Přejít na obsah


Fotka

java aplikace : napoveda do mobilu - prosim o pomoc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 12:23

Prosim o pomoc jestli jste nekdo schopen vydolovat takovouhle databazi (viz nize) o ceskych (i slovenskych)keskach pak jsem schopen z toho vyrobit "e-knihu" do mobilu i s fci vyhledavani textu (predpokladana velikost aplikace JAR by byla asi 200-300kB pri 2500 zaznamech). Ps: Samozdrejme by byla potom volne ke stazeni jen nevim ja by to bylo s aktualnosti . Diky za pripadne napady a rady Previt
PR.1:

GCYTG6-V mezere mezi zdi a malou zidkou, pod kameny ve vysce asi 1 metr
GCYWXV-Podvetveminedalekoodposedu
GCYWPY-Kamen je videt z chodniku
GCYVX9-hledej rukama hadrby
GCYW77-xxx (nebo takovy zaznam uplne vynechat -z duvodu uspory mista)
GCYW5T-Pohled k nebesum projasni tvoji mysl
.....
.....

nebo PR.2:
GCYTG6TS11-V mezere mezi zdi a malou zidkou, pod kameny ve vysce asi 1 metr
.....
.....
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 13:20

Program GSAK a premium member - potom udelat treba takovyto export je otazkou par minut. A nebo to jde i takhle, kde jsou vesmes vsechny potrebne informace.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 13:25

Prosim o pomoc jestli jste nekdo schopen vydolovat takovouhle databazi (viz nize) o ceskych (i slovenskych)keskach pak jsem schopen z toho vyrobit "e-knihu" do mobilu i s fci vyhledavani textu (predpokladana velikost aplikace JAR by byla asi 200-300kB pri 2500 zaznamech). Ps: Samozdrejme by byla potom volne ke stazeni jen nevim ja by to bylo s aktualnosti . Diky za pripadne napady a rady Previt
PR.1:

GCYTG6-V mezere mezi zdi a malou zidkou, pod kameny ve vysce asi 1 metr
GCYWXV-Podvetveminedalekoodposedu...

Zdravim!
Taky mne NAPAD NAPAD :-) a uz jsem ho konzultoval s kolegou XPJ - borcem pres GreaseMonkey Skripty. Jenalo by se o moznost zaslani popisu skryse - zkraceneho nebo jen napovedy (kdyz je rec o ni - tam by to bylo snazsi) na mobilni telefon do offline prohlizeni jednim skvelym JAVA-emailovym klientem (umi i RSS :-) ). Chystal jsem se neco o tom napsat, ale nejak toho mam ted v praci hodne... zitra to sem umistim! Bylo by to jednim kliknutim ve Vasem emailu a za par kB by se to nacetlo k offline prohlizeni. Mozna by to nekdo ocenil, je to lepsi nez SENT TO PHONE - placena sluzba. Mam pocit, ze to neni ani poruseni pravidel Groundspeaku (snad) a bylo by to rychlejsi reseni nez CTRL+C a CTRL+V :-). Jinak pro JAVA cteni jsem doporucoval (a mozna i kolega ma na mysli) BookReader - skvely pomocnik, kapitoly taky umi :-)!Mejte se krasne, jsem zvedav, co kdo vymysli... ja do sepisu a dam k uvazeni siroke geokomunite!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 15:28

Lepší řešení mi přijde Opera mini pro mobily a wap.geocaching.com . Cena za kompletní info o keši včetně logů do 1 kč pokud je mobil v ČR a není třeba nic stahovat, zkoumat atd.
V zahraničí je gprs drahé tak asi raději skrýšotlač, uložit jako html, převést na txt (odstranit tagy,obrazky) např. v Pspadu, zazipovat, natáhnout do mobilu a číst pomocí MicroReader apod.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 13:31

Program GSAK a premium member - potom udelat treba takovyto export je otazkou par minut. A nebo to jde i takhle, kde jsou vesmes vsechny potrebne informace.

Ta druha varianta je temer to, co clovek potrebuje mit pri sobe - pokud nema papirove podklady (vetsinou vypisky :-) samozrejme mam, ale SETRME NASE LESY) nebo se nechce pripojovat pres oblibenou Operu Mini. Napoveda neni vetsinou to nejpodstatnejsi - dulezite jsou jednotlive zastavky u Multi-skrysi, pripadne zkraceny popis u Mystery. Co se Tradicnich tyce - staci souradnice v jakemkoli formatu - tu druha varianta nabizi. Je to LEGALNI? Nerad bych provokoval!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:08

Lepší řešení mi přijde Opera mini pro mobily a wap.geocaching.com . Cena za kompletní info o keši včetně logů do 1 kč pokud je mobil v ČR a není třeba nic stahovat, zkoumat atd.
V zahraničí je gprs drahé tak asi raději skrýšotlač, uložit jako html, převést na txt (odstranit tagy,obrazky) např. v Pspadu, zazipovat, natáhnout do mobilu a číst pomocí MicroReader apod.

Tojo ale ve skrysotlaci nejsou "napovedy" jinak tak jsem si to nejak predstavoval
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:46

Lepší řešení mi přijde Opera mini pro mobily a wap.geocaching.com . Cena za kompletní info o keši včetně logů do 1 kč pokud je mobil v ČR a není třeba nic stahovat, zkoumat atd.
V zahraničí je gprs drahé tak asi raději skrýšotlač, uložit jako html, převést na txt (odstranit tagy,obrazky) např. v Pspadu, zazipovat, natáhnout do mobilu a číst pomocí MicroReader apod.

Editovat se mi to nechce, bylo by fajn,kdyby třeba ze skrýšotlače šlo výstup nastavit rovnou bez obrázků jako prostý html a ten pakpřevést do txt nebo pdb pro ebook readery.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 13:41

Uvedomil jsem si, ze na gc. com (a mozna i na gc.cz - nevim) je pristup k souradnicim az po prihlaseni, tak jsem druhou variantu zcenzuroval.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:18

Tojo ale ve skrysotlaci nejsou "napovedy" jinak tak jsem si to nejak predstavoval

Ale jsou. Jmenují se Pomůcka.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 21:46

Editovat se mi to nechce,

To se needituje, to se jedním klikem zkonvertuje.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 14:40

kokam ze jsem mel se nejdrive poradne rozhlednout po forech ale stejne dekuji za rady asi tudy povede cesta jen musim prozkoumat "GSAK a premium member" (puvodne jsem chtel na to pouzit "skrysotlac" ale tam je pro me informacni hodnota "0") jak se mi to povede rad zverejnim
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:24

Ale jsou. Jmenují se Pomůcka.

jdu na to :-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 13:34

To se needituje, to se jedním klikem zkonvertuje.

Tak nevím, ale nainstaloval jsem si poslední PSPad, natáhnul do něj html soubor s obrázky ze Skrýšotlače a fakt jsem nenašel ten jeden klik na konverzi do html bez obrázků nebo případně txt či pdb formátu. Můžeš prosím poradit jak na to? Díkec
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:34

jdu na to :-)

ted jdu dom pokracovani zitra
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 14:48

Tak nevím, ale nainstaloval jsem si poslední PSPad, natáhnul do něj html soubor s obrázky ze Skrýšotlače a fakt jsem nenašel ten jeden klik na konverzi do html bez obrázků nebo případně txt či pdb formátu. Můžeš prosím poradit jak na to? Díkec

Není to náhodou v nastavení Skryšotlače?
Tam je záložka Nastavenia výstupu .....

  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 16:44

Previte, format elektronickej knihy nie je vhodny - nemozes napr. dat od danej kese zobrazit dalsie najblizsie kese atd.
Takehoto softu uz su naozaj velke hromady - napr. prave do formatu elektronickej knihy tusim zozuval GPX subor program GPXspinner ak sa dobre pamatam.
Ak si fakt chces zaprogramovat, vymyslime Ti nieco uzitocneho :-))) Napr. program, ktory si vsetci spustime v mobile ked pojdeme na cache a on nas upovedomi, ze je v blizkosti iny cacher :-))) Pripadne napadli by ma aj ine blbiny...
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 14:54

Není to náhodou v nastavení Skryšotlače?
Tam je záložka Nastavenia výstupu .....

prave ze tam nic takoveho neni (teda zalozka tamje ale ne pro nastaveni vystupu na ciste txt) da se tam sice nastavit odstraneni sposty balastu ale ne vseho
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 8:39

Previte, format elektronickej knihy nie je vhodny - nemozes napr. dat od danej kese zobrazit dalsie najblizsie kese atd.
Takehoto softu uz su naozaj velke hromady - napr. prave do formatu elektronickej knihy tusim zozuval GPX subor program GPXspinner ak sa dobre pamatam.
Ak si fakt chces zaprogramovat, vymyslime Ti nieco uzitocneho :-))) Napr. program, ktory si vsetci spustime v mobile ked pojdeme na cache a on nas upovedomi, ze je v blizkosti iny cacher :-))) Pripadne napadli by ma aj ine blbiny...

Zdar veverko na zobrazeni dalsich kesek v okoli mam legenda ale jinak dik za radu kazda je dobra snad behem dneska se mi povede neco vyprodukovat :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 16:09

prave ze tam nic takoveho neni (teda zalozka tamje ale ne pro nastaveni vystupu na ciste txt) da se tam sice nastavit odstraneni sposty balastu ale ne vseho

A co takhle vzit MSIE nebo Firefox, ten HTML soubor normalne otevrit, a pak pouzit "Save as / .TXT"?
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 10:06

Zdar veverko na zobrazeni dalsich kesek v okoli mam legenda ale jinak dik za radu kazda je dobra snad behem dneska se mi povede neco vyprodukovat :-)

Možná by ti mohlo pomoci i toto obvzláště v případě, že nejsi PM na GC.com Přidám ještě tohle třeba z toho něco použiješ... V každém případě je to ale záslužná činnost :-) Už se těším na výsledek...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama