Přejít na obsah


Fotka

Lov bez premium


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 11:57

Ahoj, po delší odmlce chceme s rodinkou opět lovit. 

Používal jsem app Locus v tlf.. Stahl si třeba 200 keší off line.

A HA ! Už to nejde :-( 

Groundspeak prostě chce stůj co stůj hráče geocachingu donutit koupit premiový účet.

Dá se ještě lovit pohodlně bez premiového uctu ?

Nebo bude ještě hůř  a bez premium se lovit nebude:-(

 


  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 12:16

Jisteze se to da, jen uz to neni tak pohodlny. Ten zpusob, kterej addon do Locusu pouzival, byl totiz nelegalni (co se tyce podminek pouziti gc.com). Takze ej tam zakomponovanej zpusob legalni a tam si to gs hlida.

Na mobil treba tou nelegalni cestou funguje c:geo, na PC uz mas moznosti vicero.

 

Kazdopadne mas pravdu - GS se snazi co nejvic lidi mit jako premium - maj z toho prece prachy. Ono by to nevadilo, ale to by musely jejich sluzby taky odpovidat kvalitou ;)


  • 0

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 12:28

Lovit se dá určitě i bez PM, ale jak bylo napsáno, ne tak pohodlně. Pokud by byl zájem si PM vyzkoušet, tak mě kontaktuj přes profil, mám pár kartiček se zkušebním PM na měsíc. Pak se můžeš rozhodnout, jestli se vyplatí koupit PM či se na to vykašlat a lovit jako BM.


  • 1

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 14:32

Já poslední dobou používám oficiální aplikaci Geocaching pro android. Přijde mi lepší než cgeo, kromě statických map (což se hodí ve městě). Cgeo je o dost pomalejší než oficiální, už 2 měsíce ho nemám nainstalovaný. Cgeo jsem používal cca rok, když jsem byl premium member, ale to pro mě je zbytečný, tak moc často nechodím po pmo keších. Jediné co se mi líbí na premium member jsou PQ ale jinak nic co bych potřeboval. Do locusu se body dají vložit z oficiální, přidání waipontů už je také lepší, jen to nenačítá obrázky při uložení kešek offline, ale to už je detail. Na podporu už jsem psal a předali to. Už 5 měsíců nejsem premium a dá se to.


  • 1

#5 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 14:51

Já se bez premioveho členství celkem obejdu. Sice mě občas trochu mrzí, když nekdo laka na super věc a je premiova, ale abych platil za to, že budu mít možnost ulovit pár keší navíc, to ne. Na FTF bych nejezdil, bookmarky tvořit nepotřebuju, dávat své keše PM také ne...
  • 0

#6 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 15:39

Já lovím bez prémiového členství ale už né na mobilu. A připadá mi že těm co loví s mobilem to hodně ztížily. Locus byl skvělý. Já momentálně premium nepotřebuji.  Co bude až nebude možné použít geoget a...... , tak mě to asi přinutí si premium koupit.  


  • 0

#7 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:47

Ahoj, po delší odmlce chceme s rodinkou opět lovit. 

Používal jsem app Locus v tlf.. Stahl si třeba 200 keší off line.

A HA ! Už to nejde :-( 

Groundspeak prostě chce stůj co stůj hráče geocachingu donutit koupit premiový účet.

Dá se ještě lovit pohodlně bez premiového uctu ?

Nebo bude ještě hůř  a bez premium se lovit nebude:-(

locus + geocaching 4 locus 1.5  NE novejsi... a mas svych 200kesek zpet....


  • 1

#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:49

Jen si musis davat bacha, aby se ti to neaktualizovalo - tzn. vypnout automaticky aktualizace na Google Play.


  • 0

#9 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 19:59

locus + geocaching 4 locus 1.5  NE novejsi... a mas svych 200kesek zpet....

hm.... diky moc za tip ! 

máš prosím ještě link kde geocaching 4 locus 1.5  NE novejsi stahnu ?


  • 0

#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 20:04

Zkus se zeptat strejdy googla ;)


  • 0

#11 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 20:59

Zkus se zeptat strejdy googla ;)

tak jo, zkusim sestři :-)


  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 21:44

Pro mě je nejdůležitější na PM možnost dávat FP.


  • 0

#13 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 17:16

locus + geocaching 4 locus 1.5  NE novejsi... a mas svych 200kesek zpet....

FUNGUJE TO !

DÍKY MOC 


  • 0

#14 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 22:20

První čtyři roky jsem bez PM vydržel, první dvě tisícovky jsem ulovil ještě v době kdy jsem PM neměl. Prvních 70 FTFek se mi také podařilo bez PM, které jsem z principu odmítal. A pak mi mrchy "kamarádi"  ;)  PM věnovali pod stromeček a já zjistil jak jsou pohodlné všechny ty PQ, notifikace, favorites, bookmarks, přehledná mapa... atp. Nicméně jsem dospěl do stadia, kdy neprodloužení PM zvažuju. Většina těch prémiových, ale uživatelsky nedotažených služeb se dá obejít, byť některé nelegálně. No prostě mám velké dilema.

Tím vším jsem chtěl říct, že bez PM se dá určitě žít, kdo ho zakusil tak se jen velmi těžko odhodlává ho zrušit.


  • 0
www.povetrnik.cz

#15 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 23:00

Já to mám jednoduchý, PM jsem si pořídil, když jsem měl cca 50 keší a vadilo mi, že se mi nestahují hinty. Tak jsem si to PM koupil. Teď ho budu objednávat po čtvrté. Asi bych měl bez něj problém, geoget a ostatní fíčury nepoužívám, jednou za tři dny si stahuju PQ míst, kam stabilně jezdím tedy přesněji řečeno tradičky. Mysterky a multiny si připravuji předem. Dokonce i do mobilu jsem si koupil GS aplikaci, protože ty dvě kila, přesně 199,-Kč mne opravdu nepoloží.  Sice je pravda, že bych si to mohl prakticky všechno stáhnout alternativním způsobem a neplatit, ale! Když to budou dělat všichni nebude GS. Když bude stát roční předplatné nějakej velkej balík, tak taky použiju alternativní způsob, ale za cenu dvou obědů v hospě to klidně dám. Sice sem tam něco nechodí, nebo jde jinak, ale za ty čtyři roky se jim data ještě nepoztrácela jako třeba bitcoiny z nejmenované banky. :-)


  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#16 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 12:10

Já používám aplikaci pro android "Osmand" s offline mapami. Souřadnice, hinty, obžíznost, atp. si píšu na papír, kde si píšu i poznámky. Věřím, že jsou i pohodlnější formy, ale já jsem spokojen. :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama