Přejít na obsah


Fotka

Uzavřené hranice s Polskem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 8:18

Jako na potvoru kdyz se chystam do prihranici s Poskem, tak mi uzavrou hranice http://www.mvcr.cz/c...i-kontroly.aspx . Ach jo.

 

Chystam, se do oblasti Český Těšín a nejak z toho popisu netusim, kde presne ten prehod bude, mohl by mne nekdo z mistnich rict kde presne se naleza prechod v Českém Těšinu, pripadne dat sem souradnice.

 

Dik za pripadnou pomoc.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#2 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 8:23

Kontroly byvály vždycky přímo na mostech přes Olzu (česky Olše). V centru města jsou dva mosty.

A somozřejmě HP Chotěbuz.


Tento příspěvek byl upraven od Nemo02: 08 listopad 2013 - 8:35

  • 0

#3 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 9:46

Kontroly byvály vždycky přímo na mostech přes Olzu (česky Olše). V centru města jsou dva mosty.

A somozřejmě HP Chotěbuz.

v centru města jsou mosty 3 (dva silniční a nová Sportovní lávka), všechny půjde překračovat i nyní. A jiná možnost přechodu mezi Českým Těšínem a Cieszynem neexistuje (smad jen vyjma železničního mostu, ale ten už je kousek bokem). A že by někdo brodil Olzu (řeka tvořící hranici) při současných teplotách, to je hodně nepravděpodobné. Takže suma sumárům, mezi Českým Těšínem a Cieszynem se nemění nic!


  • 0

#4 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 10:40

Byl jsem se mrknou a kromě dvou policajtů u hlavního mostu je klid.

Lávka mi příjde taky trochu bokem a předpokládám, že půjdou k Mieszkovi po Střelniční.

Pokud máš platný OP není čeho se bát a frontu na mostě už si skoro ani nepamatuju.

 

most na Střelniční (od nádraží se nedá minout): N 49°44.592' E 018°37.735'

most na Hlavní: N 49°44.978' E 018°37.624'

Sportovní lávka: N 49°44.211' E 018°37.631'


  • 0

#5 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 11:16

Byl jsem se mrknou a kromě dvou policajtů u hlavního mostu je klid.

Lávka mi příjde taky trochu bokem a předpokládám, že půjdou k Mieszkovi po Střelniční.

Pokud máš platný OP není čeho se bát a frontu na mostě už si skoro ani nepamatuju.

 

most na Střelniční (od nádraží se nedá minout): N 49°44.592' E 018°37.735'

most na Hlavní: N 49°44.978' E 018°37.624'

Sportovní lávka: N 49°44.211' E 018°37.631'

Dik

 

Jde mi hlavne o tu sportovni lavku, tak to zkusim zda se bude moci prejit. Kdyztak most na Strelnicni neni daleko.

Zpatky jsem chtel vyuzit ten zeleznicni most, ale radsi to nebudu riskovat a pujdu na most na Hlavni.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 11:42

Situace připomíná stav před vyhlášením výjimečného stavu, kdy hrozila invaze zemí Varšavské (sic!) smlouvy do PLR…


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2013 - 12:28

Dik

 

Jde mi hlavne o tu sportovni lavku, tak to zkusim zda se bude moci prejit. Kdyztak most na Strelnicni neni daleko.

Zpatky jsem chtel vyuzit ten zeleznicni most, ale radsi to nebudu riskovat a pujdu na most na Hlavni.

Sportovní lávka je v onom seznamu hraničních přechodů, takže tam problém nehrozí.


  • 0

#8 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 10:28

Tak jsem navstivil Český Těšín a rekl bych, ze nejhorsi je smrt z vydeseni.

 

Na prvnim mostu (Sportovní lávka) co jsem prechazel, nekdy okolo 6:00, jsem nenasel zivou dusi, ani v okoli cca 300m a to jsem pro sichr koukal i za buky, zda se tam nekdo neschovava.

 

Druhy most (most na Střelniční) jsem pro jistotu presel hned 3x, nekdy okolo 7:00, a ani tady jsem nenasel nikoho kdo by vypadal jako celnik ci policajt. Pritom provoz jak lidi, tak aut tu byl docela slusny.

 

Na tretim mostu (most na Hlavní) taktez zadna kontrola. Ale tam se objevili nekdy po 8:00 na malem parkovisti policiste jak z nasi strany, tak i z Polska, ale byli v druznem rozhovoru a provoz je ocividne nezajimal.

 

Tak to vypada na slovni zastraseni a obcasne kontroly nekdy tesne pred objedem. V noci muzete prohnat pres hranice stado slonu, aniz by si toho nekdo vsiml. Tak nevim, jak to polaci s tim uzavrenim hranic mysleli.

 


  • 3

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#9 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 21:06

Z Karviné do lesů okolo Kaczyse jsem prošel úplně v pohodě ... Ani pecka.  :D


Tento příspěvek byl upraven od polas_CZ: 10 listopad 2013 - 21:07

  • 0
Cogito ergo sun ...

#10 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 22:12

Sobotní zkušenost: silniční přechod v Horní Lištné nikdo, turistické hraniční přechody na Velké Čantoryji a Beskydském sedle taky ani noha...


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama