Přejít na obsah


Fotka

Event Krkonoše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 0:08

Byl by zájem o event v Krkonoších??
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 9:53

Byl by zájem o event v Krkonoších??

Záleželo by, jaké datum by se pro event v Krkonoších vybral. Ale myslím, že ani já, ani Imagine bysme s Krkonošemi problém neměli ;o))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 10:03

kdy by to bylo? uz se konecne blizi to spravne geocacherske obdobi se sneznicemi a lopatami.

Záleželo by, jaké datum by se pro event v Krkonoších vybral. Ale myslím, že ani já, ani Imagine bysme s Krkonošemi problém neměli ;o))


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 10:05

Záleželo by, jaké datum by se pro event v Krkonoších vybral. Ale myslím, že ani já, ani Imagine bysme s Krkonošemi problém neměli ;o))


By zalezelo na lidech, kdyz by byl vetsi zajem tak bych jeden event usporadal:-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 11:01

By zalezelo na lidech, kdyz by byl vetsi zajem tak bych jeden event usporadal:-)

No a co třeba s tím počkat až napadne? Dalo by se to spojit s chodkama (my tak říkáme běžkám - většinou na nich totiž neběháme...) . Taky záleží, kde bys měl tu možnost - jestli horská bouda nebo někde u silnice.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 11:03

No a co třeba s tím počkat až napadne? Dalo by se to spojit s chodkama (my tak říkáme běžkám - většinou na nich totiž neběháme...) . Taky záleží, kde bys měl tu možnost - jestli horská bouda nebo někde u silnice.


Jsem z Vrchlabí, takže by se dalo u silnice i na boudě
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 19:56

Jsem z Vrchlabí, takže by se dalo u silnice i na boudě

No tak já bych byl pro tu boudu - aby byla trochu změna proti jiným eventům - nejlíp nekdy na víkend v zimě... geopokec u teplýho grogu o rozmočených rukavicích při odhrabávání keší by nemusel být k zahození :-) .
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 22:19

No tak já bych byl pro tu boudu - aby byla trochu změna proti jiným eventům - nejlíp nekdy na víkend v zimě... geopokec u teplýho grogu o rozmočených rukavicích při odhrabávání keší by nemusel být k zahození :-) .


Dostal jsem teď dost hustej nápad, uspořádám v zimě geo lyžovačku:-D co vy na to??:-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 23:00

Dostal jsem teď dost hustej nápad, uspořádám v zimě geo lyžovačku:-D co vy na to??:-)

Že mám jen běžky :-)
A správný geocacher se v zimě pohybuje po horách s lopatou, podle toho se poznáme :-D

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 23:48

Dostal jsem teď dost hustej nápad, uspořádám v zimě geo lyžovačku:-D co vy na to??:-)

To ja mam hustsi napad. Davam prednost pevnemu, ale pohodlnemu posezeni ve fotelu u krbu a v ruce horkej svarak. Kecu o geocachingu neni nikdy dost. Pres leto bylo drzkopadu do aleluja. Vid Atlasko. Napriklad. Proc mi asi rikaji Hillary? Protoze vetsinou odevsad spadnu:-)) Takze pokud budou Krkonose event, tak se tesime.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2006 - 20:13

Dostal jsem teď dost hustej nápad, uspořádám v zimě geo lyžovačku:-D co vy na to??:-)

Jupiiiiiiiiiii, no to je nejuzasnejsi myslenka celeho dne :-)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 16:35

Dostal jsem teď dost hustej nápad, uspořádám v zimě geo lyžovačku:-D co vy na to??:-)

Som za!
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 23:03

Že mám jen běžky :-)
A správný geocacher se v zimě pohybuje po horách s lopatou, podle toho se poznáme :-D

Si můžeš půjčit prkno nebo lyže, nebo taky můžem udělat běžko event:-D
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2006 - 23:12

A správný geocacher se v zimě pohybuje po horách s lopatou, podle toho se poznáme :-D


a sneznice. podle nich se kaceri poznaji i v tramvaji, ze jo volfi :))
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 0:02

To ja mam hustsi napad. Davam prednost pevnemu, ale pohodlnemu posezeni ve fotelu u krbu a v ruce horkej svarak. Kecu o geocachingu neni nikdy dost. Pres leto bylo drzkopadu do aleluja. Vid Atlasko. Napriklad. Proc mi asi rikaji Hillary? Protoze vetsinou odevsad spadnu:-)) Takze pokud budou Krkonose event, tak se tesime.


DEJTE PROSÍM VĚDĚT KTERÝ MĚSÍCBY JSTE RÁDI NA EVENT:-) DÍK
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 9:30

Jojo, lyžovačka by byla super!!! Jen aby byl sníh... ;)! Až ustálíte datum, tak pokud by nefungovala cachemapa na tomto serveru, hoďte ho i sem, do tohohle fóra, ať nemusíme listovat na .comu... Díky! Těším se doufám, že budu mít čas se zúčastnit!
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 10:12

Tezko ted asi planovat termin, kdyz tam neni snih a nikdo nevi, jestli vubec letos napadne...;) Byli jsme tam o vikendu a moc snehu tam nebylo.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 11:05

Na sjezdarsky event s ubytovanim ve Vrchlabi bych urcite dorazila (jen moc nevim, jak by se to spojilo s geocachingem krome vecerniho posezeni), bezky taky nejsou k zahozeni. V kresle muzu sedet v Praze. Zatim se mi jako nejpriznivejsi jevi leden.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 11:04

Tezko ted asi planovat termin, kdyz tam neni snih a nikdo nevi, jestli vubec letos napadne...;) Byli jsme tam o vikendu a moc snehu tam nebylo.

no termin sa moze vybrat, ked tak to bude turisticky event
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 13:44

Na vikendovy sjezdarsky event nekde v boude si s potesenim cas udelame a prijedeme v kompletnim slozeni. Romeo uz takovy event planuje druhym rokem, sam jsem mu letos slibil, ze mu dohodim nejake kontakty na nejake boudy, kde by takovou hordu byli ochotni ubytovat a krmit, ale nejak jsem se k tomu prozatim nedostal a hle, ono to prichazi samo a zrukou nejpovolanejsich - mistnich :-))) Uz se moc tesime a jestli to bude na Planich nebo pobliz, muzeme zmrtvychvstat nasi Skicache
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama