Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

kdyz nekdo grabnul kesku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 SifaTp

SifaTp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 20:51

Ahoj,loguju kesky.. najednou zjistim,ze me predbehla holcina..dala grab it a ja ted nevim jak ji mam zalogovat, ze jsem ji tam nechala.. je to dnesni datum, takze necekala..


  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 20:58

Ahoj, zřejmě máš na mysli travel bug a ne kešku. S případy, že jej někdo grabne ještě dříve, než jej elektorinicky vložíš do keše, se tu a tam setká snad každý. Můžeš jí napsat, že se takovéto věci nedělají a požádat ji o kód, abys ho grabnul zpět, vložil do keše a pak si jej teprve vzala, ale nic dalšího s tím neuděláš.


  • 0

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 20:58

Myslíš trackovatelný předmět? Už se to někde řešilo. Pokud máš kód předmětu, grabni ho zpět a vlož do keše.

EDIT: Pokud nemáš kód, napiš majiteli předmětu nebo dotyčné kačerce.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 12 říjen 2014 - 21:01

  • 0

#4 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 21:00

Ahoj, já to dělám tak, že pošlu mail, aby si uvědomil/a, co provádí za blbost a že okrádá TB o kilometry, většinou se domluvíme, nechám si poslat trekovací číslo (pokud ho tedy nemám poznamenané), grabnu zpátky a vložím do keše, odkud si ho on/ona pak standardně vyzvedne. Grab logy pak smažeme.....


EDIT: Kulíšku, ty jsi ďábelsky rychlej :lol:


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 12 říjen 2014 - 21:00

  • 2
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#5 SifaTp

SifaTp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 21:03

děkuji! myslím TB,.. jen jsem to nějak nedopsala! díky


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 21:28

Mě kdosi grabnul TB, než jsem se vrátil domů a mohl zalogovat. Popovezl ho o 2 kilometry. Tak jsem mu napsal, proč to udělal a on že loguje TB z telefonu rovnou od keše. Protože šlo o 2 km, nechal jsem to být. Ale opačný případ - dnes jsem v keši našel TB, opsal si číslo a při logování jsem zjistil, že je tam něco úplně jiného. Vzhledem k tomu, že to co jsem našel, měl elektronicky u sebe náš velkotrackablista, napsal jsem mu, ať to zaloguje. Já jen discoveroval, tak to bylo jedno.


  • 0

#7 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 21:35

To je v poho... Mě zas choděj logy že muj TB byl spatřen v Irsku, ale podle posledního logu ho má u sebe jeden cz kačer :D


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#8 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 10:57

Pokud není zapsáno vložení TB do keše, čekám asi týden a pak ho grabnu. Jen je třeba na takové TB myslet a pak jejich cestu (visited) zpětně dologovat, což je docela opruz. Setkal jsem se i s případy, kdy kačer logoval "visited" i po datu, kdy ho vložil do keše, odkud jsem ho grabnul, nebo zalogoval jeho vložení do úplně jiné keše, než kde jsem ho našel. 


  • 0

#9 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 19:09

Už se mě to stalo častokrát, jak tady, tak v zahraničí. Nedalo by se prosadit, aby o tom napsal něco GS do pravidel? V těch současných je grabnutí bráno na stejnou úroveň jako retrívnutí a není tam vysvětleno, že by se mělo počkat na log od kačera co to do té keše vložil...

Pravidla na gc.com


Tento příspěvek byl upraven od LudaL: 13 říjen 2014 - 19:21

  • 3




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama