Přejít na obsah


Fotka

Challenge - 360 degrees of the Czech Republic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#1 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:32

Právě byla publikována nová keš s výzvou: Challenge - 360 degrees of the Czech Republic GC4PCQB. Nachází se nedaleko středu České republiky v Číhošti.

Koncept vychází z původního švédského předobrazu Challenge - 360 degrees of Sweden GC423AB. Zkráceně: výzvou této challenge keše je nalézt alespoň jednu keš v každé výseči, tvořené intervalem dvou azimutů od středu ČR (a výchozích souřadnic keše). Jinými slovy, je potřeba nalézt alespoň jednu keš, která je od středu ČR v azimutu 0-1 stupeň, jednu s azimutem 1-2 stupně a tak dále. Více informací a možnost ověřit si, jak na tom jste, naleznete v listingu.

Máte-li k této challenge keši cokoliv na srdci, dejte to mně i ostatním vědět prostřednictvím tohoto vlákna a nepoužívejte prosím k diskuzi write notes v listingu keše.

Lovu zdar!
  • 5

Kam jsi zase strkal ruce?


#2 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:09

Zajímavý nápad. Kliknul jsem na link v anglické části listingu a divil se, že mám splněno jen 19/360 - je to totiž prolinkovaný na tu původní challenge ve Švédsku... V české části je to v pořádku, ale ani tady nemám splněno - zatím jen 340/360 ;)

 

Edit - prolinkování je v pořádku, kliknul jsem totiž na tu část s poděkováním, kde je uvedení původního checkeru na místě...


Tento příspěvek byl upraven od VelkyVezir: 14 říjen 2013 - 21:13

  • 1

#3 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:15

Odkaz jsem opravil, děkuji za upozornění.
  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#4 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:44

To vypadá fakt zajímavě. Minimálně mě překvapila mapička, netušila jsem, že mám v tomto ohledu tak "pokrytou" Moravu. Tak třeba to někdy vyjde...


  • 0

#5 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:45

Zajimava challenge, jak jsem koukl, tak mi chybi jen 4 vysece navic ve smeru, kde bych to nepredpokladal. Tak uvidime, treba se mi to v lete zadari doklepnout.

 

Je zajimave, co vse projekt-gc nabizi.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#6 discovery2LR

discovery2LR

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:56

Moc zajímavá challenge, zase další výzva k nekončícímu lovu  :D


  • -1
Máte štěstí, že jdu kolem...

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:20

137 z 360? Nemám šanci, tedy zatím! Ale je to zajímavá úloha.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:35

Zatím 237... Dobrá challenge, akorát si myslím, že to je D5.

Na pár podobných vychytávek jsem koukal v Německu a nasázet je zde, a ještě tak na husto jako tam, to by bylo povyku.


  • 0

#9 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 23:39

Právě byla publikována nová keš s výzvou: Challenge - 360 degrees of the Czech Republic GC4PCQB. Nachází se nedaleko středu České republiky v Číhošti.

Koncept vychází z původního švédského předobrazu Challenge - 360 degrees of Sweden GC423AB. Zkráceně: výzvou této challenge keše je nalézt alespoň jednu keš v každé výseči, tvořené intervalem dvou azimutů od středu ČR (a výchozích souřadnic keše). Jinými slovy, je potřeba nalézt alespoň jednu keš, která je od středu ČR v azimutu 0-1 stupeň, jednu s azimutem 1-2 stupně a tak dále. Více informací a možnost ověřit si, jak na tom jste, naleznete v listingu.

Máte-li k této challenge keši cokoliv na srdci, dejte to mně i ostatním vědět prostřednictvím tohoto vlákna a nepoužívejte prosím k diskuzi write notes v listingu keše.

Lovu zdar!

 

223 - velmi pěkné, zejména ověřováním.


  • 0

#10 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 23:50

Zajimavy jak mam vykryty smery kde bych to vubec necekal. Ale chybi mi hodne.

 

Jak se zaridi aby na project-gc udelali checker na challenge na miru?


  • 0

#11 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 6:50

Zajímavé, jen očekávám, kdy se dostaví zdejší mravokárci s tvrzením, jak může někdo udělat challenge, kterou nemá zdaleka splněnu... Ale rozhodně je to D5. Osobně mám splněnu cca 1/4 a budu rád, když se dostanu někdy na 1/2...


  • 0

#12 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 8:45

Hezký nápad, ale nenašel jsem kde

zobrazím keše v červených výsečích ?


  • 0

#13 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 8:59

Hezký nápad, ale nenašel jsem kde

zobrazím keše v červených výsečích ?

 

Když klikneš na červenou výseč, objeví se ti bublina s titulkem například "180-181 degrees", klikneš na něj a zobrazí se keše k ulovení v dané výseči.

Obdobně se zelenou výsečí, pak se objeví nalezené v dané výseči.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#14 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 9:04

Pěkný výzva, mám zatím 218 a vše asi jen tak nesplním, ale nápad je to pěkný a provedení kontroly taky. Na jeden klik vidím na čem jsem a nemusím nic zdlouhavě zkoumat.


  • 0

#15 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:35

Hmm, mně, coby člověku, který zeměpisné kuriozity typu střed republiky dokonce sbírá do bookmarku, se ta myšlenka na challenge docela líbí. Dává to GC-zeměpisu docela neotřelou perspektivu. Umístění do okr. HB mi přijde velmi spravedlivé. Pro místní je to relativně snazší obkroužit, ale zase oni mají zájem největší ji vyřídit. Nám,, co jsme odlehlejší, se víc rýsují hluché sektory, ale na druhou stranu nejsme až pod takovým tlakem ji řešit. Proto myslím, že je to vyvážené, jak jen bylo možno. Samozřejmě jsem se hned taky zkontroloval a stojím si na 119/360 (zelený celý Z/SZ od cca 266 po 328), jinde dost sporadické "loukotě" a najmě JJV a J u mě zatím dost červená bída. Takže souhlas s názorem výše, že při počtu lidí, kteří to zatím splňují a reálně záhy splnit budou moci, se to jeví jako jasná a čistá D5 - it's a lonq way to go.


  • 1

#16 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 11:02

Mně se také velice líbí a i když mám v brodském okresu naloveno dost, stejně to nestačí. Aktuálně 147 / 360 (no jo, čekal jsem víc). Každopádně pěkný nápad a jen víc takových neotřelých myšlenek (i kdyby měly být přebrány ze zahraničí).


  • 0

#17 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 11:15

Díky všem za zpětnou vazbu, po úvaze jsem se opravdu rozhodl zvýšit obtížnost na pět hvězdiček, přestože u těch zahraničních je to (s výjimkou Norska) vždy maximálně 4,5.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#18 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 12:09

Zajímavé, jen očekávám, kdy se dostaví zdejší mravokárci s tvrzením, jak může někdo udělat challenge, kterou nemá zdaleka splněnu... Ale rozhodně je to D5. Osobně mám splněnu cca 1/4 a budu rád, když se dostanu někdy na 1/2...

Proč by si měl někdo stěžovat, od toho to je výzva, že je obtížná ne?

Tvá výzva s vrcholy je taky obtížná... A stejně jako tato mě tou obtížností láká, ovšem kvůli jedné krabičce nepojedu přes půl republiky, spíš že si splním podmínky a budu rád, že jsem si je splnil, ale samotnou keš třeba nikdy neodlovím :-).

U této to bude možná obtížnější, než u té tvé, protože tady mi ještě chybí 107 úhlů... Mám splněných 253 výsečí :-) Docela se divím, že jsem na tom v porovnání s ostatními tak dobře ;-)


  • 0

#19 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 13:17

Hezká výzva, zatím mám necelou polovinu 171/360.


  • 0

#20 zubrik

zubrik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 14:08

Tak to je moc pekna challenge. Nema autor i nejake makro/udelatko do geogetu?

Jsem velice prekvapen jak mohutne mam pokryto smerem na Moravu. Skore 315/360 ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama