Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Podle abecedy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 4:09

Ahoj, lze to někde nějak nastavit, aby mi to hledalo keše podle abecedy? Ráda bych ulovila jednu výzvu, v níž musím mít odlovenou keš od každého písmene v abecedě, ale už jsem projela asi 150 stránek nejbližších keší od domova, což je jediné řazení, které umím, a žádná nezačíná na X, Y ani Q, takže bych to potřebovala srovnat jinak. Díky
  • 0

#2 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 4:10

Jo, jsem PM.
  • 0

#3 aja2pekac

aja2pekac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 6:18

Odpověď na tvou otázku nevím, ale tahle keš by se ti mohla hodit GC47J45 ;)
  • 0

#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 6:21

Řazení podle abeceny je velice snadné v nějakém programu typu GeoGet nebo třeba GSAK. Ale pokud ti jde vyloženě o řazení keší jen kvůli pár keším na výzvu, nebylo by snadnější mrknout do logů u této keše a zjistit, jaké keše od Q, X a Y lovili ostatní ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 6:50

Tak, tak! Geoget nebo GSAK, v obojem se daji behem chvilicky stahnout vsechny tve nalezy, ktere si pak snadno vypises a seradis podle ceho chces. Vec na deset minutek i s instalaci tech programu a se stahovanim dat. A ani na to nemusis byt PM. ;) Od toho ty programy jsou!
  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 7:03

No, v GG otázka pár minut... Data jsou tedy stará asi 10 dní, kvůli tobě jsem aktuální nestahoval :-). V příloze soubor s GC kódy, řazené podle abecedy, tedy Q - 28, X - 11, Y - 14 - pro ČR Upraveno: doprčic, jak to, že mi to nechce vložit TXT soubor s kódy keší, když má 472 B. Tak to vložím přímo sem: Q: GC2JFHX; GC1DEQ2; GC2ZGRJ; GC2MBEK; GC2GBBZ; GC1TJ25; GC348WX; GC38RHH; GC3W1NX; GC3773B; GCYCP3; GCGBMG; GC3NVNN; GC2624R; GC3NAKE; GC41VEF; GC17F6Z; GC11C9T; GC4BV8G; GC2M2EN; GC1RB6Z; GC1NF66; GCXBY7; GC2RCXZ; GC1MNTX; GC441JD; GC22MXZ; GC2JE7Z; X: GC1XXTB; GC2EDHX; GC158PZ; GC3XQFP; GC29J1G; GC1J21R; GC22B0G; GC3EACC; GC1VKQ3; GC1BBZJ; GC47J45; Y: GC3GBVQ; GCW89H; GC1033N; ;GC4DQYW; GC1RHZQ; GC26F5M; GC3CNVQ; GC1EQYX; GC2GGAY; GC3M05M; ;GC3X8WT; GC2NP8X; GCMPVQ; GC37DC2 Nechtěj po mě klikací odkazy, to bych se uklikal ;-)
  • 0

#7 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:08

Roman_Jaromer napsal/a:
Nechtěj po mě klikací odkazy, to bych se uklikal ;-)


Neuklikal, stačí se zamyslet :)
Q
GC2JFHX GC1DEQ2 GC2ZGRJ GC2MBEK GC2GBBZ GC1TJ25 GC348WX GC38RHH GC3W1NX GC3773B GCYCP3 GCGBMG GC3NVNN GC2624R GC3NAKE GC41VEF GC17F6Z GC11C9T GC4BV8G GC2M2EN GC1RB6Z GC1NF66 GCXBY7 GC2RCXZ GC1MNTX GC441JD GC22MXZ GC2JE7Z

X
GC1XXTB GC2EDHX GC158PZ GC3XQFP GC29J1G GC1J21R GC22B0G GC3EACC GC1VKQ3 GC1BBZJ GC47J45
Y
GC3GBVQ GCW89H GC1033N GC4DQYW GC1RHZQ GC26F5M GC3CNVQ GC1EQYX GC2GGAY GC3M05M GC3X8WT GC2NP8X GCMPVQ GC37DC2
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:22

Prima námět, schází mi jen X a Y :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:22

A jak jsi to tedy udělal? Mně to nejde nějak hromadně... Vždy musím dvakrát kliknout na kód, pak kliknout na "cache" a opět...? Ale rád se přiučím, až příště zase budu vkládat více odkazů na keše ;)
  • 0

#10 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:37

Pár kliknutí v Excelu ;) Mimochodem, o jakou jde keš? Mě chybí jen X, pokud platí i zahraniční (Yellowstone/Yosemite). EDIT: odpovím si sám, nejspíš GC4HZQ8
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#11 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:52

To vypadá dobře, taková challenge. Sakryš, jste mi nasadili brouka do hlavy. Ale s mým tempem se k tomu dohrabu možná tak v důchodu (stejně jak s Brdy Challenge). Jdu se kouknout, kolik mi toho chybí. :D Tak je to lepší než jsem čekala. Chybí QXY. :)
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:16

Roman_Jaromer napsal/a:
A jak jsi to tedy udělal? Mně to nejde nějak hromadně... Vždy musím dvakrát kliknout na kód, pak kliknout na "cache" a opět...?


Jedna z moznosti je si tech par kesi v GG oznacit, a pak pres prave tlacitko dat Copy URL. Pak mas v clipboardu pekne URL, jeden radek pro kazdou oznacenou kes. Staci to uz snadno obalit znackama pro URL odkaz. To uz mas i rucne za par vterin.
  • 0

#13 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:29

No já se akorát zítra na XY do Brandejsa chystám, jen se krapet bojím počasí a pak, že touto keší chci začínat a pak budu chodit celý Brandejs jako čuně :P
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:31

HaLuMa napsal/a:
Jedna z moznosti je si tech par kesi v GG oznacit, a pak pres prave tlacitko dat Copy URL. Pak mas v clipboardu pekne URL, jeden radek pro kazdou oznacenou kes. Staci to uz snadno obalit znackama pro URL odkaz. To uz mas i rucne za par vterin.

Tak toto je už skoro stejný postup jako s vložením kódu keše přes uložení seznamu (tam je to o jeden či 2 kroky více, zase se ten samotný kód lépe otvírá a tady se u tagu "cache" zobrazuje i název té keše, nejen odkaz...
Ale je pravda, že ten Ludalův postup je trochu rychlejší, i když u tohoto menšího množství keší ne o tolik :-).


Jinak tuhle keš mám splněnou co se týče podmínky... Nejméně tedy X, to jen 2x, Y jen 3x, ale minimálně jednou dokonce v Čechách :-) Ještě najít tu finálku v Praze, to pro mě bude 100x obtížnější, donutit se tam někam jet :-).

Pro mě je daleko obtížnější taková Brdy Challenge, protože tam se dostanu opravdu zřídka. :-)
  • 0

#15 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:31

No já taky postrádám jen X a Y tak snad to brzo dolovím.
  • 0

#16 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 12:41

Moc díky všem za odpovědi :) A jelikož mi píšete do zpráv, o jakou keš že se to vlastně jedná, tak zde je odkaz (mimochodem se tu už objevila): http://www.geocachin...challenge-cache
  • 0

#17 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 13:10

ano uhádnout o kterou šlo keš bylo opravdu moc těžké :-D :-D kéž by takto složité byly všechny mysterky B) Y je v pohodě dá se odlovit cestou pro tuto chalenge keš :-) ;) (dokonce je to na jednom metru :-) )
  • 0

#18 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 13:29

carodejka_s.r.o. napsal/a:
Moc díky všem za odpovědi :) A jelikož mi píšete do zpráv, o jakou keš že se to vlastně jedná, tak zde je odkaz (mimochodem se tu už objevila):

http://www.geocachin...challenge-cache


Lepší než sem na fórum dávat URL odkazy je sem dát jen kód keše a dát ho do
[ cache]GC4HZQ8[ /cache]
(bez těch mezer): GC4HZQ8
Ukáže ti to odkaz, kde po najetí se ukáže jméno keše...
  • 0

#19 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 14:11

Se snad picnu. Projel jsem si jako první průchod seznam FP. Zbylo šest písmenek. Dohledal jsem k nim rychle nějaké další nálezy. Hrozitánská úleva, když jsem mezi nimi nalistoval GC1MQ58 pro X a GCNCPC pro Y. Zbývá tak jediné - Q. Komické na tom je, že jsem autorem jedné z výše doporučovaných keší, která má Q v názvu hned dvě, jenže nejbližší cizí zrovna moc na rychlovku nejsou. Takže dík za upozornění na fajn challenge a koncem měsíce se prozatím alespoň pokusím o fyzický odlov; docela se mi šikne do programu. Edit: Tak, teď jsem hodil do Geogetu o něco aktuálnější verzi nálezového PQ, než byl ten nástřel a - hurá - jdu si na chvíli zakřepčit do georadostného koutku, poněvadž pardubickou GCYCP3 už mám vyúčtovanou na straně "dal". Takže podmínka splněna, zbývá najít.
  • 0

#20 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 14:29

Toniczech napsal/a:
Se snad picnu. Projel jsem si jako první průchod seznam FP. Zbylo šest písmenek. Dohledal jsem k nim rychle nějaké další nálezy. Hrozitánská úleva, když jsem mezi nimi nalistoval GC1MQ58 pro X a
GCNCPC pro Y. Zbývá tak jediné - Q. Komické na tom je, že jsem autorem jedné z výše doporučovaných keší, která má Q v názvu hned dvě, jenže nejbližší cizí zrovna moc na rychlovku nejsou. Takže dík za upozornění na fajn challenge a koncem měsíce se prozatím alespoň pokusím o fyzický odlov; docela se mi šikne do programu.


Tondo, v Praze máš relativně v pohodě GC1DEQ2, ta co jsem se koukal, tvá není ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama