Přejít na obsah


Fotka

1.Hranický GeoSilvestr - GCZAXX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 4:18

Zveme veškeré geokačerstvo na slavnostní ukončení georoku 2006 do Hranic. Protože už asi většina z vás má na Silvestra zajištěný svůj program, uskuteční se GeoSilvestr v pátek 29. prosince 2006 od 17 hodin. Dějištěm rozloučení se starým a přivítání nového georoku bude restaurace Aragonit v Teplicích nad Bečvou.
Těšíme se na Vás
Ivo & spol.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 22:58

Samozřejmě že se připojujeme.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2006 - 4:04

Doplnili jsme listing o informace o doprave a ubytování, pridali link na hranický aquapark a trochu poodhalili tajemství GeoSilvestrovského programu :-) Čtěte!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2006 - 23:46

Tak se nám to utěšěně rozrůstá [:D], k dnešnímu dni je oficiálně přihlášeno na čtyřicet kačerů, kačerek a káčat a dalších pár zatím ještě neoficiálně...

Pro účastníky máme ještě několik informací:
Přímo u Aragonitu může zaparkovat jen 6 - 8 aut, ti, kteří se tam již nevejdou budou muset popojet ještě asi o 80 metrů dál na souřadnice N 49 31.719, E 017 44.483, tam odbočit vlevo do slepé ulice, v níž je dostatek místa pro bezpečné parkování.
Nezapomeňte si s sebou vzít jmenovky, přeci jen vás všechny neznáme a vy jistě ostatní také ne..., ale to v průběhu silvestrovských oslav jistě napravíme [:P]. Restaurace bude otevřena už od 16 hodin, takže po tomto čase se můžete začít trousit, v 17 už chceme začít s programem. Pro koupěchtivé pak máme dobrou zprávu, že EuroGeocachingshop otevře na GeoSilvestru svůj prodejní stánek s bohatou nabídkou geoloveckých potřeb...[8)].
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 13:22

Zdravíme všechny úcastníky GeoSilvestra, těší nás vysoká účast i spokojenost účastníků.
Na cetné dotazy ohledne publikace na akci lovené keše Prameny teplické kyselky odpovídáme, že keš mela být publikována už v pátek vecer (posílal jsem ji ke schválení 27.12. casne ráno). V sobotu dopoledne jsem psal reviewerovi, ale nic nedeje, ani žádná odpoved neprišla, tak nevím?!? Asi nezbývá, než čekat...:-(
Ivo a spol.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 5:52

Na 1. Hranickém GeoSilvestru zůstal vložený Grako's Canada Micro geocoin. Několik týmů ho zalogovalo jako "viden", ale nevyzvedl ho nikdo a fyzicky tam nezůstal:-( Puvodne si ho chtel vzít WAV, zapsal ho do logbooku, ale nekdo byl rychlejsí a odnesl ho bez zápisu. Dejte mi prosím vedet, pokud o nem neco víte, případně, jestli ho náhodou máte, tak ho "vyzvedněte".
Dík, zdraví Ivo a tým
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2006 - 16:54

Uz se moc tesim a doufam ze vyjde to ze prijedu :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 16:20

Na základě žádostí některých z vás, jsme po dohodě s majiteli restaurace (už je dost přihlášených na to, aby se akce konala) prodloužili možnost přihlásit se až do čtvrtku 28. prosince 2006, do 22té hodiny večerní.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 17:40

Na cetné dotazy ohledne publikace na akci lovené keše Prameny teplické kyselky odpovídáme, že keš mela být publikována už v pátek vecer (posílal jsem ji ke schválení 27.12. casne ráno). V sobotu dopoledne jsem psal reviewerovi, ale nic nedeje, ani žádná odpoved neprišla, tak nevím?!? Asi nezbývá, než čekat...:-(
Ivo a spol.

Reviewer by mel reagovat maximalne do tri dnu - pokud se tak nedeje, znamena to bud, ze jsou oba revieweri offline / opili / nezvestni po delsi dobu, nebo je problem jinde (v tomhle pripade v nezaskrtnutem checkboxu, ze cache je aktivni).
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 19:05

A přitom si tam ze mě někteří dělali srandu, jestli se mi už nějakej neztratil. No tak už je to tady [:)] už mám prvního pohřešovaného. [:(]
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 18:56

Reviewer by mel reagovat maximalne do tri dnu - pokud se tak nedeje, znamena to bud, ze jsou oba revieweri offline / opili / nezvestni po delsi dobu, nebo je problem jinde (v tomhle pripade v nezaskrtnutem checkboxu, ze cache je aktivni).


Dík haggeovi za rychlou reakci a opravu mé chyby. Doplňoval jsem listing ve spěchu a na to jedno kliknutí zapomněl. Takže už si ji mužete lognout (GC100JB). Ješte pripomínám, že to bylo v poradí: cmelda M+M - FTF, Junet - STF, Minutus - TTF, ... atd. Tem, kterí se teprve chystají na její zdolání prejeme štastný lov.

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 23:25

No me pripadne jeste mnohem smutnejsi ze se ztratil na eventu... Tam by meli byt preci v bezpeci pred mudly a jinymi existencemi, ale jak se zda problem je i v nasich radach...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 15:46

A přitom si tam ze mě někteří dělali srandu, jestli se mi už nějakej neztratil. No tak už je to tady [:)] už mám prvního pohřešovaného. [:(]

Jsme si nedělali srandu, ale spíš se divili (a byli příjemně překvapeni), žes tyto problémy (při počtu tvých coinů) ještě neřešil. Co se týče tohodle coinu, osobně bych si tipl, že ho má nějakej kačer na dně batohu nebo v hluboké kapse bundy a že na něho jen (nedopatřením) zapomněl. Věřím, že se coin najde až půjde ten správný batoh či bunda do pračky.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 10:22

mate krasny avatar, bol by z toho pekny geocoin :)
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 17:02

Věřím, že se coin najde až půjde ten správný batoh či bunda do pračky.

jo mila pani, geocoin to je previt, ten vam znicil pracku... :))

preju at se najde
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 5:41

mate krasny avatar, bol by z toho pekny geocoin :)

Jo, jo, na GeoSilvestru už nám to taky několik kolegů říkalo a na profilu je ještě pěknější. Máme šikovného kamaráda:-) S tím coinem to taky byla první myšlenka která mě napadla, když jsem ten znak poprvé uviděl, ale zatím si musíme nechat zajít chuť, anebo vyhrát ve sportce...:-(
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 19:30

GRAKO až budeš mít čas, tak se ozvi přes náš profil.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 19:38

No sláva , před chvíli jsem dostal SMS od Iva (I+B+M+H), že se snad coin našel v Teplicích v restauraci co byl geosilvestr a že pro něj za chvíli jede. Že mi ho doveze. Tak jsem zvědav, kde ho našli.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 0:07

No sláva , před chvíli jsem dostal SMS od Iva (I+B+M+H), že se snad coin našel v Teplicích v restauraci co byl geosilvestr...

Vidím, že dobré zprávy se šíří rychle...:-) Ano, Grakův coin je na světe. Po pátečním neúspěšném dotazu v Aragonitu, kdy manželka majitele o ničem nevěděla, mi dnes volal přímo majitel (ten mladý číšník co nás obsluhoval), že nějakou minci v plastu našli (a pak že číšníci jsou zloději...). Vecer jsem se tam tedy vydal a byl to skutečne on. Byl zapadlý v polstrování jedné ze sedaček. Předal jsem ho WAVovi, který si ho na eventu zapsal do logbooku, ale už nestihl vyzvednout. Spadl mi kámen ze srdce, jsem rád, že ta kaňka z jinak povedené akce zmizela...:-)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama