaréz? Jestli dobře chápu, je to kvůli ochraně přírody... Nebyl by možný nějaký kompromis než vše sabotovat?
  • 0

#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 9:35

kuš teda v srpnu se chystám na Alvareze to abych pohnul s luštěním :) podle mě zrovna toho by bylo škoda.... a jinak většina keší co mám odlovených byla velmi pěkná... ale chápu, že změna priorit může nastat :D to je normální lidské činění tak doufáím, že stihnu v srpnu polovit co se dá...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 9:38

Taky bych se moc primlouvala za to, aby alespon Alvarez zustal. Je to uzasna serie, ktere by byla velka skoda.
  • 0

#5 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 9:43

kdybych nebyl z takový dálky tak Alvaréze klidně adoptuju njn.... ale tak snad se najde někdo místní :) je to taková série pocitově vzpomínací na mladá léta na táborech atd... pěkná věc prostě :) takže držím palce ať se toho někdo ujme
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#6 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 9:51

Škoda, Draconnissovy cache byly ty nejlepší, které jsme v Českém ráji odlovili. Snad se uvolněných míst ujmou šikovní místní a nevznikne tam něco jako Český ráj PW #1-121 :| Každopádně ještě jednou díky za tvé cache.
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 10:43

Tak zrovna s Alvarez mě moc nebere, jelikož nemám nejmenší tušení jak na něj a kde vlastně je. Když ještě proberu místa kde se tak často nevyskytuji a kde jsem ještě v životě nebyl, zbývá mi jen GC1128T a GC11PV7. Jdu napsat mailík.
  • 0

#8 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 11:33

Tak to mě zase Alvarez bere. Je to strašná škoda, že se Draci rozhodli sérii archivovat, ale nedá se nic dělat :(
Škoda, že jsem na posledním pokračování zkolaboval na jedné ze šifer. Proto mi asi už navěky zůstane list průkazní s krásným číslem 20 :D...
Veliká škoda...
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#9 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 11:58

Alvarez je uzasna vec a moc sem si odlov se skvelou partou a Dracconisem na telefonu uzil. Klidne bych serii adoptoval, ale preci jen Praha je trosku z ruky. Navic nevim, jak by se resil jeden z ukolu u 6 - uz takhle je to asi nejslabsi misto i kdyz jeho ucel plne chapu. Pokud by se nasel nekdo mistni, rad mu budu v ramci svych moznosti pomahat - vse mam jeste v zive pameti a lusteniny jsou stale zalozeny na cestnem miste. Mimochodem nejen Alvarez je uzasna vec, ae i Draci skaly a na ne navazane kese stoji za pozornost.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#10 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 14:40

Tak to je skoda...v Turnove byvam celkem casto, jezdime tam ke spoluzakovi z vejsky (par metru ud vychozich souradnic Opukovych skal). Navic cesky raj mam moc rad. Draci skaly mam pripravene, jen obejit ty tri nutne kesky pro indicie. A lusteni Alvareze jsem si chystal na dlouhe zimni vecery a pristi rok odlov s malym synkem. Pokud by se davala dohromady bandicka pro adopci, tak se mozna i rad pridam, pokud by nevadilo ze nejsem primo z Turnova. A pokud by se dohromady nedala....tak srpen je jeste dlouhy....:)
  • 0

tarmara.png


#11 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 15:09

Nabídka k adopci odeslána. Uvidíme, jak to dopadne.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#12 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 15:33

Jezismarja, udrzte to v chodu. Zrovna dneska jsme planovali kdy tam konecne vyrazime, ale furt se nemuzem dohodnout. Kdyby nedejboze doslo na archiv, tak tam prosim aspon nech kese a stage v terenu dozit jako archivalie, aby se to dalo dolovit i po archivaci. Dik.
  • 0

#13 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 16:10

Pro mě je to mimo běžný dosah, potud do veci zasahnout nemohu, ale přimlouvám se směrem k místním kačerům naopak zejmena za ty kousky, venovane klasickým turistickým cílům. Ale ať už ty či ony, pokuste se je převodem udržet - vždyť by to byla donebevolající škoda, kdyby se mělo něco archivovat, potažmo replikovat, když může nadále dobře sloužit v původní podobě.
  • 0

#14 Dracconnis

Dracconnis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 16:35

Díky,za nabídky,které mi přišli. Jen prosím ještě o radu jak přepsat keše na nové majitele. Díky za odpověď.
  • 0
Dracconnis, BrianDracconnis, RonDracconnis

#15 joey59

joey59

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 18:02

Alvaréz je legenda, luštění sice složitější, ale vůbec ne nemožné, když se mi ho povedlo zdolat. O toho by byla opravdu škoda přijít. Na toho nezapomenu! Okolo prvních dvou pravidelně chodím se psem.
  • 0

#16 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 18:51

Dracconnis napsal/a:
Díky,za nabídky,které mi přišli. Jen prosím ještě o radu jak přepsat keše na nové majitele. Díky za odpověď.


Je to popsane i tady na Wiki, viz. http://wiki.geocachi...ki/Adopce_cache.
Je to vcelku jednoduche - vyplnis formlar na adopci, http://www.geocaching.com/adopt - GC kod te kese, pak nick toho, komu chces kes predat. Tomu pak prijde odkaz, on to potvrdi a to je vse..
  • 0

#17 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 18:59

No tak to jsem Alvaréze stihnul jen tak tak. Krásná serie byla by jí škoda.
  • 0

#18 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 19:40

geoFukar napsal/a:
Nabídka k adopci odeslána. Uvidíme, jak to dopadne.

Já mám chalupu ve Stružinci a mohl bych Ti občas pomoci s údržbou-tak dej vědět,protože těch keší by byla věčná škoda
  • 0

#19 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 20:19

S Dracconnis jsem v kontaktu a pracujeme na adopci všech mysterek. Což obnáší i adopci jedné tradičky :D Adoptujeme tyto kešky jako URNA tým, takže by nás na případnou údržbu mělo být dostatek. Ale jako asi v každém týmu, jsou někteří naši členové jenom teoretici,B) takže si tě zdenys64 píšu do notýsku a případně se ozvu.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 20:26

Snad se někdo těch keší ujme. Jsme zváni do Turnova už několik let a pořád jsme si neudělali čas.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama