Přejít na obsah


Fotka

!Prosim o pomoc!new validation code


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 12:17

Potreboval bych poradit,jak dostat novy validation code na geoceachingu.com Podle vseho co jsem udelal by to melo nejspis prijit,ale uz cekam 5dnu a jeste mi nic neprislo.Mozna delam nekde chybu.toto mi dojde:

Send validation email
A new validation code has sent to your email address (my mail). If this is not your correct email address you will need to modify your account details to have another validation code sent to you.
If you already received your code through email you can enter it now.

Dekuji za radu a preji stastny lov;-)

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 12:28

Tezko rict, jedine co me napada je to, co ti doporucuji v te hlasce... sorry, pokud jsi tohle uz davno vyresil a ja ti ted dam uplne trapnou a zbytecnou radu - ujistil ses, ze v accountu mas nastavenou spravnou e-mail adresu, na kterou to ma prijit?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 12:31

Tezko rict, jedine co me napada je to, co ti doporucuji v te hlasce... sorry, pokud jsi tohle uz davno vyresil a ja ti ted dam uplne trapnou a zbytecnou radu - ujistil ses, ze v accountu mas nastavenou spravnou e-mail adresu, na kterou to ma prijit?

Taky bacha na spam filter ve schránce - já jsem musel dát www.geocaching.com na whitelist.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 12:53

Taky bacha na spam filter ve schránce - já jsem musel dát www.geocaching.com na whitelist.

Parada.Uz mi to doslo.Ale ta doba je fakt strasna:-/
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama