Přejít na obsah


Fotka

GEOdárky na eventech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 15:49

Protože se blíží doba vánočních eventů, otevírám diskuzi o tom, co by kdo z vás rád našel v dárku na eventu, kde každý příchozí jeden dárek vloží a následně se náhodně rozdělují.

Takže prosím nepsat Audi, klíčky od ní do koše na dárky asi nikdo nehodí ;)  - jen reálné drobnosti, které by potěšily vás osobně a které jste na druhou stranu ochotni věnovat.


  • 0

#2 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 16:07

Já na takovýchto eventech většinou daruji neaktivovaný geocoin/TB nebo kompletně připravenou krabičku na novou keš. Náš georobotek jednou dostal na eventu plyšáka a jeho nadšení neznalo mezí :) .


  • 2

#3 brumlik

brumlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 12:48

Jůůů já bych chtel Oregona 600 , nebo Petzl AD,  :D   :D   :D  a mnoho dalšího  :D   :D   :D


  • 1

#4 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 13:34

Připravená krabička na novou keš by se mi líbila. :-) Já dávala dřevěný tanagram. No a vylosovala jsem si pak mýdlo - užije se ale zas tak nepotěší.

Mě osobně by také potěšilo něco ručně vyrobeného. Já sama odrátovávám kameny, ořechy, šneky, vajíčka a nově si pohrávám s železným žíhaným drátem (teď na zimu třeba dělám jmelí) - ale zase nevím jestli by to udělalo radost všem, takže to se zabalit asi neodvážím...


  • 3

#5 Sam Otlik

Sam Otlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 14:23

Já bych dal třeba ještěrku (nálepku). Třeba s trackovacím kódem -ona by myslím  potěšila i bez ;)  :)


  • 1

>>>>>!*FOUND IT*!<<<<<


#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 15:15

 

Připravená krabička na novou keš by se mi líbila. :-) Já dávala dřevěný tanagram. No a vylosovala jsem si pak mýdlo - užije se ale zas tak nepotěší.
Mě osobně by také potěšilo něco ručně vyrobeného. Já sama odrátovávám kameny, ořechy, šneky, vajíčka a nově si pohrávám s železným žíhaným drátem (teď na zimu třeba dělám jmelí) - ale zase nevím jestli by to udělalo radost všem, takže to se zabalit asi neodvážím...

 
Mě bys takovým dárkem potěšila určitě - máme s dcerou podobné hobby, ketlovanou bižu, především náušnice, korále. Ale pochechtávám se při představě, že by si něco od nás dvou vytáhl "kačer", ten by asi měl radost.( ale kdoví, třeba by se to hodilo pro manželku nebo přítulkyni) Na druhou stranu jsem dělala drátkovanou ještěrku a mloka, to by v krabici na keš třeba i prošlo: .-)
  • 1

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 15:47

Já na vánoční event vždycky nesu neaktivovaný coin (nějaký levnější, kolem dvou stovek). Vždycky dostanu nějakou magnetku na ledničku nebo rolničku a podobně. Zvláštní je, že nikdy nikdo žádný s těch coinů neaktivoval.


  • 3

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 17:02

Já na vánoční event vždycky nesu neaktivovaný coin (nějaký levnější, kolem dvou stovek). Vždycky dostanu nějakou magnetku na ledničku nebo rolničku a podobně. Zvláštní je, že nikdy nikdo žádný s těch coinů neaktivoval.

 

Víš, kolik je kačerů, kteří ani neví, co to je ??

Nebo si myslí, že je to "medaile" ??

:)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 17:28

Víš, kolik je kačerů, kteří ani neví, co to je ??

Nebo si myslí, že je to "medaile" ??

:)

Když se umí přihlásit na event, tak by to vědět mohli :-) Ale určitě jich nebude málo.


  • 0

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 17:40

Když se umí přihlásit na event, tak by to vědět mohli :-) Ale určitě jich nebude málo.

 

No, na to bych moc nesázel, když občas vidím, kolik "železa" se ztratí i na dost vyhlášených velkých eventech ....   :(


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 23:13

Já na vánoční event vždycky nesu neaktivovaný coin (nějaký levnější, kolem dvou stovek). Vždycky dostanu nějakou magnetku na ledničku nebo rolničku a podobně. Zvláštní je, že nikdy nikdo žádný s těch coinů neaktivoval.

V lepším případu si je dají doma do vitrínky, v horším do šuplíku. Kdo by dnes aktivoval a vypouštěl geocoin, když se ztratí ve třetí kešce? :-(


  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2013 - 6:27

V lepším případu si je dají doma do vitrínky, v horším do šuplíku. Kdo by dnes aktivoval a vypouštěl geocoin, když se ztratí ve třetí kešce? :-(


  • 3

#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2013 - 7:02

 

Tak příště ten coin nenos na eventy a přines ho mně :D ! Já ho vypustím - teda když nebude nějakej extra pěknej, to bych asi taky měla strach. Včera jsem kontrolovala svou keš. Visí v ní asi tak 5 cestovatelů a nebyl tam ani jedinej.


  • 0

#14 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2013 - 7:28

Já osobně při podobných akcích s losováním dárků, ať už v rámci geocachingu nebo kdekoliv jinde, dávám přednost tomu, když se to rozlosuje předem, to znamená, že každý si vylosuje předem člověka a pro něho pak připraví dárek. Je to mnohem osobnější, a i když dotyčného třeba vůbec neznám, můžu se řídit aspoň pohlavím a věkem, když už nic :D. Jinak samozřejmě po všech stránkách upřednostňuju dárky ručně vyrobené, za peníze se toho de facto dá koupit jen velmi málo.


  • 0

#15 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 11:04

Tak příště ten coin nenos na eventy a přines ho mně :D ! Já ho vypustím - teda když nebude nějakej extra pěknej, to bych asi taky měla strach. Včera jsem kontrolovala svou keš. Visí v ní asi tak 5 cestovatelů a nebyl tam ani jedinej.

Nebo ho můžeš mně hodit do schránky, a nemusíš se kvůli tomu nikam táhnout :D


  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama