Přejít na obsah


Fotka

Ztracený TravelBug

travelbug

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 21:03

Zdravíčko.

Na začátek se omlouvám, jestli tu někde podobné téma a odpověď na mojí otázku už je, pokud ano, někde jsem to musel přehlédnout.  :)

 

Jde mi o to, že jsem poslal 28. září travelbug s nickem 'SolarisTB' (http://coord.info/TB5JHHZ). Poslal jsem ho nedaleko za hranice, kde jsem měl vysledováno, že se tam často dostávají německé TB k nám a naopak. TB se dostal až (první TB, pro mne je to radost) do Hamburgu, kde chvíli ležel a po nějakém čase jsem dostal zprávu, že TB se v cache nenachází.  Jsou tomu již 2 měsíce, co o něm není známo, tak jsem ho označil jako ztracený. Uživatel co ho tam dával tvrdí, že ho vložil do cache a o ničem víc neví a já si nevím rady. 

 

Nabízí se mi několik možností, buď si koupím nový a tento přestanu řešit a počkám, když se někdy náhodou najde nebo vyšlu jeho kopii, kterou mám, ale nevím jak to funguje. Prostě ji vyšlu a kilometry tam nechám? To mi přijde takové divné, jak by jste postupovali vy?

 

Předem děkuji.  :)


  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 23:10

Poslat kopii, nic nemazat.


  • 0

#3 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 2:06

Zkus ještě obeslat všechny logující mezi vložením a oznámením nepřítomnosti TB, třeba tady : http://wiki.geocachi...ání_mince_či_TB

2 měsíce není zas tolik, hlavně takhle na zimu a před svátky. Koukni hlavně na logující nováčky, kolikrát ani neví, co si odnesli. S kopií bych počkal na jaro, kilometry, jak píše dr.vota, bych nemazal, ničemu nepomůžeš a co kdyby náhodou...Ať se ještě někdo radši přesvědčí, někdy zmizí jen přívěšek a plech s kodem se tam může ještě povalovat. Pokud je první a máš k němu "silnou citovou vazbu", existují i hřbitovy, např. GC1A8K2. Odtud se dobře vrací do oběhu, kdyby se náhodou objevil. Ztráta není zas tak vyjímečná záležitost, chce to trochu se obrnit.

A držím palce.


  • 0

#4 aja2pekac

aja2pekac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 13:45

Ahoj, prosím o radu. V létě se ztratil náš vypuštěný TB, po pár měsících jsem ho označila za ztracený. Dnes mi napsala kačerka ze Skotska, že ho našla v kufru. Log o ztracení jsem smazala a grabla jsem si ho k sobě. V logu u TB mi ale pořád nabízí jen možnost discovered nebo write note. Poraďte prosím co jsem udělala špatně a jak napravit to, aby šel TB zase vložit do keše. 


  • 0

#5 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 14:29

Ahoj, prosím o radu. V létě se ztratil náš vypuštěný TB, po pár měsících jsem ho označila za ztracený. Dnes mi napsala kačerka ze Skotska, že ho našla v kufru. Log o ztracení jsem smazala a grabla jsem si ho k sobě. V logu u TB mi ale pořád nabízí jen možnost discovered nebo write note. Poraďte prosím co jsem udělala špatně a jak napravit to, aby šel TB zase vložit do keše.

a nemas jej jen tak mimochodem v kolekci? zkus jej dat do inventare a koukni se...
  • 0

#6 aja2pekac

aja2pekac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 14:36

V kolekci není, mám ho v inventáři. Je to tento TB55ENQ


  • 0

#7 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 15:31

Vložit ho můžeš v logu u cache, ne u TB... Tam to nabízí jen discovered nebo WN, jak píšeš...

 

A neměla by ho spíš od tebe grabnout nálezkyně, když je reálně u ní?


Tento příspěvek byl upraven od mmartin1977: 23 březen 2014 - 15:32

  • 2

#8 aja2pekac

aja2pekac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 16:14

Ona mi psala pres google translator, asi uz ho nema u sebe. Dekuji moc , snad tedy bude pokracovat v ceste. Uz jsem nedoufala, ze se najde.
  • 0

#9 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 21:00

Našla jsem v jedné keši cosi co možná bývalo TB. Jsou to lego kostičky - kostička je provrtaná a je tam dlouhý šroubek s řetízkem. Z druhé strany je nápis lego a též kus řetízku, kde je vidět, že byla karabina a to je vše! Chybí důležité - kovový plíšek s číslem. Dá se nějakým způsobem např. dohledat když číslo neznám? je někde seznam ztracených TB? Fotky či tak něco? Díky za rady..


  • 0

#10 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 21:22

Nejsou v tý keši zalogované jako TB? Nebo dej fotky sem...
  • 0

#11 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 20:13

Aktuálně v keši by neměl být žádný TB.  fotky vložím snad přijdu na to jak.. 


  • 0

#12 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 21:25

Já postrádám TB s Lego kostičkou http://coord.info/TB56CWK, ale moc nepočítám, že by se dostal až do Jižních Čech. Bohužel kačerka na mé maily nereaguje :( .


  • 0

#13 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 21:59

Už jsem si myslela, že ti udělám radost zprávou, kdy jsem měla kostičku z Lega v ruce a ona to byla jiná, zvláštně pokovená. Ta opravdu v jižních Čechách byla.


  • 0

#14 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 12:59

Taky tě zklamu - tu tvou nemám. Toto je "malé" lego. Dole je modrá delší kostička na ní je bíle napsáno LINUS.  A na ní je nacvaknutá bílá kostička - oválek s nápisem LEGO... z obou stran řetízek, ale není u toho již nic.. Hledala jsem i v historii keše zda tam něco takového nebylo a nic! Tak asi tak... 


  • 0

#15 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 13:36

Našla jsem v jedné keši cosi co možná bývalo TB. Jsou to lego kostičky - kostička je provrtaná a je tam dlouhý šroubek s řetízkem. Z druhé strany je nápis lego a též kus řetízku, kde je vidět, že byla karabina a to je vše! Chybí důležité - kovový plíšek s číslem. Dá se nějakým způsobem např. dohledat když číslo neznám? je někde seznam ztracených TB? Fotky či tak něco? Díky za rady..

 

 

Ahoj

On to nemusí být TB. Tyhle přívěšky se prodávají. Svého času jsem je dával do keší.

 

 

Taky tě zklamu - tu tvou nemám. Toto je "malé" lego. Dole je modrá delší kostička na ní je bíle napsáno LINUS.  A na ní je nacvaknutá bílá kostička - oválek s nápisem LEGO... z obou stran řetízek, ale není u toho již nic.. Hledala jsem i v historii keše zda tam něco takového nebylo a nic! Tak asi tak...

 

 

Pokud je LINUS nick, tak tenhle user  http://www.geocachin...6f-8b7269a7667f  žádný TB nemá. Pokud je to tedy on.


  • 0

#16 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 15:55

ANO TAKHLE VYPADÁ! takže to není poškozené TB??? To se mi ulevilo  ;)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:travelbug

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama