Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Geocaching.cz v mobilu

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 14:44

Předem se omlouvám za založení nového vlákna, ale i přes hledání jsem nenarazil na nic podobného.

 

Chtěl bych se zeptat, jak moc obtížné by bylo optimalizovat fórum Geocaching.cz pro prohlížení v mobilu. Celkem často jsem připojený, ale je to velmi nepohodlné. Nefunguje mi vyhledávání a když např otevřu poslední přidaný příspěvek, tak se mi otevře vždy začátek vlákna. To by nebylo tak hrozné, kdyby vlákno mělo jen jednu či max 2 stránky, ale listovat až na 60. stranu se mi teda moc nechce :) Tím chci narazit na to, že v listování je jen "předchozí" a "další".

 

Mám SG3 a používám Dolphin browser.


Tento příspěvek byl upraven od MistrVichr: 29 srpen 2014 - 14:45

  • 0

#2 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 15:39

Tady už snaha byla, kupříkladu Tapatalk ale provozovatel tohoto webu nechce aby mu sem chodili lidi tak je to tak jak to je.
  • 2

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 15:45

To nejak dramatizujete. Ja se sem lezu z mobilu pres Operamini, z tabletu pres normalni Operu, a nemam s tim sebemensi problem, chova se mi to vychovane jako na normalnim pocitaci.


  • 0

#4 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 15:59

Ale musíš být prihlášen. Pak to skáče přímo na první nepřečtený příspěvek. Když jsem nebyl přihlášen, pak to skákalo na první příspěvek a musel se jeden proklikávat...
  • 0

#5 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 16:06

To jsou problémy, já na úvodní obrazovce ani nepřečtu bleděmodré názvy témat na bílém podkladě. :unsure:


  • 0

#6 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 20:06

No i presto ze jsem prihlaseny tak mam stejny problem, ale jak pise HaLuMa...asi to dramatizuju. :-( nicmene jsem pouze vznesl dotaz a rad bych vedel jestli ma nekdo podobne zkusenosti. A ten Tapatalk me taky pomerne "zarazil" ale pokud je to jak rikas, tak je to skoda.
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 20:38

Zkusim to jinak... v opere i ve chrome to funguje spravne. Schvalne je zkus, treba se ti to zacne chovat jinak. Treba je to jen problem tveho prohlizece. (Psano na tabletu...)
  • 0

#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 22:14

tapatalk jsem tu zkoušel nadhodit, odpovědí bylo pouze tajemné "nebude", tak jsem si zvykl na mobilní verzi, ale nové procházení 60stránkového tématu je opravdu výzva..já už se naučil spoustu témat ignorovat.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2014 - 10:44

No i presto ze jsem prihlaseny tak mam stejny problem, ale jak pise HaLuMa...asi to dramatizuju. :-( nicmene jsem pouze vznesl dotaz a rad bych vedel jestli ma nekdo podobne zkusenosti. A ten Tapatalk me taky pomerne "zarazil" ale pokud je to jak rikas, tak je to skoda.

 

Mám stejnou zkušenost, taky se dostanu na první stránku tématu a musím listovat, dokud se nedostanu na poslední příspěvek a to i když jsem přihlášená. Při větším počtu stránek to vzdávám a nechávám to až na dobu, kdy budu na PC. 

Prohlížeč jsem si do mobilu žádný neinstalovala, nejspíš tam budu mít nějaký přednastavený, nevím.

Ale taky mě to listování štve a nevidím v tom žádné dramatizování. ;)


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#10 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2014 - 12:24

Tak jsem vyzkousel chroma u operu a stejny problem...takze me uz nenapada cim by to mohlo byt. Takze nezbyva nez obsahlejsi temata prohlizet na pc. Ale kdyby "nekoho" napadlo pridat ke strankovani tam a zpet i vyber cisel stranek mel by za me palec nahoru ;-)
  • 0

#11 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2014 - 13:22

Pokud se mi otvírá mobilní verze webu, klepnu hned na konci stránky na tlačítko "plná verze" . Potom si mohu vybrat i v dlouhém tématu stránku jakou chci. Funguje i v Opeře mini.


  • 0

#12 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2014 - 13:39

No to sice jde a je to jedna z variant, nicméně když už je vytvořená mobilní verze, tak posunout to trochu dále v uživatelsky komfortním ovládání by bylo príma ;)


  • 1

#13 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2014 - 10:11

Chtělo by to tapatalk, to je bez debat. Ale je podpora pro tento typ fóra? 

https://tapatalk.com...te_tapatalk.php


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 31 srpen 2014 - 10:12

  • 0

#14 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2014 - 10:23

V mobilní verzi v opeře mini mě vždy klik na téma pošle na poslední příspěvek, takže za mě ok.


  • 0

#15 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2014 - 12:14

No ja jsem taky zkusil operu mini a neslo to, naproti tomu v opere full to jde. Ale chci mit svizny prohlizec a to opera ktera ma 15mb neni. Takze je to pase. Jsem s dolphinem nadmiru spokojeny takze se s tim bohuzel budu muset smirit. Ale diky za ohlasy ;)
  • 0

#16 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2014 - 12:54

Me to dela jen obcas - kdyz kliknu na nejake aktivni tema, tak me to nekdy hodi na konec tematu a nekdy treba doprostred a pak mi v mobilni verzi chybi tlacitko na presun na posledni stranku. Vetsinou to pak vzadm, nez se proklikavat 100 strankama... Jsem prihlaseny a pouzivam Operu mini a Dolphina.
  • 0

#17 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2014 - 19:38

Já to v Opeře Mini dělám následovně:

1. V seznamu témat si všimnu, kolik má stránek.

2. Kliknu na téma, odroluju na konec stránky a kliknu na Další.

3. Na druhé stránce už je URL ve tvaru, který má na konci "page-2", takže tu dvojku upravím na číslo, které jsem si zapamatoval v bodu 1. ;)

4. Voilà - jsem na poslední stránce.

Ne že by to bylo kdovíjak uživatelsky přívětivé, ale jde to.

 

Téma se mi někdy otevře samo na poslední přečtené stránce, ale dost často taky ne. Zvlášť pokud je to téma, které jsem četl před delší dobou. Zřejmě je číslo poslední strany uložené v nějaké cookie, která ale vyprší na můj vkus příliš brzo.


  • 0
Vložený obrázek

#18 soskrotch

soskrotch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 8:26

Ahoj,

 

já používám geocaching z mobilu a také nemám problem.


  • 0

#19 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 11:13

Já taky ne, celkem to mobilní rozhraní ujde. Ale nepodporu Tapatalku nechápu, IP.Board je mezi podporovanými diskusními systémy.

Nicméně zatím jsme jen ve 3. tisíciletí, počkáme na čtvrté... ;)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#20 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 14:07

Já to v Opeře Mini dělám následovně:

1. V seznamu témat si všimnu, kolik má stránek.

2. Kliknu na téma, odroluju na konec stránky a kliknu na Další.

3. Na druhé stránce už je URL ve tvaru, který má na konci "page-2", takže tu dvojku upravím na číslo, které jsem si zapamatoval v bodu 1. ;)

4. Voilà - jsem na poslední stránce.

Ne že by to bylo kdovíjak uživatelsky přívětivé, ale jde to.

 

Téma se mi někdy otevře samo na poslední přečtené stránce, ale dost často taky ne. Zvlášť pokud je to téma, které jsem četl před delší dobou. Zřejmě je číslo poslední strany uložené v nějaké cookie, která ale vyprší na můj vkus příliš brzo.

 

Jde to i o trochu jednodušeji...

 

Stačí napsat jakékoli dostatečně velké číslo (větší než je počet stránek) např. 299 a výsledek je stejný ;)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama