Přejít na obsah


Fotka

Dostal jsem důvěru od Pepy, jsem nový moderátor


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 1:36

Ahoj

Tak jak začít….. Pepa mi nastavil moderátorské frčky. Za projevenou důvěru mu děkuji a vážím si toho. 

A co napsat dalšího. Třeba krátké představení. Jmenuji se Tomáš a žiju na Kladně. S geocachingem jsem začal v roku 2009 a už předtím jsem se o GC zajímal. Tuhle hru jsem si oblíbil. Beru jí jako perfektní doplněk pro můj koníček, kterým je fotografování. A musím říci, že keše mě dovedly už na dost nádherných míst.  Můj počet odlovených keší se momentálně pohybuje okolo čísla 500. Někdo si možná řekne málo. Je to možné, nicméně já tuto hru nehraji proto, aby mi ve statistice nabíhal počet odlovených keší, ale proto, že mně baví.

 

 

No a teď k mému působení zde na fóru.

S moderováním mám cca desetileté zkušenosti. Po těchto stránkách se pohybuji od roku 2009, což si mnozí z Vás dokáží zjistit sami. Za tu dobu jsem již u mnoha zdejších lidí „poznal“ jací jsou.  Vím, že jsou zde prudiči a vím, že jsou zde lidi, kteří jsou v pohodě. Je to úplně jedno, každý má u mě stejnou startovní čáru. Záleží na každém jak s touto pozicí naloží. Pojďme se domluvit na jedné věci. Již jinde jsem psal o nepsaných pravidlech moderování. Přidám tedy další nepsané pravidlo. Fórum nevytváří moderátor, ale lidé na něm působící. Úkolem moderátora je držet v rozumných mezích diskuze na fóru se vytvářející. Chovejme se všichni podle toho, snažme se aby naše odpovědi nevyvolávali v ostatních pocit, že jim odpovídá člověk, který jimi opovrhuje. Ono někdy k tomuto stačí právě nesprávně formulovaná odpověď. To k ničemu nevede. Tímhle si nikdo nikoho nezíská.

 

Na každé fórum přicházejí nováčci, kteří se z pohledu dřívěji příchozích  lidí na fórum, ptají na blbosti a na již x krát zodpovězené dotazy. Ano je to tak, ale tohle je všude a bude to všude. Tyhle lidi není dobré odbývat větou „najdi si to už se na to odpovídalo x-krát“. Snažme se jim odpovídat, tak aby se co nejdříve na tomto fóru vyznali sami a oni mohli v budoucnu pomoci jiným nově příchozím. Vzpomeňme si jak tady a kdekoliv jinde každý z nás začínal.

 

No a co napsat na konec? Třeba tohle. Děkuji za přijetí do moderátorských řad. Ještě jednou děkuji Pepovi za projevenou důvěru. Umím být zlý, umím být hodný na lidi, kteří si to zaslouží. Nezajímá mě, zda zde má člověk tisíce příspěvků nebo deset. Všem budu měřit stejně. Postupně se seznámím s technickým chodem fóra a jdeme na to. Pomůžeme si navzájem?

 

Máte nějaké dotazy Vy na mně? Klidně se ptejte.

 

 

btw: od jisté doby bytostně nesnáším jedno slovo začínající na ž a budu se snažit aby ze slovníku některých lidí ve spojitosti s tímto fórem zmizelo.


  • 12

#2 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 2:17

Gratuluji a preji hodne pevnych nervu, trpelivosti a pevnou vuli pri dosazeni vytycenych cilu, aby tyto stranky byli tim, cim maji byt, predevsim pohodovym ostruvkem spolecne postizenych lidi a dobrym pruvodcem, lakadlem a zdrojem vzacnych informaci pro zacinajici, ci jinak tapajici. Hodne zdaru!
  • 1

#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 5:48

Já bych měl tedy pár technických dotazů.

1) Jestli mi také budeš schvalovat příspěvky?

2) A zda by se dalo nějak domluvit, aby schválení nebo neschválení proběhlo do určité doby (např. 5 minut)?

3) Zda bych mohl být nějak vyrozuměn o případném důvodu neschválení příspěvku nebo alespoň té skutečnosti, že příspěvek nebyl schválen, abych na jeho zveřejnění nemusel zbytečně čekat?

 

Jako občas se stane, že mi je příspěvek schválen třeba až po dvou dnech, kdy už je diskuze neviditelná na první stránce mezi těmi aktivními nebo je příspěvek zaniklý někde uprostřed threadu mezi ostatními příspěvky a ne na konci threadu. Já to nechápu, že je možné nechat dva dny příspěvek někde viset nepovšimnut. 


  • 0

#4 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 5:57

Také gratuluji a přeji pohodové moderování  :D, Nemám dotaz, spíše jen takový malý povzdech. Jako moderátor bys měl zapracovat na písemném projevu, protože množina tvých pravopisných chyb se nebezpečně blíží nekonečnu, a to vč. nadpisu  :o! Nic ve zlém... ;)


  • 1
Vložený obrázek

#5 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:23

Také gratuluji a přeji pohodové moderování  :D, Nemám dotaz, spíše jen takový malý povzdech. Jako moderátor bys měl zapracovat na písemném projevu, protože množina tvých pravopisných chyb se nebezpečně blíží nekonečnu, a to vč. nadpisu  :o! Nic ve zlém... ;)

 

Díky. Tvé slova si vezmu k srdci. Hrubku v nadpisu jsem opravil. Pokud uvidíš další chyby, klidně se ozvi.


  • 0

#6 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:34

Já bych měl tedy pár technických dotazů.

1) Jestli mi také budeš schvalovat příspěvky?

2) A zda by se dalo nějak domluvit, aby schválení nebo neschválení proběhlo do určité doby (např. 5 minut)?

3) Zda bych mohl být nějak vyrozuměn o případném důvodu neschválení příspěvku nebo alespoň té skutečnosti, že příspěvek nebyl schválen, abych na jeho zveřejnění nemusel zbytečně čekat?

 

Jako občas se stane, že mi je příspěvek schválen třeba až po dvou dnech, kdy už je diskuze neviditelná na první stránce mezi těmi aktivními nebo je příspěvek zaniklý někde uprostřed threadu mezi ostatními příspěvky a ne na konci threadu. Já to nechápu, že je možné nechat dva dny příspěvek někde viset nepovšimnut. 

 

 

Zdárek shamane

 

1. Ano, také budu schvalovat tvé příspěvky.

 

2. Co jsem zatím koukal, tak pokud se nepletu, schvalování není automatický proces a každý příspěvek musí schválit někdo kdo má na to práva. Nikdo tady nesedí 24 hodin denně a tak třeba 5 minut je někdy nereálných.

 

3. Jsem tu chvilku a seznamuji se s tím jak to tady po technické stránce funguje. Zatím nevím, zda je právě po technické stránce možný, aby byla společně v případě neschválených příspěvků odeslána SZ z upozorněním o tom, že příspěvek nebyl schválen.


  • 0

#7 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:55

Díky. Tvé slova si vezmu k srdci. Hrubku v nadpisu jsem opravil. Pokud uvidíš další chyby, klidně se ozvi.

 

Tvá slova...

Ale jinak přeji hodně pevné nervy :)


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#8 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:55

Gratuluji k důvěře a přeji pevné nervy.

 

Přiznám se, dělat bych to nechtěl (osobně bych se na to nehodil, já bych měl moc měkké srdce - a takový OT bych asi většinou neřeši) :-).

 

 

Na každé fórum přicházejí nováčci, kteří se z pohledu dřívěji příchozích  lidí na fórum, ptají na blbosti a na již x krát zodpovězené dotazy. Ano je to tak, ale tohle je všude a bude to všude. Tyhle lidi není dobré odbývat větou „najdi si to už se na to odpovídalo x-krát“. Snažme se jim odpovídat, tak aby se co nejdříve na tomto fóru vyznali sami a oni mohli v budoucnu pomoci jiným nově příchozím. Vzpomeňme si jak tady a kdekoliv jinde každý z nás začínal.

V tomhle se na mě můžeš spolehnout, nováčkům rád poradím, nemám rád odpovědi typu "je to na wiki". :-)

 

btw: od jisté doby bytostně nesnáším jedno slovo začínající na ž a budu se snažit aby ze slovníku některých lidí ve spojitosti s tímto fórem zmizelo.

Taky to nemám rád, neřekl bych, že to dělá pár OT příspěvků, spíše mi připadá, že to dělá chování některých lidí, kteří když nesouhlasí s nějakým názorem, řeknou, že to je tím, že to tu je ž... a podle toho tu taky vypadají ty názory (s kterými oni nesouhlasí. :-)


  • 1

#9 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:57

Tvá slova...

Ale jinak přeji hodně pevné nervy :)

 

Kluci, nechte ho, moderátor tu není od toho, aby kontroloval češtinu, ale aby kontroloval fórum ;-)

I když tohle mě taky zatahalo za oči;-)


  • 0

#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 6:59

Tak nám vítej hrdino z dálky! Taky přeju moudrost, rozvahu a pevné nervy! Dík, že ses té nevděčné služby ujal.

 

A s tím pravopisem - hele, základ je, že Pepa bez Pepy je jako předseda bez předsedy, to je přece jasný, když je vrchní admin :D.


  • 1

#11 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 7:13

Jo, a ještě, přivítala bych, kdyby sis, Tomáši, prosím tě, dovyplnil profil, když nám tu teďko budeš organizovat krocení divoké zvěře :D. Chybí ti tam odkaz na profil na GC.com a další drobnosti, jimiž člověk kapku vystoupí z anonymity. Ne že by to bylo nutný, ale bylo by fajn, kdybys tak chtěl učinit, zvyšuje to důvěryhodnost.


  • 0

#12 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 7:28

Dobrá. :D  Tak Tvá - Tvé. Patrně v tomhle směru nějaká ta snad ne strašná hrubka bude, ale nebojte, budete mně rozumět.  ;) 

 

Jacko, čekal jsem kdy to někdo napíše. Dobrá vyplním si profil. ;) Ale jak již jsi napsala ty, nikoho do toho nebudu nutit.


  • 0

#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 8:15

Tak vitej, Tome :)
Jsem rada, ze to konecne nebudu delat sama :) I kdyz ses prihlasil malinko pod natlakem okolnosti.

Co se tyce shamana: s tim okamzitym schvalovanim "otravuje" porad. Porad mu taky rikame, ze to proste nejde, nehlede na to, ze se n ato nedaj nastavit ani upozorneni. Holt to ma dan za to, ze dost casto neumi napsat slusnej prispevek. Odesliaat SZ automaticky nejde, jedine rucne. A uprimne: ze by se mi do toho chtelo se rict neda ;)

Kdybys nahodou potreboval nejkou radu, jak co funguje (on ten mistni cestin je obcas trochu kostrbatej) nebo neco nemoh najit, tak se pokusim pomoct. I kdyz dost casto taky zjistuju novy veci. Nebo mi pribejvaj moznosti :))
  • 0

#14 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 8:24

Ahoj petulinko  ;)

Pokud si nebudu s něčím vědět rady, určitě se ozvu. Pevně věřím, že to tady všichni společně dáme dohromady. A díky za přivítání. To díky patří i všem ostatním.


  • 0

#15 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:12

Dobrá. :D  Tak Tvá - Tvé. Patrně v tomhle směru nějaká ta snad ne strašná hrubka bude, ale nebojte, budete mně rozumět.  ;)

 

Nikolivěk,ty - tvá - tvé - vy - vaše. Velká písmena na začátku zájmen ve 2. osobě čeština vyžaduje pouze v korespondenci, což fórum nebo chat nejni . Tak, a doufam, že teďkonc nedostanu černej puntík za OT, když jsem reagovala na trochu OT moderátora :D!


  • 0

#16 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:27

Jsem rada, ze si to uvedomujes :D Diskuze je to ale tomyho, takze to necham na nem, at si to vyresi ;)


  • 0

#17 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:35

Tak jo, zacneme od nuly a snad nam to vsem pujde. Preji pevne nervy a chladnou hlavu. A jsem rad ze ses obetoval :) Dik.


  • 0

#18 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:36

Také gratuluji a přeji pohodové moderování  :D, Nemám dotaz, spíše jen takový malý povzdech. Jako moderátor bys měl zapracovat na písemném projevu, protože množina tvých pravopisných chyb se nebezpečně blíží nekonečnu, a to vč. nadpisu  :o! Nic ve zlém... ;)

Pro info, upozorňovat na chyby je neslušné. A když už máš tu potřebu, tak snad neni potřeba to veřejně rozmazávat místo abys poslal soukromou zprávu, ať si to opraví.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#19 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:42

...jseš novým moderátorem ;) :D

 

Hlavně když tu bude pohoda. Víc netřeba. Jo, vlastně jo: lidi. Ty taky.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#20 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:55

Vítej a přeji Ti pevné nervy
  • 0

misa%20kulicka%202.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama