Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

C-geo + tablet = nefunkční mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Gumik

Gumik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 12:31

Dobrý den, ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Mám ve svém telefonu aplikaci c-geo, mám v něm stažené offline mapy a vše krásně funguje. 

Koupil jsem si tablet a nastavil jsem si všechny parametry jako ve svém telefonu. Offline mapy mi bohužel nejdou. Stahoval jsem již různé typy map a nikdy nic nepomohlo. Verzi androidu mám v obou zařízení stejnou. Níže jsou fotky mapy jak ji vydím př připojení na internet v google maps a jak ji vidím v offline mapách. 

 

Děkuji za každou radu. 

 

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2014-12-22-12-17-29.png
  • Screenshot_2014-12-22-12-17-42.png

  • 0

#2 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 12:35

Bude třeba nastavit složky s mapami a s tématy. Stejná verze androidu ještě neznamená, že jsou složky úplně stejné


  • 0

#3 Gumik

Gumik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 12:39

Bude třeba nastavit složky s mapami a s tématy. Stejná verze androidu ještě neznamená, že jsou složky úplně stejné

Můžete mě prosím kopnout, abych tomu lépe porozumněl?? mapy jsem v c-geu nastavil (jenom jsem vybral jejich umístění). Témata jsem též stáhl a vybral složku kde jsou. U mnou původně vybraných map jsem na telefonu ani téma nemusel vybírat a vše bylo O.K. Zde nikoliv.  


  • 0

#4 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 9:21

Mě se to v telefonu také nepovedlo naopak v tabletu to funguje. Zkoušelo mi to nastavit i víc lidí a prostě ty samé mapy krásně fungují i v tom telefonu ve všech ostatních aplikacích kromě c:geo. Už jsem přešla na locus a mám klid :-D


  • 1

#5 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 9:48

Můžete mě prosím kopnout, abych tomu lépe porozumněl?? mapy jsem v c-geu nastavil (jenom jsem vybral jejich umístění). Témata jsem též stáhl a vybral složku kde jsou. U mnou původně vybraných map jsem na telefonu ani téma nemusel vybírat a vše bylo O.K. Zde nikoliv.  

Pak je ještě třeba vybrat konkrétní mapu a téma. Já používám ty, které jsou na http://osm.paws.cz/


  • 1

#6 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 13:06

Pak je ještě třeba vybrat konkrétní mapu a téma. Já používám ty, které jsou na http://osm.paws.cz/

To je sice pěkné, ale to jsem taky udělala a nic... Mapy mám ty samé.


  • 0

#7 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 13:23

Tak zkusit dotaz na autory c:geo, případně OSM map...


  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 14:01

Ještě takový dotaz - ty mapy jsou ve vnitřní paměti nebo na kartě ? Ono by to sice nemělo vadit, ale u Androida KiteKat člověk nikdy neví co mu zakáže


  • 0

#9 Gumik

Gumik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 21:54

Ještě takový dotaz - ty mapy jsou ve vnitřní paměti nebo na kartě ? Ono by to sice nemělo vadit, ale u Androida KiteKat člověk nikdy neví co mu zakáže

Jsou ve vnitřní paměti.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama