Přejít na obsah


Fotka

100.000 nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 13:53

Zcela náhodou jsem se podíval na hlavního světového honiboda. A světe div se, on má k dnešku už jen 330 kousků do celkového počtu 100 000 nálezů...! Jen nevím, zda to patří do rubriky Blahopřání nebo spíš do Geodepresivních koutků:huh:

 

Alamogul.PNG


  • 0

#2 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 14:20

A jaké má krásné zaměstnání, ten může skutečně říci, že práce je mu koníčkem :D

 

Jinak koukal jsem tuhle na Silicon Valley a tam je kešek, že jsou snad všechny v kolizi. A navíc samé tradičky. To se jim to loví, to není jak u nás, kdy se celou noc plahočíš za jednou keškou, kterou jsi týden luštil (ale neměnil bych ;) )...


  • 4

#3 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 14:46

Koukal jsem na jeho nalezy a nevypada to, ze by se nejak stitil multin nebo mysterek. ;)


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#4 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 14:47

To by se nemělo, takhle veřejně to aktualizovat. Teď náš vyhlášenej honibod třeba někde v koutku pláče :D


  • 7

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 14:54

Multin a mysterek se sice neštítí, ale v USA si moc nevyberete, když je tam většina keší tradiček.


  • 1

#6 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 15:07

Multin a mysterek se sice neštítí, ale v USA si moc nevyberete, když je tam většina keší tradiček.

 

Pravda...


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#7 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 15:53

Co je charter member?


  • 0

#8 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 16:01

charter member - čestný titul pro ty, kteří jsou platícími uživateli od prvního roku zavedení placených služeb. Přístup k funkcím serveru se nijak neliší od Premium Members


  • 0

#9 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 28 duben 2014 - 19:58

To by se nemělo, takhle veřejně to aktualizovat. Teď náš vyhlášenej honibod třeba někde v koutku pláče :D

A to je kdo?  :o


  • 0

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 20:14

Já jen obdivuji ty statistiky... Největší měsíc s nálezy - >4000 keší / měsíc tj. přes 130 keší denně po 30 dní!

Jak to dělá? Dvakrát jsem udělal za den přes 100 keší, ale denně? šlo by to, ale u nás těžko, po pár dnech by byly takhle snadno dostupné kešky vylovené...

A že by přitom měl ještě čas na luštění? To mi někdo říkejte, kde by na to vzal čas.

 

Jako mít miliony, tak asi taky budu chodit na výlety a lovit kešky, ale určitě ne v takovéto míře... Já tomu člověku to honění za body nezávidím, musí to být spíše řehole. Ale obdivuji ho, asi mají v Americe lehké keše. Dát 6 wherigo za den ještě k tomu 1 CITO a další keše, to bych určitě nestihl...

 

A ještě k tomu založit 800 kešek, jak to dokáže udržovat, to opravdu nechápu... I když jak koukám, tak možná přes polovinu bude archivovaných, ale i tak... Na druhou stranu - tradička D1,5, T1,5 přes 10 let stará odhadem u městečka 10 - 15 km od San Francisca a jen 150 nálezů? Tam asi moc nekešují :-)

 

Na druhou stranu jsem rád, že jsme raději u nás, když vidím ty listingy - jedna větička - a prd...


  • 3

#11 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 22:20

Já jen obdivuji ty statistiky... Největší měsíc s nálezy - >4000 keší / měsíc tj. přes 130 keší denně po 30 dní!

Jak to dělá? Dvakrát jsem udělal za den přes 100 keší, ale denně? šlo by to, ale u nás těžko, po pár dnech by byly takhle snadno dostupné kešky vylovené...

A že by přitom měl ještě čas na luštění? To mi někdo říkejte, kde by na to vzal čas.

 

Jako mít miliony, tak asi taky budu chodit na výlety a lovit kešky, ale určitě ne v takovéto míře... Já tomu člověku to honění za body nezávidím, musí to být spíše řehole. Ale obdivuji ho, asi mají v Americe lehké keše. Dát 6 wherigo za den ještě k tomu 1 CITO a další keše, to bych určitě nestihl...

 

A ještě k tomu založit 800 kešek, jak to dokáže udržovat, to opravdu nechápu... I když jak koukám, tak možná přes polovinu bude archivovaných, ale i tak... Na druhou stranu - tradička D1,5, T1,5 přes 10 let stará odhadem u městečka 10 - 15 km od San Francisca a jen 150 nálezů? Tam asi moc nekešují :-)

 

Na druhou stranu jsem rád, že jsme raději u nás, když vidím ty listingy - jedna větička - a prd...

Nejúžasnější je "100K or bust". :)


  • 0
:)

#12 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 7:20

Na druhou stranu, ta představa, že je to mé zaměstnání, a pokud denně neudělám aspoň 50 bodů, tak neplním normu a nedostanu prémie, je strašná. Chudák musí makat možná i víc jak 8 hodin denně, a ten stres, když třeba nemůže najít krabku do pár vteřin musí být hrozný. To u nás by to odbory asi zatrhly.

TT (to topic): pro mě je to jasná geodeprese :P


  • 5

#13 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 7:58

Mě by jen zajímalo, kdo mu za to platí... Že bych se nechal taky zaměstnat :-).

I když se přiznám, i tak bych takových výsledků nedosahoval... Nejsem zaměřený na výkon, ale na zážitek ;-).

 

Zajímal by mě jeho styl odlovu...


  • 1

#14 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 8:05

Ale gratulaci bychom mu za pár dní poslat mohli, co? Nebo se zeptat, co chystá jako jubilejní krabku a dát mu pár tipů na něco pořádného, samozřejmě u nás. :P  To by mu asi klesl počet odlovených za den. ;) Ale zase by si gc konečně pořádně užil. :)

Taky jsem si nejdřív říkala, jaké by to bylo super zaměstnání, dělat profesionálnímu kačerovi třeba asistenta pro přípravu tras a řidiče, ale když to vidím dál......docela se divím, že ho to ještě baví. Navíc když už se někam vypravím, tak chci vidět víc než keše, něco si na místě prohlédnout, cournout se po okolí, dát si místní zmrzlinu.......asi musí mít dost velkou vůli, že jede tímhle stylem a trochu jednotvárný život. Čísílko hezké, ale počet nálezů proti času protékajícímu mezi prsty? 


  • 11

#15 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 21:18

Souhlasím se zvědavkou, najít pěknou keš je super, ale objevit díky ní hezké místo je daleko lepší. Několik set nálezů denně? Neumím si představit, že si z toho člověk něco odnese, teda kromě toho bodu. Ale kdyby se našel sponzor, který by mi platil odlov tak 100 keší měsíčně, beru 8-).
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 22:29

... tj. přes 130 keší denně po 30 dní!

Jak to dělá?...

 

Podívej se, jak vypadají americká města. Stovky a tisíce tradiček, často ulice plné powertrailů. Každý den jich může dát několik.


  • 0

#17 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 22:38

Ale gratulaci bychom mu za pár dní poslat mohli, co?

Čéče, ti nevím...tohle je spíš na politování než na gratulaci...


  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#18 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 23:06

Podívej se, jak vypadají americká města. Stovky a tisíce tradiček, často ulice plné powertrailů. Každý den jich může dát několik.

Mně stačil pohled na mapu Pešti…


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#19 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 1:23

Mě by jen zajímalo, kdo mu za to platí... Že bych se nechal taky zaměstnat :-).

I když se přiznám, i tak bych takových výsledků nedosahoval... Nejsem zaměřený na výkon, ale na zážitek ;-).

 

Zajímal by mě jeho styl odlovu...

Pokud jsem to dobře pochopil, tak je penzionován a pokud byl předtím US Army nebo nějaký podobný státní moloch, tak to není špatný.


  • 0
:)

#20 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 2:40

Já mu závidím. Ne snad ani to číslo, byť je impozantní, ale to, že může dělat naplno co ho těší a ještě víc, že se mu vyhla geosaturace. Já když najdu nějaký určitý počet cachí za krátké období, jsem zahlcen a zcela přirozeně a nekontrolovaně pak vyhledávám pauzu ("nechce se mi lovit"). Udržet takové tempo a nenechat si zaklepat na dveře syndrom vyhoření, to je celkem slušný výkon.


  • 3




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama