Přejít na obsah


Fotka

neomag doprava zdarma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 12:26

prisla mi reklama na neomag ze maji

 

Dne 12,11,2013 od 12:00 až do 13,11,2013 do 12:00 při objednání v našem e-shopu www.neomag.cz nad 300kč máte dopravu zdarma.
zvazuju nakup - pridal by se nekdo z Prahy ?

  • -1

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 12:36

A proč je kupuješ ?


  • 0

#3 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 12:45

a jak jinak je sehnat ?

 

a taky by se na tom svezli asi nejaky vanocni darky ...


  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 13:55

Zajdeš k nějakému servisákovi počítačů a poprosíš o nějaký vyřazený disk. Pak vezneš šroubováček a magnet vydoluješ


  • 0

#5 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 15:25

jo todle de, mam jich doma z 5ti hardisku a je potreba nejen obyc krizak ale i hvezdicka nekdy i 2 velikosti ...

 

jenze ja potrebuju tydle maly kulaty a ty z hardisku nedostanu

http://www.neomag.cz...alog=1,razeni,


  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#6 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 22:11

a jak jinak je sehnat ?

 

a taky by se na tom svezli asi nejaky vanocni darky ...

Když sháníš někoho z Prahy, tak se tam asi taky vyskytuješ.... V Praze chodím malé neomagnety kupovat ke Kutilovi na Florenci, má celkem velký výběr tvarů a velikostí a poštovné tě nemusí trápit... 

 

Na co těch sto kousků, že by nějaký nový magnetický powertrail?  ;)


  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 0:14

 A což Dealextreme? Nabízeli je kolem 6 dolarů za 10-20ks podle velikosti. Je to víc než tady, ale doprava je zdarma a pokud jich nepotřebuješ těch 100... Zkušenosti s tím nemám. Ale chtěl jsem to zkusit, jsem zvědav, jak to pošťák strčí do plechové schránky, pokud to vyndá vůbec z auta. Ale asi to umí zabalit, aby se to dalo od plechu urvat.

Jinak ale - milimetrové placičky se můžou zlomit, jen jak se přicvaknou na sebe a zlomený magnet rychle zkoroduje. Kus magnetu z disku jsem zalil do tavného lepidla a funguje, ale pak jsem slyšel, že některé může už teplota tavné pistole odmagnetovat.

Tip na Kutila na Florenci je dobrý, tady u nás o žádné prodejně nevím, až budu někdy v Praze, podívám se tam.


  • 0

#8 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 0:32

Aniž bych chtěl kohokoliv zrazovat od objednávek magnetů ze zahraničí, osobně s tím mám špatnou zkušenost a proto to nikomu nemůžu doporučit... Objednával jsem 2x na Dealextreme a 2x na ebay u prodejce v UK - ani jedna zásilka nedorazila, 1 se ztratila bezestop a ostatní 3 byly vráceny odesílateli, přestože jak u DX tak přes eBay běžně nakupuju a nikdy s doručením problém nebyl...


  • 0

#9 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 0:57

Aniž bych chtěl kohokoliv zrazovat od objednávek magnetů ze zahraničí, osobně s tím mám špatnou zkušenost a proto to nikomu nemůžu doporučit... Objednával jsem 2x na Dealextreme a 2x na ebay u prodejce v UK - ani jedna zásilka nedorazila, 1 se ztratila bezestop a ostatní 3 byly vráceny odesílateli, přestože jak u DX tak přes eBay běžně nakupuju a nikdy s doručením problém nebyl...

Z toho vyplývá, že neomag.cz je tvůj eshop? :D

Čínští obchodníci na ebay jsou známí tím, že při sebemenším problému raději pošlou znovu okamžitě nové zboží.


  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 8:14

1 se ztratila bezestop

To potvrzuje mou teorii, že dosud visí někde v plechové schránce a nikdo to nemůže urvat.

Co se týká DE, zkusil jsem to jednou, zásilka cca za 2 dolary (fólie na displej) a nepřišlo mi nic. Zatím jsem neměl důvod zkoušet to podruhé.


  • 0

#11 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 10:22

nepotrebuju jich sto ale neco planuju tak se jich bude hodit vic a prazsky kutili znam ale vetsinou co tady na eshopu stoji cca 2kc tam stoji 5kc a v par kusech je to jedno ale kdyz toho koupis 10 - 20 kusu tak to trochu mrzi, kor kdyz to ted z eshopu nenavysi doprava...

 

DX i eBay pouzivam casto, zatim se stratilo maloco a bud poslali novy nebo vratili penize, ale magnety sem neskousela koupit protoze sem mela presne stejnou predstavu jako mpik ... a jak pise tak asi postakum nekde ve schrance nebo kontejneru uz takhle par dopisu "visi" :D

 

koupim po 10kusech par variant co si myslim ze vyuziju a bude + magnaticky naramek na vanoce :D


  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#12 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 10:35

Z DX nakupuji často, už určitě několik desítek balíčků a zatím nepřišly dva - vyřešeno přes jejich hotline chat - poslali zdarma znovu. Ale dloho to trvá, občas i dva měsíce :( Magnety posílají hojně obalené bublinkovou folií, takže se nikam nepřicvaknou :)

Objednával jsem nějaké 12x1mm a jsou opravdu hodně křehké a snadno se zlomí.


Tento příspěvek byl upraven od Parkis: 13 listopad 2013 - 10:36

  • 0

#13 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 11:41

dvakrát jsem kupoval zde http://unimagnet.cz/


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama