Přejít na obsah


Fotka

Mazání logů - JirkaBieberHerlitze II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 8:17

Téma navazuje na téma http://www.geocachin...819#post_433819 Někteří prohlásili, že je předchozí téma zamknuté tak pokud se sem chce někdo vyjádřit k tomu co se stalo včera může. Chtěla bych dodat, že jsem smazala všech 5 dvojtých logů a byla poučena o geocachingu. Nastalá situace mě velmi mrzí, protože šlo o to upozornit na kačera, který nenechá ostatním říct o jakou keš se jedná a v jakém nepořádku se nachází S pozdravem Katušák
  • 0
Katušák

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:01

Jsi prima holka, nenech se otrávit - důležité je, aby se poučil hlavně onen "owner" ( jeho logování údržby jako další a další FI na vlastní keši je opravdu perla). Jak ti napsala Sedmitečka, upozornit ostatní třeba pomocí WN logu jak místo aktuálně vypadá, je správné. S přáním, ať ti GC přináší víc radosti, vyrážím do terénu.;)
  • 0

#3 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:30

zvedavko - většinou vše píšu normálně do FI logu, jak to s keší je, jak vypadá a jak vypadá okolí a pak píšu NM, aby se to opravdu k ownerovi dostalo. Protože třeba logy ani nečte. Většinou na keších, kde dávám NM pak nějaký čas sleduju, jestli se owner stará a údržbu provedl.
  • 0

#4 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:32

Katusaku - s těma duplicitníma logama jsi to udělala dobře. Pokud chceš nějakou keš odlovit znova, protože se změnila schovka nebo umístění, tak napiš WN. Ono to opravdu jde logovat vícekrát, ale je to zbytečné a jednou, až si začneš trošku sledovat vlastní statistiky, tak by Ti to dělalo nepořádek;)
  • 0

#5 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:40

Tak se nám owner probudil a už maže... přesně takto jsem to očekávala...
  • 0

#6 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:53

Co taky chcete od 12letého fracka, jen počkejte, za 4 dny nastupuje do školy, tak trošku možná zjihne.
  • 2

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:55

Novom napsal/a:
Co taky chcete od 12letého fracka, jen počkejte, za 4 dny nastupuje do školy, tak trošku možná zjihne.


Proč by jihnul? Škola je ta nejlepší zábava na světě, rodiče se dají nasírat známkami a nikde neseženete cigára a trávu snáz než ve škole :-)
  • 2

#8 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:56

Takže vy ho otravujete ne já, keš je majetkem mím, geochacing mi na to nedal ani korunu, takže si mohu vybírat co u keše bude a co ne, a Draka pozdravujde dobrej chlap.. XD

No, tak tohle bude asi těžkej oříšek...
  • 1

#9 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:04

TAKŽE, KEŠ JE MAJETKEM MÍM, GEOCACHING JE JEN PROSTŘEDNÍK KTERÝ NEDÁVÁ PENÍZE A JEJÍ MAJITEL JEZDÍ V LUXUSNÍM FERARY, A MOJE RODIČE?? TYTO KRAVINY JSOU RO NĚ MALIČKOSTÍ, JAKO PANÍ PETROVÁ VÁŠ SYN NÁM MAŽE LOGY S TIM VÁS POŠLE NĚKAM KAŽDÝ

Obdobná odpověď, jenom se tam chlapec prokecl, jak se jmenuje, takže nebude už problém si ho dohledat a trošku mu přes prostředníka domluvit. :D
  • 0

#10 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:07

Jsem pro, aby keš zakládali ti, co mají 100 nálezů a víc. Samozřejmě vždycky se může objevit někdo vyjímečný, kdo po pěti nálezech udělá dokonalou keš, že jo...;) Jenže víc častý je tenhle případ, kdy po deseti nálezech šup s krabicí pod nejbližší kámen. Tenhle týpek je mladej a blbej, ale ještě je tu potenciál, že z toho vyroste. Stačí víc přitlačit na vařečku. :)
  • 0

#11 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:09

Zakládat kešky až po 100 nálezech je hloupost, protože většinu problémů dělají zakladatelé s 15 a méně roky věku. Jenže tahle hra je nějak nastavená, tzn. není tu žádný minimální věk pro zakládání, takže to nelze zakázat. Spíš by to vážně chtělo najít v Novosedlicích paní Petrovou a popovídat si o tom, jak se její vykutálený synáček chová na internetu.
  • 0

#12 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:10

Mno, styl jeho logovani udrzby (formou FI logu) je rovnez zajimavy. Takze z tech jeho 19 nalezu (zalogovanych) jsou jine kese nez ty jeho, pouze v poctu 8 kousku. Hezke, opravdu. Bavim se prevelice. :@
  • 0

#13 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:13

Novom napsal/a:
Zakládat kešky až po 100 nálezech je hloupost, protože většinu problémů dělají zakladatelé s 15 a méně roky věku. Jenže tahle hra je nějak nastavená, tzn. není tu žádný minimální věk pro zakládání, takže to nelze zakázat. Spíš by to vážně chtělo najít v Novosedlicích paní Petrovou a popovídat si o tom, jak se její vykutálený synáček chová na internetu.


Najít? http://rejstrik-fire...va-novosedlice/
  • 0

#14 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:14

Taky jsem na to koukal, jediná podobná osoba, co mi vyběhla z googlu. :-D
  • 0

#15 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:17

Ano, ano, přesně tak. :D
  • 0

#16 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:27

Tiskar94 napsal/a:

Takže vy ho otravujete ne já, keš je majetkem mím, geochacing mi na to nedal ani korunu, takže si mohu vybírat co u keše bude a co ne, a Draka pozdravujde dobrej chlap.. XD

No, tak tohle bude asi těžkej oříšek...


Jako, že otravujeme reviewera? Ten se bude tedy, chudák, vážně divit a je mi líto, že toto bude muset řešit:(
Ale jak jinak naložit s takovýmto ownerem?:|
  • 0

#17 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:39

Mě je jen líto, že se na takové ošklivé místo budou kačeři vydávat dál a budou zklamaní.. No napíšeme reviewerovi dali jsme vše do wordu i to co mazal a nezbude nám nic jiného než lorda otravovat.. i když můj log nechal již být.. ale všechny WN smazal.
  • 0
Katušák

#18 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:41

On už o tom DakrLord ví, protože dostal NA log od Alkeho. Takže jsem vážně zvědavá jak toto dopadne. Ta korespondence musí být opravdu zajímavá...
  • 0

#19 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:48

A jo vlastně.. ona vlastně moc korespondence není, odepsal 2x a to jen že si s Lordem rád pokecá, když se jedná o starého známého a pak to.. že barbínky nemají hrát geocaching.
  • 0
Katušák

#20 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:57

Pokusím se na to podívat co nejdříve, ale v současné době ještě dojíždím resty z dovolené. Na ownera si nicméně pamatuji, už před publikací jeho keší jsme se trochu trápili, takže uvidíme, jak bude reagovat nyní...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama