Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Vyluštěné - změna souřadnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 8:59

Asi to nejde, ale přecijen se radši zeptám.. kdyby náhodou.. :o)

 

Mám u některých vyluštěných keší na stránkách gc.com změněné souřadnice.. Je možné tyhle keše nějak vyfiltrovat - resp. zjistit, u kterých jsou souřadnice změněné?

 

Když jsem naposledy jela do Olomouce, vyluštila jsem tam několik mysterek a změnila jejich souřadky.. Teď bych tyhle keše chtěla najít, ale rozklikávat všechny olomoucké otazníky se mi nezdá příliš praktické.. :(

 

Díky!

 


  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 9:16

Nejjednodušší asi je vytvořit si bookmark vyluštěných mysterek a ten si pak naládovat do navigace. Ale v rámci PM služeb by se něco takového dalo Groundspeaku navrhnout, bylo by to další plus pro platbu.


  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 9:22

proto je lepší tu "vymoženost" nepoužívat


  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 9:23

Bookmark je reseni pri lusteni, ne ex-post. Asi bych importoval vsechny olomoucke jese pres gc.live do Geogetu. Pokud se nepletu, tak to je jedine misto, kde jsou vypoctene souradnice odlisene od souradnic kese. Geoget pak z toho vytvori finalovy WP a muzes s tim dal pracovat.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 10:06

Už jsem i viděl, že si kačer v Geogetu měnil ikony vyluštěných souřadnic na virtuálky. Snažil jsem se o to několikrát, ale pro mě je Geoget španělská vesnice.


  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 10:29

V geogetu máš označené vyluštěné kešky s finálními WP, i kešky, kde sis případně dal i jen nějaký postup jako poznámku (nemusí mít ani žádný WP) a jednoduše si je pak vyfiltruješ. Takže nevím, proč by se musely měnit ikonky.

Ovšem nikdy jsem nezkoušel, jak to dopadne po importu vyluštěných souřadnic z GS, to by musel říct někdo jiný... Ale jak čtu to, co říká Gord, tak se ti taková vyluštěná souřadnice uloží jako stažená finálka, takže tam budeš mít WP a keše s ním jdou také filtrovat... Ovšem mám pocit, že GG rozlišuje WP, které stáhne z webu a ty, co tam zadáš ručně. Ty stažené z webu dovolí aktualizovat (tj. přepsat při dalším importu), ty zadané ručně snad ne... Ovšem nedám za to ruku do ohně.

Já GG používal už před možností si upravovat finálky na GS a připadá mi doteď jako lepší řešení... 


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama