Přejít na obsah


Fotka

Nabidka uplatku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 14:21

Posledni dobou opravdu nefunguje stahovani .gpx z gc.cz. Proto nabizim uplatek ve vysi 1000Kc za to, pokud to upravi tak, aby to chodilo spolehlive. Dost casto to vyuzivam. Prida se nekdo k uplaceni webmastra? A co na to Jan Tleskac?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 14:34

Posledni dobou opravdu nefunguje stahovani .gpx z gc.cz. Proto nabizim uplatek ve vysi 1000Kc za to, pokud to upravi tak, aby to chodilo spolehlive. Dost casto to vyuzivam. Prida se nekdo k uplaceni webmastra? A co na to Jan Tleskac?

Citat: Vsem jsem to tady na ty tocne rikal:"Neber uplatky, neber uplatky... nebo se z toho zblaznis! Ale je to marny, marny, je to marny!"
Jsem se sluzbami GEOCACHING.CZ spokojen a dekuji webmasterovi za jeho vzornou (a zasluznou) praci... GPX soubory lze stahnout i zde - vetsina to vi, zna a pouziva, ale jestli to nekomu pomuze, budu rad!
LOVU ZDAR!
TEA_CR
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 14:56

Za adresu geotoad.sourceforge.net si uctujem 500Kc. Cislo uctu poslem. Ak potrebujes aj kompletny servis, cize kliknut, aby sa to spustilo, tak 1000Kc.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 13:10

Omluvam se, ze nejsem dostatecne technicky zdatny ale i moji malickosti ten system velmi vyhovoval. Takze jen ze zvedavosti - proc uz to vlastne nefunguje ? V cem je chyba ?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 15:49

Citat: Vsem jsem to tady na ty tocne rikal:"Neber uplatky, neber uplatky... nebo se z toho zblaznis! Ale je to marny, marny, je to marny!"
Jsem se sluzbami GEOCACHING.CZ spokojen a dekuji webmasterovi za jeho vzornou (a zasluznou) praci... GPX soubory lze stahnout i zde - vetsina to vi, zna a pouziva, ale jestli to nekomu pomuze, budu rad!
LOVU ZDAR!
TEA_CR

Nmmm. To ma nejakou divnou koncovku, potrebuju neco co zvladne google earth a easyGPX.. A tohle je tomtom koncovka.......
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 15:48

Za adresu geotoad.sourceforge.net si uctujem 500Kc. Cislo uctu poslem. Ak potrebujes aj kompletny servis, cize kliknut, aby sa to spustilo, tak 1000Kc.

Co to ma byt? Jakysi programek.... Ale ja nechci program, chtel bych si stahovat rovnou .gpx..... Potrebuju to do google earthu.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 18:40

[quote]
Omluvam se, ze nejsem dostatecne technicky zdatny ale i moji malickosti ten system velmi vyhovoval. Takze jen ze zvedavosti - proc uz to vlastne nefunguje ? V cem je chyba ?
[/quote]
Jak uz tu psal pepa predemnou.. Jsem proste rqakovej, ze chci mit prehled o vsem, co se deje, a zvlaste v okoli mist ktera jsem uz navstivil. Hledam cache podle toho, kde zrovna jsem, do gpsky si krasne nacpu wp z cele cr a kdyz se nekde vynorim (po tahu, kamos mne nekam pozve, nekam jedu, nekde chlastam) coz se v kombinace 1dum, druhej dum, chata, chaty a domy kamosu muze docela dobre roztahnout na celou republiku. A taky mam uchylku na to, ze kdyz nejakou oblast vycistim, tak chci aby zustala cista. To se samozrejmne obcas nepovede, ale co. A taky mne tesi, kdyz v google earthu vidim pribyvajici ikonky S (jako SeE, na ikonu S menim po nalezeni kazdy bod a moc si s tim vyhraju).
[/quote]
Jo, a hlavne, kdyz to fungovalo drivm, proc to nefunguje ted? Prave proto nabizim uplatek jako motivaci, myslim to vazne!!!!! SeE
[/quote]
Ps: Dneska to funguje.
[/quote]
PPs: Pokud se webmaster prizna, ze to byla jeho vina a ne nahoda, ma u mne slibenou odmnenu...
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2006 - 22:10

Vypada to, ze to funguje. Nikde jsem tu nenasel prezdivku webmastera, muzete mi prozradit kdo to je, kdo si zaslouzil odmenu? Aspon prezdivku na GC...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 16:51

Zkus najit GPS Babel ten by ti mel pomoct to "prelozit" pokud si to dobre pamatuju, nebo to importuj do GSAKu a vyexportuj do potrebneho formatu.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 19:06

Nmmm. To ma nejakou divnou koncovku, potrebuju neco co zvladne google earth a easyGPX.. A tohle je tomtom koncovka.......

Chlape! Min zbrklosti a vic se divat! Nesmis klikat na prvni ikonku, kterou vidis. Hned vedle ikony zelene diskety je ikona "Vybrat" (bily obdelnik s cervenou fajfkou), po kliknuti se ti rozbali vybrana kategorie a na jeji strance dole mas export do sesti ruznych formatu, vcetne google earth.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 20:58


  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2006 - 23:58

Vypada to, ze to funguje. Nikde jsem tu nenasel prezdivku webmastera, muzete mi prozradit kdo to je, kdo si zaslouzil odmenu? Aspon prezdivku na GC...

Seedcorpe, Seedcorpe...
Co takhle kliknout na Kontaktní e-mail: info@geocaching.cz
Ktery se vyskytuje na kazde strance dole...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 21:11

Chlape! Min zbrklosti a vic se divat! Nesmis klikat na prvni ikonku, kterou vidis. Hned vedle ikony zelene diskety je ikona "Vybrat" (bily obdelnik s cervenou fajfkou), po kliknuti se ti rozbali vybrana kategorie a na jeji strance dole mas export do sesti ruznych formatu, vcetne google earth.

Jooo, to vypada dobre. Ale nevypada. Neumi to vynechat moje a nalezene.... dela mi to v google earthu bordel....... UUUUU

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2006 - 15:16

Seedcorpe, Seedcorpe...
Co takhle kliknout na Kontaktní e-mail: info@geocaching.cz
Ktery se vyskytuje na kazde strance dole...

Dobra, to vim, ale uzivatel info....... To mne moc neoslovuje.... HAHa :))
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 22:10

Jooo, to vypada dobre. Ale nevypada. Neumi to vynechat moje a nalezene.... dela mi to v google earthu bordel....... UUUUU


Je mi líto, ale jediná stoprocentní rada je - zaplať si PM (no, ne vždy stoprocentní, ale řekněme 99procentní).
Vím, že to jsi nechtěl slyšet, ale co naděláš.
Nechápu, co všichni mají proti PM. Uvědomte si, že tím podporujete gc.com, bez kterého by nefungovalo ani gc.cz. A těch pár korun/USD nic není, to většina lidí propije během jedné pařby.
btw: spočítal sis, jak dlouho by jsi měl PM za těch 1000 Kč? ;o)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2006 - 12:25

Dobra, to vim, ale uzivatel info....... To mne moc neoslovuje.... HAHa :))

Tak dneska to zase nejede, a uz to vypadalo, ze odmnena bude udelena....
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 22:18

Je mi líto, ale jediná stoprocentní rada je - zaplať si PM (no, ne vždy stoprocentní, ale řekněme 99procentní).
Vím, že to jsi nechtěl slyšet, ale co naděláš.
Nechápu, co všichni mají proti PM. Uvědomte si, že tím podporujete gc.com, bez kterého by nefungovalo ani gc.cz. A těch pár korun/USD nic není, to většina lidí propije během jedné pařby.
btw: spočítal sis, jak dlouho by jsi měl PM za těch 1000 Kč? ;o)

Ja proti PM nic nemam, jen nevim, jestli to umoznuje...... Proste chci jednim cudlikem stahnout vsechny .gpx z cele cr s vynechanim vlastnim a nalezene......
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 22:57

Ja proti PM nic nemam, jen nevim, jestli to umoznuje...... Proste chci jednim cudlikem stahnout vsechny .gpx z cele cr s vynechanim vlastnim a nalezene......


A jo, to už tu taky bylo. Neumožňuje. Umožňuje to vytvoření gpx s max 500 keškama. Za to je v tom GPX ale obsaženej listing, hint, velikost, obtížnost, kdo to založil, posledních myslím 5 logů atd. Můžeš si nechat vynechat mysterky, nalezené, s obtížností větší než třeba 4 atd. Můžeš si nechat posílat víc pocket queries, což znamená, že když vhodně zvolíš parametry jednotlivých filtrů (na to tady taky existuje vlákno), tak dostaneš komplet v několika gpx.
Pokud tedy trváš na tom, že opravdu nutně potřebuješ celou ČR na jedno kliknutí, tak máš pravdu - PM není pro tebe řešení.
Mně například PQ vyhovují stoprocentně.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 23:27

A jo, to už tu taky bylo. Neumožňuje. Umožňuje to vytvoření gpx s max 500 keškama. Za to je v tom GPX ale obsaženej listing, hint, velikost, obtížnost, kdo to založil, posledních myslím 5 logů atd. Můžeš si nechat vynechat mysterky, nalezené, s obtížností větší než třeba 4 atd. Můžeš si nechat posílat víc pocket queries, což znamená, že když vhodně zvolíš parametry jednotlivých filtrů (na to tady taky existuje vlákno), tak dostaneš komplet v několika gpx.
Pokud tedy trváš na tom, že opravdu nutně potřebuješ celou ČR na jedno kliknutí, tak máš pravdu - PM není pro tebe řešení.
Mně například PQ vyhovují stoprocentně.

Jojo, od zacatku co to pouzivam si odsud stahuju celou cr, prdnu to do google earth a mam prehled, co se deje. At uz vyrazim kamkoliv, vidim, jake cache tam jsou a vidim, jaka je ve kterem miste hustota pokryti cachi. Prave proto chci podporit (uplatit) mistniho webmastera, aby to upravil ke spolehlivosti....
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 1:48

[quote]Jojo, od zacatku co to pouzivam si odsud stahuju celou cr,[quote]

Jeste porad jsi nevysvetlil mou stouravou otazku (vznesenou myslim v jinem vlakne, pripoustim) na co nekdo potrebuje stahovat a 'mit prehled' o cele republice naraz. jestli jsi ja nevim z prahy (napr.), k cemu potrebujes mit prehled o tom, kde a jaka nova cache vznikla nekde za olomouci? denne? nestouram, jen to fakt nechapu, a budu rad, kdyz me hloupemu to nekdo vysvetli. / kdyz totiz jedu do olomouce, stahnu si aktualne seznam x bodu kolem (tech 500 co umoznuje pocket query by jiste stacilo, tech nekolikrat dvacet ktere umoznuje prime stahnuti 'nearest' kolem nejake cache v olomouci vetsinou staci taky, a je s tim prace asi na pet kliknuti, coz se vetsinou vejde do peti minut...) ... no nevim, proste tomu nerozumim, a uprimne jsem zvedavy - k cemu potrebujes nutne prehled o cele republice? mas doma v garazi vrtulnik, nebo o co jde?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama